802 Budete si muset vybrat James Gilliland

[ Ezoterika ] 2021-03-03

Nyní je stále více jasné i těm nejvíce sociálně zmanipulovaně přizpůsobivým kritickým myslitelům a zkoumatelům, že nejen Amerika, ale celý svět má potíže. V plném proudu je plán rozpadu pro Ameriku, poháněný ČKS (čínská komunistická strana) a globální elitou a prováděný zkorumpovanými politiky. Mainstreemové zpravodajství je v naprostém souladu. Ústava a vaše Deklarace práv jsou pro tyrany jako toaletní papír na cestě k úplnému zotročení, ovládnutí světa a odstranění asi 80% světové populace. Udržovat lidi nemocné, chudé a hloupé je plán, kterým se arogantně chlubí. Je smutné, že tolik lidí se účastní vlastního zotročení a možného zániku. To se neděje bez odporu.

Lidé se do tohoto divadla Kabuki probouzejí po celém světě. Jste připraveni na březnové šílenství? Procházíme velkou sluneční bouří. Na nás je alespoň jedna z bouří. Březen je známý změnami ve velmi velké míře. Tyto změny řídí Slunce. Začíná to změnami vědomí, které ovlivňují bioelektrické pole těla, včetně těla Země. Poté následuje nepříznivé počasí, zemětřesení a sopečná činnost. Lidé povstanou globálně a vytvoří velký odpor a způsobí zánik tyranů. Masky se uvolní a spadnou. Tyrani měli tisíce let na zakopání se, takže neočekávejte cestu zlatými oblouky, kde vám svobodu předají v tašce. Pokud si nejste vědomi velkého probuzení, zkoumejte. Jste daleko pozadu. Uplatňujte kritické myšlení a důvěřujte tomu, co říká vaše srdce a žaludek. Nic není tak, jak se zdá. Někteří přijdou o přátele a rodinu, vztahy se budou rozdělovat, pokud nejste na stejné lodi. Všechno se zrychlí a posílí. Polarity budou silnější.

Láska k sobě samému, ostatním a planetě vyžaduje akci. Vězte, že nejste sami. Jsou zde viditelné a neviditelné entity zapojené do probuzení a uzdravení a planetárního osvobození Země. Nazvěte je, jak chcete, ale vězte, že je to větší, než si myslíte. Každý si koupil pozemskou jízdenku na životní cestu. Všichni můžeme být součástí řešení, mnoho je ztělesněných právě pro tuto událost. Venku jsou další duchovně a technicky vyspělé světy, kvůli této události se vracejí dávní předci a řada mistrů, svatých a moudrých mužů. Je to multidimenzionální. Vracíme se k univerzálnímu právu, zákonu předků. Republika, ústava a listina práv nejlépe ilustrují univerzální právo. Proto je tyrani chtějí odstranit a nahradit je socialismem, případně komunismem. Poznejte svou historii, socialismus a komunismus jsou volbou tyranů a vždy končí ztrátou svobody a genocidou. Pravá republika, kde moc spočívá na lidech, ústava a listina práv stojí v cestě globální nadvládě. Jsou tu ti, kteří tvrdě bojují za obnovení republiky, původní ústavu a listinu lidských práv, zajištění svobody, proti těm, kteří chtějí odejmout lidem práva, vylidnit planetu a zotročit přeživší. Samozřejmě se to netýká depopulátorů. Obvykle to provedou rase nebo kultuře, která se jim nelíbí. Vše se rozpadá na dobro a zlo.

Nezáleží na tom, jakou máte barvu, náboženství nebo politickou příslušnost. Tyranie má jediný cíl, a to je zotročit a zmenšit, rozdělit a dobýt, udržet vás nemocného, chudého a hloupého, to je místo, kde přichází sociální technologie. Otroctví. Síla a bohatství v rukou několika málo jedinců. Pokud nevidíte, jak se tento plán odehrává, Bůh vám nepomůže, ani nemůže kvůli svobodné vůli, božskému právu na hloupost, které mnozí uplatňují na maximum. To vše se před vámi odehrává.

Univerzální zákon v jeho nejjednodušší podobě je univerzální mír, bratrská / sesterská láska, svoboda jednotlivce a prosperita pro všechny. Kolik z vašich lídrů pracuje podle univerzálního zákona? Kolik pomáhá ostatním? Drtivá většina selhává a spadá do kategorie samoobslužných služeb. Musíme si položit otázku, zda uplatňujeme univerzální zákon v našem každodenním životě? Kam zapadají biologické zbraně do univerzálního zákona? Co takhle to, čemu říkají vakcíny pro lidi bez vlastní vůle a nevzdělané Ve skutečnosti to jsou operační systémy, které mění vaši DNA. Co vás nutí nosit ne jednu, ale dvě masky? Masky, které vytvářejí bakteriální zápal plic, který byl hlavní příčinou úmrtí během španělské chřipky. Redukce kyslíku vytváří nebezpečné pracovní prostředí, podle neurologů v některých případech poškození mozku a selhání orgánů.

Jak jsou uzavření, rušení společností, povinné mandáty v souladu s vašimi ústavními právy? Proč většinou drakoničtí demokraté vykonávají tyto nelegální diktáty tvrdou rukou? Proč v některých státech tvrdí, že mandáty, které nejsou zákon, uzávěrky, společenské distancování a vnucování masek jsou protiústavní a způsobují více škody než užitku? Proč je jejich věda v rozporu s vědou těch, kteří vydělávají miliardy, a těch, kteří jsou napojeni na globalisty a ČKS?

Proč jste nuceni do vakcín, která je modifikátor RNA - operační systém. Proč nikdo nemá izolát viru pro výrobu vakcíny, proč virus velké laboratoře a univerzity nemohou najít? Nachází pouze viry chřipky. Věděli jste, že většina testovaných zvířat zemřela krátce po injekci s vakcínou, že ostatní zemřela později, protože jejich imunitní systém přešel do hyperpohonu?

Toto vše riskujete pro to, co se ukázalo jako silné nachlazení s průměrnou mírou přežití 99,98%. Je méně nebezpečný než jakákoli jiná chřipka, která, jak se zdálo, zmizela spolu s nesčetnými dalšími příčinami smrti. Kde je logika? Mainstreem se neptá, jaká je skutečná agenda a kdo ji realizuje. Média vyvolala humbuk a strach extrémními předsudky, falešnou vědou a statistikami? Jak to všechno zapadá do plánu rozbít Ameriku, udržet lidi nemocné, chudé a hloupé? Stačí sledovat peníze. Kdo financoval výzkum Covid, kdo financoval laboratoř Wuhan? Kdo měl roky předem patent na Cov19, vakcíny, testovací balíčky? Kdo je zodpovědný za vydělávání miliard ̵ jsou to eugenici napojení na globalisty, Čínu a ČKS? WHO a CDC jsou financovány stejnými lidmi, globalisty, ČKS a další eugenikou.

Opět platí, že pokud se chystáte účastnit této smrtící šarády, nebo se na ní podílet, být ochotným účastníkem vlastního zotročování, donucen k naprosté chudobě, stát se laboratorní krysou s vážnými, často fatálními následky, pomáhej ti Bůh. Můžete vydělat spoustu peněz, ale cena karmy je daleko za jakýmkoli krátkodobým ziskem. Nezapomeňme na norimberské procesy. Nevědomost nebyla obrana. Vzpomeňte si na ty, kteří tuto krutost obhajovali a podíleli se na ní. Zrada u žádného soudu neprojde - a soudní procesy budou. Lékaři, pamatujte na své přísahy. Všechny nelegálně získané zisky jsou neudržitelné. Důsledky jsou nevyhnutelné. Panská sídla, luxusní auta a lodě budou k ničemu.

Zdroj: https://tinyurl.com/2x2xhryv

Zpět