2432 Plejáďané: Kroky 1 až 4 Krista Energeticleigh

[ Ezoterika ] 2022-04-18

Jsme Plejáďané, zdravíme vás. Ve vaší sluneční soustavě se děje mnoho věcí. Svítí na vás kosmické paprsky, aby rozzářily oblohu. Naše frekvence je silná, stíráme temnotu. Máme konkrétní úkol; pomoci vám na Zemi dokončit výchovu světů v Novou Zemi. Proto k vám přicházíme a dáváme vám světelné kódy, které vám pomohou přizpůsobit se vibracím nové planety. Náš velitel nám říká, kdy je třeba vysílat silněji nebo jemněji. Dáváme vám světelné kódy pro to, co vaše tělo potřebuje. Uvnitř každého z vás jsou přijímače, které mohou přijímat nové informace. Vnitřně zpracováváte světlo, které je vám posíláno. Je na každém z vás, abyste si uvědomili, že nové světlo, které přijímáte, nebolí, neoslepuje, proniká do vašich buněk. Světlo ve vašem těle musí dosáhnout úrovně žádoucí pro Novou Zemi. Někteří z vás jsou připraveni již nyní, na jiných pracujeme. Necítíte se odstrčeni, pokud necítíte naši přítomnost. Jdeme k těm, kteří to potřebují, kterým potřebujeme pomoci nejvíce. Pokud naši přítomnost necítíte, pak jste na správné cestě.

Chcete-li zjistit, zda jste připraveni na Novou Zemi, vyplňte tento test
1. Změnili jste svůj jídelníček. Zpracované potraviny odpadají. Nová Země nezvládá toxicitu dnešních potravin. Jezte bílkoviny, které jsou zdravé a plné Bohem daných látek. Čtěte etikety a rozumějte výrobkům, které konzumujete. Věřte nám, když říkáme, že konzumované potraviny jsou nesmírně důležité. Není prostor pro to, abychom ustoupili, když vám řekneme, že konzumace nestravitelných částic se vyskytuje ve většině zpracovaných potravin. Vedlejší produkty vytvářejí rakovinu. Nestravitelné vedlejší produkty zůstávají ve vašem těle a škodí. Není prostor pro to, abychom si hráli, musíme mluvit konkrétně. Vaše břicho není uzpůsobeno pro vyráběné chemikálie. Máme příklad; obaly, na kterých je napsáno "Laboratorně testováno", neobsahují správné látky. "Předbalené" jsou obvykle vyprané v tekutině, která není vhodná pro váš žaludek. Naším plánem je informovat masy o nečistotách v potravinách. Důvodem vzniku rakoviny je strava.

2. Pro Novou Zemi si udržujte svou váhu. Obezitu lze kontrolovat. Vaše zdraví je pro Novou Zemi důležité. Cílem je udržet si správnou hmotnost. Mějte starost o zdraví svého těla. Chovejte se k němu dobře, aby vás uneslo. Vaše tělo je vaším nástrojem, který jste si vybrali ve své inkarnaci. Musí vás provést. Konzumace kalorií není správnou metodou kontroly přibývání na váze. Velikost porce sice hraje roli při vaší hmotnosti, ale ke zdravému tělu přispívá správná strava se správnými živinami. Není třeba se obávat, pokud nyní změníte své návyky. Rozhodněte se změnit cestu, po které jdete. Dopřejte svému tělu zdravé potraviny. Nejedná se o exkluzivní klub. Nové Země dosáhnou všichni, kdo na tom chtějí pracovat. Kdo učiní potřebná rozhodnutí?

3. Abychom se dostali na Novou Zemi buďte otevření. Musíte rozšířit svá omezení. Musíte vědět, že na této Zemi je něco víc. Musíte otevřít svou mysl všem možnostem. Staňte se otevřenými. Příležitosti, které k vám přicházejí díky otevřené mysli, vás nadchnou. Neomezujte se na malé možnosti. Myslete ve velkém. Věřte, že lidská zkušenost je víc, než můžete poznat, a těšte se z neznámého. Riskujte, házejte kostkami. Musíte věřit, že všechno je možné.

Dáme vám ještě jednu radu
4. Staňte se svým nejlepším přítelem. Nehledejte u druhých, aby zaplnili vaše prázdná místa. Co se vám na sobě líbí? Užívejte si své vlastní společnosti. Zpívejte si, tančete sami se sebou, mluvte o sobě hezky, obejměte se. Nikdo vás nebude mít rád víc, než potřebujete mít rádi sami sebe. Udělejte vnitřní práci, abyste se dostali na místo, kde se budete cítit dobře sami se sebou. Těšíte se sami ze sebe? Vyhledejte poradenství, pokud ho budete potřebovat. Najděte svůj vnitřní klid. Co o sobě potřebujete pochopit, abyste byli celiství? Dostaňte se do bodu, kdy se budete mít rádi. Neexistuje nikdo, s kým byste byli šťastnější než právě vy sami.
Máme ještě další věci, které bychom chtěli přidat, ale ty přijdou v jinou dobu. Nová Země vás přivítá, až budete připraveni. Věnujte čas našemu kontrolnímu seznamu a začněte s přípravami. S láskou vás pozdravujeme, zatímco se všichni připravujeme na novou cestu. Naším největším přáním je pomáhat vám.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/18/the-pleiadians-steps-1-through-4/

Zpět