2383 Expanze vědomí - zatmění Fénixe Celia Fenn

[ Ezoterika ] 2022-04-06

Archanděl Michael
Milovaná Rodino Světla, v této době prožíváte velkou expanzi vědomí, která vyvrcholí 12. dubna 2022. Ti z vás, kteří následovali cestu Vzestupu, pracovali po mnoho let na zvýšení své frekvence a rozšíření svého vědomí. To vám umožnilo posílit se a stát se ztělesněnými mistry energie na Zemi. Aktivovali jste původní šablonu Lidského anděla ve své DNA a vykročili vpřed, abyste se stali posíleným Novým pozemským člověkem. Toto současné rozšíření vědomí, které začalo v lednu 2022 a vyvrcholí 12. dubna, je okamžikem, kdy si uvědomíte, že jste - ve svém Vyšším vědomí a Multidimenzionálním uvědomění - neodmyslitelnou součástí Přírody a Planety. Uvědomíte si, milovaní, že stejná Božská duše a Inteligence, která je ve vás, je také ve všech věcech na Planetě. Mezi stromy, zvířaty, rostlinami, skalami a lidmi neexistuje žádné ʺodděleníʺ!

Všichni jsou projevem Božského tvůrčího projevu a Božské vůle. Myšlenka ʺJednotyʺ, která je součástí vědomí 5. dimenze, znamená, že ve všech věcech vidíte Božský Tvůrčí Oheň! Možná se ptáte, co to pro vás znamená? Jak rozšiřujete své vědomí a provádíte vnitřní práci na vyrovnávání a posilování, rozšiřujete také svůj Energetický podpis. Soudržnost a harmonie, která se z vašeho Posvátného srdce rozšiřuje ven do vašeho Energetického pole, vytváří pole Soudržnosti, které se spojuje s polem v Přírodě a posiluje ho. Vaše organické koherentní pole se spojuje s organickým koherentním polem v Přírodě, splývá a vytváří pole zázraků a krásy. Proto když jste otevření a propojení s polem přírody, jste schopni vytvářet a generovat zázraky ve svém životě. Božský tok se zvětšuje a synchronicita se urychluje. Proto pro vás pobyt v přírodě může být tak léčivým zážitkem. Když nejste v rovnováze a vaše energetické pole je narušené, pobyt v soudržném poli vám umožní vyrovnat a uzdravit vaše pole prostřednictvím procesu rezonanční asimilace.

Funguje to i opačně. Jste-li Mistrem energie a multidimenzionální bytostí, můžete být léčivou silou tam, kde byla příroda poškozena a narušena. Váš mocný energetický podpis projevuje tvůrčí pole, které může přírodě pomoci vrátit se k soudržnosti a harmonii. V této fázi expanze, kdy se zvedáte a vstupujete do svého Mistrovství, mnozí z vás pochopí, že toto je součástí vašeho záměru. Budete ʺdržetʺ energii pro planetu a přírodu, aby se uzdravila. Budete Správci a Strážci zahrady Nové Země jednoduše tím, že dosáhnete a udržíte tuto soudržnou a harmonickou energii ve svém Svatém srdci a ve svém Energetickém podpisu. Možná si uvědomujete, že jste povoláni na určitá místa na Zemi, abyste tam prostě byli a udržovali pole Lásky a soudržnosti pro Planetu. To je také Posvátná energie Božské Matky při práci, protože tam, kde kráčíte, vyrostou květiny a rozkvetou stromy! Milovaní, když je vědomí Mírové zahrady ve vás, pak se projeví i kolem vás jako vaše prostředí. Vaše vnitřní radost a harmonie se vám bude odrážet v přírodě. Milovaní, to je opravdové požehnání, protože poznáte, že vaše tvůrčí energie jako lidského anděla může zažehnout Tvůrčí oheň i v přírodě!

Zatmění Fénixe

Částečné zatmění Slunce v Býku 30. dubna a úplné zatmění Měsíce ve Štíru 16. května budou okamžiky, kdy budou do planetárních sítí a vašich Světelných těl instalovány nové Světelné kódy pro Novou Zemi. Fénix je jedním ze symbolů Štíra a znamená tvůrčí transformaci smrti a znovuzrození. V této době se staré struktury rozpadnou a vy jako jednotlivci i jako rodiny a společenství zrodíte nové struktury, které budou obsahovat energie Nové Země. Jako jednotlivci vytvoříte soudržné a mocné energetické podpisy, které k vám přitáhnou ty, kdo jsou vaší rodinou a kmenem duše. Společně začnete vytvářet rodinné a komunitní struktury lásky, soucitu, harmonie, míru a soudržnosti. Když se spojíte, vytvoříte podporu pro pole druhých a přírody. Bez ohledu na to, jak chaotické a disharmonické mohou být události na nižších úrovních vědomí, budete schopni udržet své pole Lásky, Míru a Harmonie jako Soudržné planetární vyjádření Božské Lásky. Částečné zatmění Slunce/Nový Měsíc v Býku 30. dubna.

První zatmění roku 2022 připadá na znamení Býka. Jedná se o část galaktického prostoru, které vládne královská hvězda Aldebaran, a o období, v němž Slunce přechází přes Orion, Sírius a Plejády. Část má s těmito hvězdnými systémy mnoho historických a evolučních vazeb a tranzit po spirále vždy obnovuje spojení a umožňuje začlenění nových vylepšení světelného kódu. Letošní zatmění tento proces zintenzivní. Býk je znamení, které vám umožní zaměřit se na domov, a to jak osobní, tak planetární, a také na finance. V těchto oblastech tedy můžete očekávat významné posuny a rozšíření. Je dobré být otevřený a připravený na takové příležitosti.

Světelná rada Aldebaranu je galaktickým orgánem, který dohlíží na posun časových spirál spolu se spirálami Regulus, Antares a Formalhaut. Jakmile rozšíříte své vědomí a otevřete se své galaktické rodové linii, budete moci sehrát svou roli při přijímání a integraci nových Světelných kódů pro Novou Zemi. Vzhledem k tomu, že částečné zatmění Slunce připadá na novoluní, můžete také očekávat, že to bude čas nových začátků. Úplné zatmění Měsíce ve Štíru 16. květnaToto zatmění Měsíce bude hlubokým ponorem a intenzivním zážitkem. Můžete mít pocit, že se všechno hroutí a všechny struktury selhávají - a zároveň se odehrává zázračný zrod. Znovu se rodíte pro své místo a prostor v Nové Zemi. Možná se cítíte být povoláni přestěhovat se na nové místo, začít nový projekt nebo změnit svou práci. Ať už obdržíte jakékoliv volání, posune vás to blíže k vašemu Srdci a vášni vaší Duše! Je důležité dovolit si ʺimploziʺ a znovuzrození, pokud je to v této době nutné. Možná jste již v tomto procesu byli, takže vám toto zatmění umožní tento proces objasnit a dokončit. Úplněk ve Štíru je také spojen s Buddhovým osvícením, takže je vhodná doba nechat vyzařovat zlaté světlo probuzení z vaší Duše! Ať je váš energetický podpis světlý a čistý.

Zdroj: https://tinyurl.com/yc25s6zt

Zpět