860 Lidé se instinktivně chtějí spojit Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2021-03-28

Lidé se instinktivně chtějí spojit. Aurea se chtěla v lásce spojit se všemi kolem ní a jejího života, protože to bylo pro ni přirozené. Ale bylo to velmi velmi obtížné, protože potkala tolik nemilujících lidí, kteří raději ovládali, kontrolovali a manipulovali, než aby se stali zranitelnými. A tak prošla svým životem sama a bez spojení. Našla komunitu hvězdných semen a zjistila, že i jim se s tím nedaří moc dobře vypořádat, a někteří vykazují stejné kontrolní chování.

Ivo kdysi řekl, že když vypukly lyřanské války, Lyřané a Vegané šli žít do jiných souhvězdí. Šli k Siriu, Orionu, Plejádámi. Šíření a zakládání nových komunit v jiných světech zajistilo přežití lidské rasy, která se v té době v historii před miliony let, zdála méně schopná vyrovnat se s drakonickou otázkou. Byli spíš jako my: lidé třetí a čtvrté dimenze s méně multidimenzionálními schopnostmi. Vegané věnovali hodně práce svým technologiím, zatímco Lyřané věnovali hodně práce své spiritualitě. Aby ochránili všechny před touto novou hrozbou, museli se spojit.

Rozdělení lidí do skupin a odchod žít na jiných planetách se zdá být protiintuitivní vůči tomu, co lidé instinktivně dělají, a to je sdružování, ne rozpad.

Ivo: Proč si myslíte, že byla na Zemi použita strategie rozděl a dobij? Proč si myslíte, že se vás DS snaží rozdělit a postavit proti sobě? To je ve skutečnosti proti intuitivnímu skutečnému lidskému stavu. Většina lidí v galaxii si užívá setkání s ostatními z jiných světů a má velmi silný společenský život. Žijeme v domácnostech s mnoha generacemi stejných rodin a to i přivdaných a přiženěných. My z galaxie jsme se naučili, jak spolu vycházet. Slyšeli jsme naše vnitřní hlasy, které říkají: ʺMáš žít mezi nimi a závisíš na všech kolem sebe, tak budeš prospívat.ʺ Vaše planeta je daleko od této úrovně moudrosti.

Proto většinu dní navštěvuješ sousedy, abys je pozdravila, proto jim nosíš buchty a dáváš peníze. Instinktivně se chceš s někým spojit, protože odpojený člověk se cítí skutečně sám a zranitelně. Nyní máte na zemi lidi, kteří se cítí zranitelní, když jsou s jinými lidmi a nezranitelní, když jsou sami. To je opakem způsobu, jaký je život ve hvězdách. Máme stále více přátel a známých, abychom mohli milovat více lidí.
Všichni jste v rozporu se svými sousedy, spolupracovníky, cizími lidmi na ulici. Je to proto, že temní vás oddělili od vašeho vyššího vědomí, které vám říká, že lidé jsou dobří, a čím víc jich znáte, tím lépe se máte. Můžete být více sami sebou, když jste s jinýmy lidmi, přesto se cítíte více sami sebou, když jste sami.

Proto jsi nalepila na svůj nárazník štítek s nápisem ʺMoje druhé auto je UFOʺ a teď lidem tímto malým způsobem, absolutně cizím lidem, říkáš , kdo jsi. Věří, že je to vtip. Informuješ lidi o tom, kdo jsi, stejným způsobem, jakým DS informuje veřejnost, když produkuje filmy. (pozn. jdu sehnat zelená tykadla). S některými dalšími, které potkáš, jsi nyní hlasitější v tom, kdo jsi a čeho jsi schopná. A je ti jedno, jaká je jejich reakce.

Váš svět se musí léčit a čím více uzdravení podstoupíte, tím více si uvědomíte, že sjednocení s ostatními lidmi je to, co potřebujete. Musíte se naučit, jak spolu vycházet, a upustit od způsobu, jakým vás temní naučili být. Tento drakonický způsob vztahu k ostatním musí být zrušen a místo toho je třeba přistupovat k pravé duši člověka. Bude to provedeno.

Vaše nemilující způsoby bytí pramení ze skutečnosti, že jste neustále traumatizováni. Traumatizovaná osoba vidí skrz brýle, které jí řeknou, že ostatní nejsou milující. Sundat si tyto brýle a udělat se zranitelnými mezi ostatními, kteří to nemohou udělat, vyžaduje hodně práce.

Člověk oddělený od ostatních lidí je slabý. Ve skupinách jste silnější. Ve skupinách milujících členů jste stále ještě silnější. Průměrný člověk na Zemi je ale tak toxický, že dokáže vycházet jen s několika lidmi. Když to zkusíte, vypukne hádka a krmení. Nyní vidíte, proč je váš svět rozdělen. Nežijete podle své pravé podstaty, ani podle představ. Představte si celý svůj svět připravený přijmout každého dalšího milovaného člena. Takhle žijí Veganové a Lyřané. Nemáme mezi sebou žádného nepřítele a stále méně jich je ve vesmíru. Naši nepřátelé jsou definováni těmi, kteří nám chtějí ublížit. Nechceme nikomu ublížit, přesto musíme bránit naše světy a světy jiných, jako je ten váš.

Sharon: To není můj svět. Nelíbí se mi to tady.
Ivo: Stále to říkáš a uvědomuji si, že tomu věříš, ale každý, kdo žil na kterékoli planetě, by ji přijal jako svůj svět. Po vašem zániku možná pochopíte, co říkám.
Přesně po tom touží temní. Doufají, že ti, kdo přijdou změnit svět, ho budou nenávidět. Udělali vše pro to, abyste se tak cítili. Pochopte, že se jedná o manipulaci.

Sharon: Nemůžu se ani projít po parkovišti ve Walmartu, aniž by mi něco neřekli. Jen za to, že se na někoho dívám.
Ivo: Já vím. Nenávidí tvé Světlo. Tyto existenční otázky je třeba řešit na kolektivní úrovni. Pochopte nyní s operačním systémem QFS, že ti, kdo provádějí podvodné obchodní praktiky, budou před dokončením zastaveni. QFS již sleduje mnoho charitativních organizací a byly provedeny audity. Až přijde den, kdy ve vašem světě budou mainstreamová média založená na pravdě, kdy se mainstreamová média zaměří spíše na pravdu než na lži, pak bude sledování mnoha společností prohlášených za zkorumpované potěšením pro mnohé. Budete sledovat, jak se váš svět znovu narodil v pravdě. Pravda spojuje vše s Bohem.

Bude před námi ještě mnoho práce. Nyní pochopte, že nejhorší možný stav pro hledače pravdy na planetě Zemi je žít mezi lžemi a korupcí, v rozporu se stavem hledajícího, který hledá Boha na Zemi. Když hledáte Pravdu, hledáte Boha. Lidské psychice je přirozené hledat Boha, to popřeno nebylo, ale lži, ve kterých jste byli nuceni žít, to popíraly.

Sharon: Ano, pamatuji si, když jsem byla dítě, rozhodla jsem se, že neexistuje bůh kvůli kecům, ve kterých jsem musela žít. Ale hledala jsem. Hledám pravdu a hledám Boha.
Ivo: Když se přestěhujete do přírody, zjistíte, že podporuje vaše hledání mnohem více než život ve vašich městech. Co se týče stavu nyní, nejsem tvůj Bůh, ale přináším ti pravdu.
Nyní jste nuceni navzájem se vyhýbat a zůstat dva metry od sebe. Nejen to, nyní se na sebe díváte jako na procházející se svazek bacilů. Musí to být zastaveno. Váš svět se mění. Zpět se nevrátí. Jednou z nových výhod QFS však je, že bude založen na čestných obchodních transakcích. Zkoušeli rozbít systém Fiat a nainstalovat svůj nový globální peněžní systém - nefungovalo to. Bude se nakupovat více online, a tito prodejci budou mít vyšší obchodní standardy.

Zdroj: https://tinyurl.com/xwsfsxaw

Zpět