2387 OWS a Shoshanna: Monoatomie James Mc Connell

[ Ezoterika ] 2022-04-05

Jsme připraveni se rozjet a pokračovat vpřed a dělat vše, co je v našich silách, abychom pomáhali vám všem, kteří plníte tuto výzvu, i těm z vás, kteří rezonují s těmito slovy a budou pokračovat na své cestě, kterou vědí, že mají následovat.

Q: Právě jsem dostal e-mail o tom, že Bashar (další channelovaná entita) mluvil o monoatomii. Chtěl jsem se zeptat, jestli byste nám k tomu mohl poskytnout svůj výklad.

OWS: Bashar. A co o něm chcete vědět? Kromě toho, že je velmi bystrý v tom, co předkládal, prostřednictvím toho, přes kterého channeluje už nějakou dobu, jak jsme zjistili. Mluvíte o monoatomickém zlatě? Je to prastaré. Sahá to až do dob Anunnaků, když sem přišli poprvé a pracovali na tom, aby na své planetě obnovili atmosféru. Těžili toto zlato, aby ho přinesli zpět na svou planetu. Tak to tady všechno začalo. I pokud jde o to, že měli dělníky-otroky, kteří pro ně pracovali.

Myšlenka monoatomárního zlata je víc než jen přivést zpět atmosféru, může být také použito k vyvolání vašeho vlastního léčebného procesu ve vás. Někteří o tom začínají ve svých výzkumech zjišťovat stále více. Před veřejností zde bylo do značné míry zatajováno, že by to mohlo mít nějaký přínos, a už jen pomyslet na požití zlata je zde pro mnohé velmi těžce pochopitelné. Samozřejmě nejde o zlatý nuget, ale o zlaté vločky, chcete-li, nebo o proces, který z toho vychází, z těžby zlata a práce s ním. Je to také něco víc. Nemůžeme se tomu více věnovat, protože běžná populace na to není zcela připravena, ale blíží se to. Bude se objevovat stále více věcí, nejen to, na co se ptáte, ale mnoho různých preparátů a podobně, aby bylo možné zvýšit zdraví všech zde na planetě. Mnoho různých technologií zde bude uvolněno velmi brzy, a dokonce se to začíná dít, zatímco spolu mluvíme. Velmi zřídka, dalo by se říci, najednou, ale bude to stále silnější a silnější.
Shoshanna: Potvrzuji. Skutečně to dělá to, co říká, ale jen pokud tomu věříte.

Q: Proč potřebovali to zlato z jiné planety. Vím, že si nevážili zlata jako peněz, jako si vážíme my, že jsme bohatí.

OWS: Bylo to proto, aby reaklimatizovali jejich atmosféru, mohli ji přivést zpět, dalo by se říci. Důvod, proč sem přišli, je ten, že tahle planeta je do značné míry fluktuovaná zlatem. Proto sem přišli.

Q: Věděli, že jsme tady, nebo nás stvořili, aby se nemuseli namáhat, a udělali z nás otroky, aby z nás dostali zlato.

OWS: Viděli tady ty, kteří byli primitivní, dalo by se říct, a trochu pozvedli jejich vědomí, aby jim mohli být užiteční, že by pro ně dělali těžbu. Zpočátku si těžbu dělali sami, ale zjistili, že když mají ty, kteří pro ně mohou pracovat, že to mohou dělat oni. A pak se z nich stali bohové, dalo by se říct.

Q: Dívali jsme se na ně jako na bohy, a tak to začalo. UFO tady přistálo v dávných dobách, už dávno. To bylo v historickém pořadu, na který se dívám. Něco z toho je pravda a něco ne, ale tohle se říkalo.

OWS: To je pravda. Ano.

Q: Mám hluboký vztah k oceánu. Před několika týdny jsem provedl aktivaci, při níž jsem se setkal s několika různými hvězdnými rasami, alespoň v éteru. Jednou z nich byli mořští lidé z Andromedy 13, o kterých jsem zjistil, že hodně pracují s oceány, aby je obnovili. Zamířil jsem na Cozumel, devět dní dovolené ve vodě, protože miluju oceán, miluju ryby. Vědomě jsem se přihlásil mořským lidem svým záměrem, že jim budu pomáhat, že budu stahovat kódy pro 5D plán Nové Země, konkrétně v tomto případě Oceány, 5D oceánu. Dělal jsem, co jsem mohl, se záměrem a představou energie, která přichází. Stále jsem si říkal, že jsem dobrovolník, že jsem ve vodě a stahuji kódy, a pak vystřeluji světlo ze srdce, z rukou, zatímco jsem byl pod vodou. Má to nějaký vliv. Nebo existuje lepší způsob?

OWS: Odpověď na tuto otázku již znáš, jen hledáš potvrzení. V tobě již bylo potvrzeno, že to, co jsi dělal, jsi byl veden dělat, protože jsi něco takového dělal už dříve. Ani ne tak tady na této planetě, ale při jiných pobytech v celé galaxii, a dokonce i mimo tuto galaxii, kde jsi byl mnohokrát posilovačem systému. To, co děláš, se ti vrací, pokud jde o práci na reaktivaci různých částí, které je zde třeba reaktivovat. K tomu nemůžeme říci příliš mnoho. Máš to v sobě a tuto vzpomínku, která k tobě přišla, jsi v tomto ohledu využil. Takže ano, určitě jsi kladně dělal to, k čemu jsi byl veden. Má to velkolepý účinek.
Shoshanna: Milý bratře, jaké to je být člověkem? Omezující... samozřejmě, když jsi byl tolikrát jiný! Byl jsi tak velký ve vesmíru, v multivesmíru. Měl jsi tolik životů, které byly velkorysé. Tvůj pohled, otázka, kterou kladeš, pochází z omezeného člověka. Nepochází z velkorysé bytosti, kterou jsi byl. Musíš odložit lidský pohled a uvědomit si, že jste byli vybráni jako dobrovolníci. Myslíte si, že jste dobrovolníci, ale jako dobrovolníci jste byli vybráni kvůli těm ostatním životům. Ne proto, že jste takoví, jací jste dnes, ale kvůli všem dovednostem, kterých jste dosáhli v jiných životech, které jsou velkorysé a přesahují omezené lidské vědomí. Vaše otázka se tedy týká vědomí člověka, nikoli vědomí bytosti, kterou ztělesňujete.
Dělejte to, co máte dělat. Víte to. Děláte velké změny, a jste požehnáni, že jste takoví.
OWS: Nejen pro toho, kdo o to požádal, ale pro mnohé z vás, kteří jste u této výzvy. Byli jste shromážděni díky tomu, kým jste byli předtím. Ne tím, kým jste nyní, ale tím, kým jste byli předtím mnohokrát. Mnozí z vás vytvořili světy. Takže jste daleko za hranicemi lidské omezené bytosti, za kterou se považujete. Přemýšlejte o tom. Kolik z vás vytvořilo světy - dokonce galaxie. Tak o tom přemýšlejte. Podívejte se, jak velkorysí ve skutečnosti jste.

Q: Slyšeli jsme, že došlo k nějakým pozitivním událostem v souvislosti s převzetím systému FEMA a EBS ve Virginii Bílými klobouky, což může znamenat, že jsme v určitém okamžiku blíže k nějakému oznámení. Vím, že nemůžeme mluvit o načasování. Ale je tato informace pravdivá? Blížíme se k ní? A podařilo se jim převzít toto zařízení od černých klobouků?

OWS: Řekli bychom, že ano. Kromě toho nemůžeme prozradit víc, ale tady je všechno na dobré cestě.

Shoshanna: Předáme zprávu. Naše poselství zní: Vše je v pořádku. Vše se děje tak, jak se děje v čase, který byl pro to zvolen. Vše se děje v přesně stanoveném božském čase. Buďte trpěliví.
OWS: Ano. A spolu s tím pokračujte v prozření a překonávání zdejší iluze.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/05/one-who-serves-and-shoshanna-monoatomics/

Zpět