818 Buddha Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-03-10

Doufám, že se každému daří a že v této chaotické realitě zůstáváte povznesení. Jsem rád, že se váš starý systém každým dnem stále více rozpadá. Kontrolní mechanismus, který zde trval tisíce let, ztrácí moc a jednoho dne se probudíte do nového světa bez jakékoli chudoby a bolesti. Roztáhnete křídla jako pták a poletíte. Jen na chvíli přemýšlejte o tom, jak skvělé bude, když se nebudete starat o peníze. Všechny vaše sny a touhy se splní a vy opustíte své nudné zaměstnání a místo toho se budete soustředit na pomoc lidstvu, aby dále rostlo jako civilizace.

Velmi mě těší, že tyto změny přicházejí na Matku Zemi. Při přechodu ze staré reality do nové, z 3D na 5D, bylo zapotřebí hodně duchovní práce, než jste se dostali do tohoto bodu. Kdysi dávno, když jsem tu byl jako člověk, jsem byl izolován od okolního světa. Narodil jsem se do bohatství, takže jsem nevěděl nic o tom, co se děje ve skutečném světě. Věřte mi, že jsem se rychle dozvěděl o chudobě a smrti, když jsem opustil domov svého otce.

Chtěl bych vás upozornit, že navzdory veškeré kontrole ze strany negativních sil se vše na této planetě vyvinulo a dosáhlo úrovně potřebné vibrace k tomu, aby vzestoupila a vytvořila se nová společnost. Jsou to úžasná a radostná období pro lidstvo, kdy může přijít na místo ve své historii, kde utrpení, nemoci a chudoba úplně zmizí a stanou se starými vzpomínkami. Mezitím, než se dostanete do šesté dimenze, musíte se tohoto procesu účastnit každodenními jednoduchými kroky. Prosím, každé ráno začněte tím, že jste vděční za to, že jste naživu a že máte jídlo na stole. Nejdůležitější částí před opuštěním domova je každodenní meditace. Meditace zvýší vaše vědomí, které vás provede vaším dnem.

Pamatujte, že uvažování o pravdě je pro vás velmi důležité a obohacující, zejména v této době. Temné bytosti nemají rády někoho, kdo ze své duše vyzařuje Světlo a Lásku. Vaše meditace vám také pomohou s každodenními setkáními tím, že uhladí všechny překážky, které vám přijdou do cesty, a vnese do vašeho života proud. Pomohla mi, když jsem byl Buddhou tady na Zemi, otevřela ve mně možnosti a dary. Takto jsem se stal duchovním vůdcem.

I dnes stále vedu a učím jako Vzestoupený mistr. Jsem velmi rád, že mohu pomoci každému, kdo potřebuje mou pomoc. Ano, podporuji přechod lidstva na vyšší úroveň existence. Doufám, že si všichni uvědomíte, jak jste požehnaní, že dokážete vystoupit se svými fyzickými těly a dosáhnout Nirvany, stavu úplné blaženosti.

Naučte se, jak vyjádřit odpuštění a lásku všem a všemu, ať se děje cokoli, pomůže vám to urychlit proces zvyšování vibrací. Jsem zde, abych tuto pravdu posílil a ukázal vám cestu k osvícení pro ty, kteří se ztratili a je třeba je vést.

Pamatujte, prosím, vy jste ti, kdo přinesou Světlo do této části Galaxie. Zůstaňte silní a buďte v pohodě. Posílám svá požehnání a svou lásku. Děkuji

Zdroj: https://sananda.website/buddha-via-erena-velazquez-march-10th-2021/

Zpět