891 Vzestupná amnézie Shekina Rose

[ Ezoterika ] 2021-04-03

Transformace na božského člověka s vyšší frekvencí - najednou si nemůžete vzpomenout na to, co víte už dlouho - jméno osoby, co jste dělali včera, minulý týden, a zejména na konflikty a disharmonické situace - zapomnění nezpůsobené neurologickými podmínkami a takzvanými poruchami paměti souvisejícími s věkem. Vzestupná amnézie je uvolnění otisků energetických vzorců, které udržují člověka v nižším transu a uzamčení v opakovaných vzorcích a karmě.

Přechod z jedné dimenze vibrační frekvence na druhou, přeskakování časových os, může také přispět k dočasnému zapomnění. Jedná se o nové nastavení zpět do prostoru, kde se nacházíte, a kde se vše v aktuálním prostoru a časové ose úplně neshoduje. Můžete fyzicky cítit skok z místa, kde jste, kde máte opakovaně dimenzionální stopu, a pak zase zpět na místo, kde jste nyní. Někdy se můžete cítit trochu divně, trochu mimo, dokud nepřestavíte přítomnosti a nenajdete způsob, jak se lépe ladit s vytvářením svých realit.

Jak zvyšujete frekvenci, narazíte na vibrace vyšších pásmových vln, kde vypnete mozkové implantáty, které neslouží vyšší bytosti. To osvobozuje emocionální tělo. Pokud se nenaplníte emocemi, které by mohly být energeticky připojeny, učíte se uvolnit a osvobodit emoční tělo od vzorů a označení myslícího vědomí.

V Přítomnosti je harmonická shoda. Čtete kódy a signály světa, přírody a vesmíru kolem vás a nedovolíte jim naplnit vás jakoukoli další negativitou nebo nasměrovat do vzorce s nižší energií. Dovolujete světu, aby byl takový, jaký je, neodsuzujete ho a necháte mu jeho kotviště. Když se naladíte na vyšší tón božské synchronicity, harmonická shoda vesmíru vám umožní zůstat ve světě formy na vyšší cestě, na níž se objeví nová setkání s rodinou duší a nové příležitosti.

Vaše buňky reagují na božskou inteligenci vyššího řádu. Jako galaktický člověk čerpající z hvězdných znalostí v každém z nás, našich mikrobiomech, starodávných a meziplanetárních kořenech se upgradujete z homo sapiens na homo luminous. Homo Luminous a Gaia jsou sladěny s Kosmem a organicky se vyvíjí v harmonické shodě, synergicky - všichni tvoří!

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/04/03/ascension-amnesia-shift-symptoms/

Zpět