861 Duchovní vědomí Owen Waters

[ Ezoterika ] 2021-03-25

Vyšší stavy vědomí mají mnohem větší moc změnit realitu než nižší. Čím vyšší dosáhnete, tím větší účinek má vaše vědomí na řešení problémů a vytvoření lepšího života. Duchovní praktiky vedou nejen k rozšířeným stavům vědomí, ale také k vnitřním kvalitám štěstí, míru a radosti. Hledání radosti zevnitř je činnost, která vás naladí na tok věčné radosti (pozn. gama vlny).

V rušném moderním světě je zapotřebí praktický způsob, jak rychle a efektivně přejít do duchovního vědomí. Toho je dosaženo posílením úrovně vědomí zaměřeného na srdce, které rychle projde bránou srdce do říší duchovního vědomí. Vědomí zaměřené na srdce je obvykle zaměřeno na čakru/energetické centrum, přibližně deset centimetrů před hrudní kostí. Je to malý vířící vír energie, který pracuje na specifické frekvenci vědomí. Tuto čakru lze použít k vnímání vědomí druhých a k vyslání bezpodmínečné lásky k ostatním. Když je vaše srdce ve společnosti skutečného přítele, podílí se toto energetické centrum a jeho energetický protějšek těsně za páteří na dávání a přijímání tepla mezi vámi.

Univerzální životní energie neboli éterická energie prochází z vesmíru skrz Slunce a vyplňuje veškerý prostor kolem vás. Za slunečného dne, kdy je jeho přítomnost obzvlášt intenzivní, mohou vaše oči často slabě detekovat kuličky této energie plovoucí ve vzduchu, když se díváte nahoru k jasné obloze. Etherická energie je primární energií života, zatímco její známější odnož, elektřina, je pouze sekundární formou energie.

K vyvolání duchovního vědomí přidejte do srdeční čakry univerzální životní energii. Primární energie univerzální životní energie okamžitě reaguje na duševní tlak vyvíjený vaší vůlí. Může být přitahována, podmíněna a dokonce přenášena směrem ven k jakémukoli požadovanému cíli. Abyste mohli svou srdeční čakru nabít univerzální životní energií, vizualizujete si, jak přichází do vašeho těla při každém nádechu jako bílé světlo prostupující prostorem, který vás obklopuje. Bílé světlo vstupuje a plní vaše plíce při každém nádechu. Přitáhněte tuto životodárnou energii do sebe pomocí síly své vůle.

Při každém výdechu uvidíte tuto koncentraci energie jako zářivě bílé světlo pohybující se dopředu do vaší srdeční čakry, naplňující toto centrum vědomí intenzivním světlem a vitalitou. Důvod, proč vidíme brilantní bílé světlo, a nikoli konkrétní barvu, je ten, že bílé světlo je všeobjímající. Jedná se o kombinaci všech barev spektra ve stejné rovnováze.

Udělejte takto nejméně tři nádechy a výdechy a vaše vědomí se přesune do centra zaměřeného na srdce. Jakmile je vaše srdeční čakra nabitá intenzivní energií, jste schopni přenášet tuto energii na jakýkoli požadovaný cíl. Volte nejvyšší možné cíle, pokud jde o frekvenci vědomí, protože zákon akce a reakce nám zaručí nejvyšší stupeň duchovního pozvednutí.

Pochopení zákona akce a reakce nebo zákona karmy je klíčem k pochopení jemnosti jedné z nejmocnějších duchovních praktik dneška. Zákon akce a reakce je automatický a lze jej proto použít k vytvoření požadované a předvídatelné reakce.

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/03/25/invoking-spiritual-consciousness/

Zpět