2471 Zákon přitažlivosti Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-04-27

Včera jsem vstala s dobrým úmyslem vybrat nějaké bankovky a mince, abych splatila svou kreditní kartu. Do sáčku jsem naskládala hrst drobných a chystala se je nechat přepočítat pokladní a vložit na kreditní kartu. Protože však byly velikonoce, banka byla zavřená. Řekla jsem si, že to zkusím v jiné bance, a ta byla zavřená také. Jak jsem tam stála, vešel nějaký muž, a zanadával.
ʺCo potřebujete?" zeptala jsem se bez přemýšlení, a doufala, že bude potřebovat hromady drobných a tím se vyřeší naše problémy. Podíval se na mě nechápavým pohledem, protože úplně cizího člověka se samozřejmě neptáte, proč jde do banky. To je prostě neslušné. Ale trvala jsem na svém: "Co potřebujete?!" Podíval se na mě a řekl, že večer hraje poker a potřebuje drobné. Tvář se mi rozzářila, široce jsem se usmála a z nedostatku lepšího místa jsem položila kabelku na zem a vytáhla pytlík drobných. Na podlahu jsem vysypala drobné a začali jsme počítat. Vyměnili jsme si peníze, do automatu jsem pak vložila bankovky a cestou domů jsem z platební karty nakoupila spoustu věcí do domu. Nevím, jestli jste to slyšeli, ale jsem paní domu, což je vlastně docela legrační, musím bavit hodnostáře z celé galaxie. Jak už jsem říkala, čeká mě lekce Lízy Doolittlové a Ivo mě musí naučit, co se má a nemá dělat v galaktické diplomacii. To je také legrační, protože moje role v páté dimenzi je veganský diplomat.
S takovým štěstím by ten člověk měl včera v pokeru vyhrát. Lidé tomu říkají štěstí. Nic takového jako štěstí neexistuje. Všechno štěstí si vytváříte sami. Své neštěstí si také vytváříte sami. Co se týče splacení kreditní karty, předpokládám, že jsem to měla udělat, protože vesmír mi v tom stál za patami. Život každého člověka by měl fungovat takhle bez námahy. Nebylo by to skvělé?! Já věřím, že může být, protože se to děje mně! Představte si, že vždy dostanete to, co chcete, navzdory minimálnímu úspěchu, kterého jste dosáhli v minulosti. Přiznejme si, že v dobách, kdy jsem musela zastavovat svůj sladký šestnáctkový prsten, abych se vůbec mohla najíst, neměla jsem na nájem a sestra mě tlačila, abych opustila dům neteře a našla si vlastní bydlení, by mě asi nikdy nenapadlo, že se můj život někdy stane tak snadným. Ale stalo se.
Lidé mluví o afirmacích a já mám jen jednu, kterou používám neustále: "Dostanu, co chci." Protože je to pravda. Ať už chcete něco příznivého, nebo máte hlavu v pejru kvůli nějakému problému, projeví se to. Dostanu, co chci. Když si to neustále opakuji, potvrzuje to univerzální zákon přitažlivosti. Jsme elektromagnetické bytosti, které vysílají elektrické myšlenky, aby k nám přitahovaly energie. Tyto energie jsou hmotné nebo nehmotné věci, které tvoří náš život.
Ivo: To je lekce. Projevili jste se ve fyzické realitě, abyste se mohli rozvíjet duchovně, ne fyzicky. Fyzický by měl být dostatečně snadný, když jste ve fyzické realitě, protože jak víte, vše je vám poskytováno zdarma. Kdyby na vás nebyl uvalen finanční systém, pak byste to věděli. Vše je zdarma. Jednoduše si doma vypěstujete zahrádku a pořídíte si domy zdarma, když na to přijde.

Sharon: Podívejte se na trh s bydlením, teď je šíleně drahý! Jsou domy, na jejichž koupi nemůže nikdo ani pomyslet.

Ivo: V mnoha ohledech jste sami sobě největšími nepřáteli. Kolektivně vytváříte systémy, které znemožňují vůbec přežít. Jste součástí tohoto vývoje - nejste tak úplně obětí DS. Vina je i na vaší straně. Zjistíte to, až budete pracovat na rozvoji světa, který bude v první řadě udržitelný pro všechny lidi, o udržitelném ekosystému nemluvě. Jste fyzicky ztělesněni aby jste si mohli užívat svou fyzickou realitu. Pokud vám není příjemná, pak prostřednictvím svých myšlenek a emocí manifestujete špatné okolnosti. Je zcela možné, jak jste nyní svědky v případě Sharon, obejít bídu a utrpení života na Zemi prostřednictvím pozitivního projevu.

Sharon: Včera bylo v obchodě s potravinami rušno a já jsem se nedostala na své obvyklé místo u průjezdu. Musela jsem vycouvat do pruhu za mnou, ale bylo mi to jedno. Protože jsem manifestovala výměnu mincí, byla jsem dostatečně šťastná.

Ivo: Důvod, proč se lidé inkarnují, je možnost pracovat na svých manifestačních schopnostech. Od mládí vědí, že právě proto se fyzicky vtělili. Existuje mnoho způsobů, jak tuto schopnost manifestace využít. Včera jsi jednoduše udělala logickou věc - řídila ses svým intelektem. Použila jsi smyslové dovednosti, svou intuici, abys manifestovala to, co sis přála. Například jsi manifestovala počítač, který jsi chtěla za 500 dolarů, plně nabitý a připravený k použití.

Sharon: Cítila jsem, že můj počítač je v budově, kolem které jsem procházela cestou do práce. Jednoho dne jsem vystoupila z tramvaje, vešla do otevřených dveří a začala bloudit po chodbách. Potkali mě dva muži, kteří se mě ptali, co tam dělám. Řekli, že se zabývají pronájmem počítačů pro firmy. Bylo mi jasné, že přihořívá. Jeden muž odešel a já zůstala s druhým, který mi řekl, že se k němu nastěhovala jeho přítelkyně a chce prodat svůj plně vybavený počítač za 500 dolarů. Co na to říkáte? Koupila jsem ho a on mi ho dokonce přivezl a nastavil v mém bytě.

Ivo: Při manifestaci vždy využíváte vyšší síly.

Sharon: A co krmení pro kočky ve Walmartu? Do manifestace toho muže z pokeru jsem taky moc energie nevložila. Prostě se objevil ve stejnou dobu jako já.

Ivo: Pořád to děláš, a pokud je to pro tebe zažité a známé, nemusíš do toho vkládat mnoho energie. Jsi v tom dobrá. Mohu říct, že jsi to udělala bez přemýšlení.

Sharon: Jak jsem se v tom stala dobrá? Jakým procesem jsem k tomu musela projít?

Ivo: To, co člověk projevuje, je otázkou vibrací jeho energií. Pokud má člověk nízkou vibraci, pak bude manifestovat věci podobné frekvence. Pokud je něčí vibrace vyšší, pak dostane to, co chce, jak říkáš.
Udržujte své vibrace na vysoké úrovni.

Sharon: Stále mě to táhne dolů, abych transmutovala negativní energie. Stále reaguji stejně, když jsem v blízkosti negativity - utíkám před ní. Právě teď potřebuji spíše čas o samotě, než abych byla schopna tolerovat negativní lidi. Znám lidi s neustálými problémy a snažím se jim pomáhat, ale nakonec je to na nich. Někdy potřebuji svůj prostor. Už to prostě nechci dál snášet. Nemůžu se dívat na youtube. Raději si sednu, zapálím svíčku a uvidím, jestli neuvidím něco o Tiannii, co potřebuju vědět.

Ivo: Takže tvoje kratochvíle se mění na snahy o vyšší frekvence. Nedávno jsi byla na projížďce, což bylo příjemné. Teď, když už můžeš chodit o něco dál, potřebuješ začít trávit více času v přírodě. Také se stále ptej sama sebe, co bys chtěla projevit. To musíte dělat všichni. Archanděl Michael má za úkol, abyste manifestovali mír na zemi, což je vskutku důstojná manifestace. Ale co byste chtěli manifestovat vy osobně? Já bych chtěl sladění časových linií - mé i tvé. Ale přijde to.

Sharon: Mám pocit, že teď toho moc nepotřebuji. Jen věci do domu. Křišťál ve tvaru větrného kola. Opravdu nic nechci.)

Ivo: Chceš dělat službu a tvé potřeby se zmenšují. Nejsi tak uchvácena fyzickými předměty jako v minulosti. Tvůj život se stal procesem rozvoje mysli, nelibuješ si v materialistických věcech. Tak by to mělo být. Každý, kdo koná službu, zjistí, že má jen málo potřeb, ale je schopen vidět potřeby mnoha lidí kolem sebe.

Sharon: Je třeba si stanovit hranici mezi pochopením potřeb druhých a touhou je ovládat. Moje telepatie má tendenci zaměřit se na potřeby druhých lidí teď tady na Zemi a musím se zastavit před tím, abych je chtěla ovládat. Pohybuji se na tenké hranici spoluzávislosti. (pozn. pokud chcete ovládat druhé, jste tím sami ovládáni)

Ivo: To, že si to uvědomuješ, souvisí s tvým osobním růstem. Kráčíš po Kristově cestě.

Sharon: Co si mohou lidé odnést z tohoto videa, opět na mém příkladu. Byla jsem kritizována, že příliš mluvím o sobě, takže dobře, mluvme o vás. Používám se jako příklad, abyste viděli, jak můžete změnit svůj život, abyste na mém příkladu pochopili duchovní cestu.

Ivo: Mohou pochopit, že vše, co prožívají, se projevuje skrze ně, nikoliv pro ně. Je třeba postavit koně před vůz a pochopit, že vše, co prožíváte, si vytváříte sami.
Další věc, kterou si mohou odnést, je nutnost práce se stíny a ovládnout mysl. Vždy intuitivně vnímáte, ať už si to myslíte, nebo ne. Mnozí z vás tráví čas tím, že se snaží projevit prostřednictvím nákupu. Zkuste se projevit jinými prostředky, například když je v sázce více nebo když je nemožnost projevu proti vám, jako včera v případě Sharon.
Život ve službě mění celý váš pohled na svět. Přepnete se z orientace na sebe na orientaci na druhé a začnete pracovat pro vyšší dobro. Další věcí je respektování svých hranic. Pokud vás druzí zahlcují, ustupte a nastavte si přiměřené hranice. Život může být bez námahy. Pokud manifestujete život bez námahy, pak je to proto, že jste toho schopni. Snažte se zjistit, co můžete manifestovat, aniž byste použili svůj systém. Vykročte mimo svůj systém a přivolávejte si věci, které by vám nemusel nutně poskytnout, nebo se naučte přijmout to, že to děláte netradičním způsobem, jako je tento příklad.
Další možností je projít si univerzální zákony a začít vidět, jak ve vašem životě fungují. Zákon přitažlivosti, zákon vibrací, zákon příčiny a následku, je jich mnohem více.
Když projevujete tuto beznámahu, pak projevujete energie vyšších sfér do pozemské sféry čtvrté dimenze. To prospívá všem: vám, vašemu známému, který hraje poker, i všem ostatním lidem na Zemi. Pokračujte ve snaze překonávat šance, chcete-li manifestovat věci, které se jinak považují za nemožné, a uvidíte, že jsou možné. Všechno je možné. Žijete v zóně svobodné vůle, takže na Zemi lze vytvořit cokoli bez jakýchkoli omezení.

Sharon: Mám jeden kontakt, o kterém doufám, že nežije v Šangaji. Telepaticky jsem ji vyzývala, aby mě kontaktovala. Nemusí skládat zálohu, o peníze mi nejde, chci jen, aby byla v bezpečí. Zrovna jsem si vzpomněla na tu ženu, která stvořila Tulpu, což je zlá bytost, kterou zhmotnila do fyzické reality. Pěkné. Myslím, že tohle přeskočím. Možná si řeknu o košík tulipánů, ale ty se nedají stříhat. Musí se zasadit do květináče a nechat žít a zemřít přirozenou smrtí. Jakou barvu bys mi dal?

Ivo: Dal bych ti tmavě růžové tulipány. Už se blíží. Co by sis ještě přála?

Sharon: Ještě křišťálovou větvičku.

Ivo: Víš, kde ji najdeš. Něco složitějšího. Nekladeš si dostatečně vysoké cíle.

Sharon: Chtěla bych vidět, jak jedna z lodí, na které střílíme, detailně exploduje jako žlutá ohnivá koule. A chtěla bych to mít na videu nebo na momentce, abych to mohla poslat našim stoupencům.
Chci vidět plaza. Chci vidět někoho třeba v obchodě s potravinami nebo tak, kdo je měňavec. Chci vidět plaza, který stojí za nějakou osobou. CHCI JE VIDĚT. Já bych se škodolibě radovala. Byla bych tak šťastná.

Ivo: Tak dobře. Možná budeš muset snížit frekvenci, abys je viděla.

Sharon: Hmmm. Dobře, na chvíli. Vnímám je. Jinak vlastně nic nechci. Dobře, jsme na čtyřech stránkách, takže to je zatím všechno. Chci, aby všichni lidé, kteří to poslouchají, pochopili, že váš život může být takhle bez námahy. Už žádné boje, žádné problémy, dostatek peněz. Mám zdravotní problémy, ale ty vznikly dříve v mém životě a věřím, že teď na ně mám řešení. Manifestovala jsem to. Jen se zbavit toho nepříjemného vředu... Ivo, děkuji ti za tvůj čas.


Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/04/law-of-attraction-imagine-world-like.html

Zpět