892 Osvobození Dancing Dolphin

[ Ezoterika ] 2021-04-02

Matka/Otec Bůh -
Čas se krátí. Velké vesmírné hodiny byly nastaveny a odpočítávají do vašeho sladkého osvobození od tyranie !! Jste jen pár vteřin, minut od vaší svobody !!!!! Věci se začnou měnit ve velmi krátké době a můžete být ohromeni. Je to proto, že se mnoho dělo za oponou, mnoho bylo před vámi skryto a teď musíte vidět pravdu. To se týká pravdy v takových věcech, které vám sdělili vaši ˮlídřiˮ a ostatní. Byli jste podváděni po mnoho tisíciletí.

Možná se zeptáte, proč jsme dovolili, aby se to stalo. Proč bychom dovolili vašim ˮlídrůmˮ, aby vám lhali? Gaiu jsme od počátku postavili jako planetu ˮsvobodné vůleˮ a nezasahovali do záležitostí našich dětí ... až dosud. Nedávno (v posledních asi 50 letech) jsme vstoupili poté, co jsme vyslechli volání našich dětí a Gaii o pomoc. Nemůžeme a nebudeme vám poskytovat všechny hluboké, temné detaily. Ti, kdo vás ovládají, však měli svou trofej příliš dlouho a my jsme se rozhodli, že to musí být zastaveno, aby Gaiani měli šanci vystoupit.

Sama Gaia zavolala vaši Galaktickou rodinu, která ji sleduje tisíce let. Požádala o jejich pomoc a my jsme požehnali. Vaše Galaktická rodina zase vytvořila to, co se nazývá ˮAlianceˮ, což je další název pro skupinu duší s dobrým srdcem, které si přály osvobodit obyvatele Gaie, naše děti. Aliance se skládá z Gaianů a Galaktiků, kteří spolupracují mnoho let na rozrušení sítě temných, kteří mají kontrolu. Věci nejsou vždy takové, jaké se zdají, drahá srdce. Život na Gaii pro vás byl mnohem obtížnější, než jsme zamýšleli. Tito temní milují strach a po staletí s ním manipulovali.

Aliance je velmi inteligentní a pomocí svých myslí a srdcí vytvořila plán, jak rozbít sílu temných. Ve své práci byli velmi trpěliví a odhodlaní. V této bitvě o vaši svobodu přišlo o život mnoho, mnoho životů, drahá srdce! Zašlete, prosím, těm duším, které dali svým životům vaši vděčnost a lásku. Nejsou to ˮveterániˮ armády, které znáte a máte rádi. To jsou ti, kteří pracují v zákulisí a pod zemí a bojují ve válce, o které 99% světové populace neví. Vaši blízcí jsou opravdu také milovaní a oceňováni za jejich služby! Ale v této chvíli vám Říkám o těch, kteří se obětovali ve své oddanosti Světlu.

V příštích týdnech a měsících vám budou ukázány věci, o kterých jste netušili, že existují, a příběhy, které vás šokují. Vezměte prosím na vědomí, že já a váš Otec jsme s vámi a pomůžeme vám projít touto těžkou dobou. A jako vždy, i naši Andělé jsou na požádání o pomoc. Tentokrát to uběhne rychle! Před přesunem do lehčí a jasnější roviny je nutné vyčistit skříně a zamést. Všechny temné činy, lži a zrady musí být pro uzdravení odhaleny. Teprve potom můžete jako kolektiv jít dál a vystoupit. (pozn. víte, co mám ve skříních látek, a klubek.....)

Znovu děkujte Alianci a těm, kteří za vás usilovně pracovali. Těchto duší bylo během mnoha let miliardy. I když obětovali své životy, budou cítit lásku vaší vděčnosti, pokud ji pošlete. Váš Den osvobození je na dosah!! Buďte v radosti!

Zdroj: https://dancingdolphinlove.blogspot.com/2021/04/

Zpět