2388 Komu věřit? Don Spectacularis

[ Ezoterika ] 2022-04-05

Jste závislí na sledování, čtení nebo poslouchání channelovaných poselství, duchovního vedení a dalších souvisejících věcí? Cítíte, že si děláte až příliš velké starosti o to, co by se právě mohlo stát (a co by se právě nemuselo stát?) Máte problém poznat, kdo je pravý a kdo ne, kdo má pravdu a kdo ne, nebo čí rady skutečně následovat, když jde o to, abyste se skutečně posunuli duchovně, emocionálně, mentálně a dokonce i jen fyzicky?

Nemějte obavy. Já, Osvícený muž (s velkým ʺO vytetovaným na hrudi), jsem tu totiž proto, abych zachránil situaci... a abych zachránil i to malé koťátko, které uvízlo na stromě, když už jsem u toho.
Každopádně, tady je váš zlatý návod pro tuto hodinu: Věřte POUZE tomu, co je jednoduché, a tomu, co nakonec i FUNGUJE.

Pokud je pro vás nějaké poselství příliš složité na to, abyste mu porozuměli, možná není pro vás. Pokud vám poselství neposkytuje žádné skutečné praktické (a fungující!) vedení nebo návrhy, jak právě vyřešit vaše současné životní (a duchovní / mentální / emocionální / fyzické výzvy), možná není pro vás. Pokud je poselství naplněno přemírou nebo přehršlí strachu, negativity, zmaru a sklíčenosti; možná není pro vás. Ve vzácných případech se může jednat o skutečná varování z legitimních zdrojů týkající se budoucích výzev. A přesto je budete skutečně pociťovat jako přicházející z místa moudrosti, rovnováhy, pozitivity, optimismu a zdravé dávky respektu k vaší vlastní moci vytvářet si svou vlastní vytouženou realitu - a naprosto nic menšího než právě to. Jinými slovy, taková poselství mají tu nejmenší pravděpodobnost, že vás zde pošlou do opakujících se kouzel a spirál naprostého zmaru a sklíčenosti. Pokud je nějaké poselství naplněno přemírou či přehršlí pozitivity, ale něco vám na něm prostě připadá OFF (okázalé / falešné), vždy, vždy, VŽDY důvěřujte svým pocitům, pokud jde o totéž. Existuje totiž mnoho lidí, kteří se vás snaží znechutit a odradit tím, že ve vás předem vzbudí naději, že se něco stane, a pak vás nechají naprosto poražené a vyčerpané, když se něco takového nakonec nestane. To, že se v nějakém poselství donekonečna (a prázdně) opakují běžná duchovní hesla jako ʺLáskaʺ, ʺSvětloʺ, ʺBůhʺ a ʺVědomíʺ, ještě neznamená, že je to poselství s nejvyšším záměrem. Vždy se ptejte především sami sebe - je toto poselství skutečně, opravdu, užitečné?

Dávejte si pozor na zprávy, které vám uvádějí data a časy, kdy se má stát to a to, pokud nemají prokazatelnou zkušenost s tím, že se takové věci dějí správně.

Dávejte si velký pozor na zprávy, které opakují stále dokola totéž jako rozbitá deska, ale nenabízejí vám nic, co by pro vás bylo skutečně hmatatelně užitečné. Skutečná duchovnost je také o šťavnatém, lahodném duchovním vývoji, takže z toho logicky vyplývá, že i kvalitní duchovní vedení se vyvíjí a drží krok s mnoha neustále se měnícími způsoby života na vašem světě.

Dávejte si velký pozor na poselství, která ve vás po jejich konzumaci zanechají pocit deprese a bezmoci, bez ohledu na to, jak moc ʺduchovněʺ mohou znít nebo jak masivní ʺfanouškovskou základnuʺ jejich tvůrci nashromáždili. Zde prosím pamatujte, že rozlišování rozhodně NENÍ hra čísel. Pro srovnání se podívejte na obrovské množství lidí, kteří se nachytali na současnou plandemickou návnadu (a na mnoho dalších takových návnad předtím a dokonce i potom) a nedalo jim to moc přemýšlení.

A konečně, v neposlední řadě - pokud vám poselství bere vaši vrozenou božskou MOC (jakožto božské bytosti STVOŘITELE), mějte se před ním velmi, velmi, VELMI na pozoru.
To se velmi silně týká všech forem a způsobů předpovědí. Protože jak vůbec může existovat skutečná předpověď, když vy, ano VY jste celým a oduševnělým STVOŘITELEM své vytoužené REALITY? Neboť kdo jiný než vy rozhoduje o vaší časové ose? Kdo jiný než vy rozhoduje o tom, co přesně byste si přáli VYTVOŘIT a PROŽÍT? Kdo jiný než vy rozhoduje o tom, jak bude vypadat vaše budoucnost... a jak se budete cítit?

Vy jste svou vlastní BUDOUCNOSTÍ.
Vy sami jste svou nejvyšší vytouženou ČASOVKOU.
Vy jste svým osudem.
Nedovolte, aby vám naprosto kdokoli jiný říkal něco jiného.

Nalaďte se na frekvenci své vytoužené reality pomocí neustálé vizualizace a nastavování záměrů. Vciťujte se do této verze reality tak často, jak jen můžete, dokud se samotný pocit z ní nestane nedílnou součástí toho, kým jste. A nakonec, pokud a když dostanete inspiraci (zevnitř) k určitému (pravděpodobně fyzickému) činu, který vám pomůže dostat se do kontaktu s uvedenou realitou, jděte do toho a uskutečněte ho. Ačkoli v mnoha případech stačí být v požadované vibraci (neboli frekvenci) zvolené reality a je toho víc než dost, abyste se tam dostali. TAKTO si napíšete svou vlastní BUDOUCNOST a vytvoříte svůj vlastní DESTINY. Ano, je to skutečně tak, velmi jednoduché.

-
Závěrem lze říci, že nejlepší duchovní vedení je takové, které je jednoduché, milé, přesné, jasné a především skutečně užitečné. Je pozitivní, optimistické, inspirující, povznášející a skutečně, hluboce posilující. A především vám skutečně usnadní život (a NENÍ šílenější).

Pamatujte na to, až si příště nebudete vědět rady se zprávou, která vás žádá, abyste si stáhli ʺ13. paprsek univerzálního nebeského diamantového světla vědomí ze 14. univerzální kvantové hvězdné brány kosmické alopecie do své ultra-terciální hvězdné čakry duše merkaba pro transcendentní hyperloopʺ, pokud chcete vzestoupit do 16. gigadimenze onoho vytouženého transcendentálního hyperkoridoru vědomí černé díry nebo jak to přijde. Vůbec zde netvrdím, že taková sdělení jsou ve své podstatě nesmyslná nebo tak něco, ale pokud sami nemáte sklony k práci s takovými superpokročilými koncepty (a také jim skutečně nerozumíte), je to opravdu pro vás? Existuje nekonečné množství cest určených k tomu, aby vedly duše zpět ke zdroji, a ne nutně jen jedna jediná osamocená, která byla nějakým způsobem uzpůsobena tak, aby fungovala pouze pro cool nerdy z posvátné geometrie sedící v první lavici nebeské duchovní třídy. Ne! Takhle to nefunguje.

Nejlepší věci v životě jsou jednoduché. Stejně tak i ty nejlepší způsoby, jak zvýšit své vibrace. Ve skutečnosti vám přinášíme malý zábavný seznam věcí, které můžete začít dělat hned, abyste si zvýšili vibrace!
Spojte se více s přírodou. Posaďte se k jezeru. Obejměte strom. Přitulte se ke kotěti. Zpívejte své malé rostlince v květináči, když ji zaléváte (když už nic jiného).
Buďte kreativní. Kreslete. Kreslete. Malujte. Kaligrafujte. Napište báseň. Zazpívejte píseň. Trochu si zatančit. Ujistěte se, že se na to dívají i vaši sousedé (dělám si legraci!).
[Vezměte laskavě na vědomí, že za tvůrčí činnost se zde považuje cokoli, co děláte opravdu rádi (a cítíte k tomu opravdovou a hlubokou vášeň). (Ano, dokonce i matematika!)]

Sledujte noční hvězdy, které se táhnou po obloze, s horkou polévkou v misce a nadějí v srdci.

Když už mluvíme o mísách, hráli jste někdy hudbu pomocí tibetské zpívající mísy? Pro případ, že ji zrovna nemáte po ruce, si běžte poslechnout nějakou tu neuvěřitelnou hudbu z tibetské zpívající mísy na starém dobrém YouTube! Okamžité vibrační povznesení je zaručeno!

A když už mluvíme o YouTube, běžte si rychle zvednout vibrace tím, že se podíváte na některé z těch epických videí o turistice v rozlišení 4K / 8K! A až se na ně budete dívat, zkuste se do nich plně ponořit a představte si, že jste právě tam a tehdy (vizualizujte si přímo místo, které je v daném videu zobrazeno!). Představte si, že doslova cítíte atmosféru daného místa, vítr, vodu, vůni a dokonce i dotek věcí! Pusťte si k tomu nějakou líbivou instrumentální hudbu, aby byl zážitek ještě lepší! Zde jsou tři rychlá videa, která vám všem pomohou začít: jedno z Norska, další z Tokia a ještě jedno z Bali!

Způsoby, jak si zvýšit vibrace, prostě nikdy nekončí. Dejte si solnou koupel. Uvařte si něco zábavného. Přečtěte si pěknou knihu. Rychle si zdřímněte. Vypijte šálek teplého čaje tím, že si prostě vychutnáte každý nový doušek takový, jaký vůbec je - a tím skutečně, hluboce, žijete a jste v samotném okamžiku!

Pomozte babičce s nákupem. Rozesmějte dítě. Usmívejte se na sousedovu ženu (na vlastní nebezpečí). Pomodlete se. Nebo si jen vizualizujte a přejte skutečně hojný, klidný, krásný a láskou naplněný svět pro všechny!!! Meditujte. Levitujte. Až do zlatého stavu. Co vás dělá skutečně šťastnými? Dělejte to.
-
Tohle všechno je (vzestup), nemusí být těžký. Nemusíte si to dělat osobně. Nemusíte to celé dělat politicky, nebo dokonce nábožensky či duchovně. Můžete zvýšit své vibrace bez ohledu na to, zda podporujete Trumpa nebo Bidena, Obamu, nebo dokonce Kapitána Ameriku, když na to přijde. Ale ani jeden z NICH nikdy nemůže zvýšit vaši vibraci ZA VÁS. Ani ONI nemohou vytvořit vaši BUDOUCNOST, vaši REALITU nebo vaši nejvyšší vytouženou ČASOVOU LINII. To můžete VŽDY udělat jen a pouze VY. Pokud dokážete pochopit tuto JEDNU PROSTOU PRAVDU, pak je moje práce zde skutečně, plně, SKONČENA.
-
Na závěr bych chtěl říct, že pokud vám toto poselství dává alespoň trochu smysl, pak ho prosím, PROSÍM, SDÍLEJTE VOLNĚ NA VŠEM INTERNETU prostřednictvím všech svých profilů na sociálních sítích, pokud můžete. SVOBODNĚ O NĚM DISKUTUJTE se svými přáteli a kolegy a vylepujte ho po celém svém okolí (všude tam, kde je to skutečně dovoleno!), MLUVTE O NĚM na svých blozích a ve svých videích a podcastech. A když už nic jiného, zkuste, jestli to prostě dokážete PŘEKLÁDAT nebo ZPŘÍSTUPNIT těm, kdo mají postižení / poruchy učení a podobně, a to jakýmikoliv prostředky, které máte k dispozici!

Čím více se MY VŠICHNI spojíme, abychom společně pomohli šířit informace kolem, tím rychleji skutečně pomůžeme našemu světu v jeho procesu PROBUZENÍ! Je to tak jednoduché, jak to jen jde. A konečně, pokud jste tuto zprávu shledali jako užitečnou i pro vás, zvažte prosím, zda si zde nenajdete chvilku a nepřidáte komentář! Veškeré zpětné vazby si vždy ceníme! Děkuji vám všem za přečtení a nabízím mnoho, mnoho svých nejupřímnějších omluv všem uraženým, v první lavici sedícím, posvátným geometrickým šprtům nebeských duchovních učeben. S pozdravem váš přátelský vyslanec a obhájce (daleko) chladnějšího, v zadních lavicích sedícího kolektivu ztroskotanců a (nepochopených) komediantů!

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/05/unsure-whom-to-trust-this-message-is-for-you/

Zpět