760 Život ve velkých městech Magda

[ Ezoterika ] 2021-02-07

Mnozí si stěžují na těžký život ve velkých městech, obrovských metropolitních oblastech.
Je energeticky těžší být na místech obrovského davu lidí, často s velmi nízkými vibracemi. Energie velkých měst je mnohem nižší než u klidných a tichých míst v lůně přírody, kde je energie prostě v plném proudu. Nejsilnější probuzené duše přitahují města! Kdo lepší než takoví může vést a ukotvit na těchto místech velmi vysoké energie?

Jste v epicentru nízkých energií a vaše světlo je velmi důležité pro transformaci lidí a prostoru. Díky vám bude Světlo vrháno absolutně po celé planetě. Pouze silné a odvážné Duše si mohly zvolit takový zážitek, protože ve vás je obrovská síla - udržet své božské světlo za jakýchkoli životních okolností! Toto světlo je v této době důležité pro celý svět, planetu a lidstvo - pro kvantový přechod.

Jste schopni být Světlem bez ohledu na vnější okolnosti: životní podmínky a všechny lidi kolem. Světlo je vaše podstata, jeho zdroj je uvnitř. Díky odvážným duším, energetickým průvodcům, se časem změní i velká města, jak se v nich lidé postupně probudí. To ve velkém měřítku změní celý svět!

Světlo je potřeba všude, po celé planetě! Nechme tedy naše srdce zářit a proměnit svět! A všechny světelné síly nám v tom pomohou!

Zdroj: https://novzhizn.ru/zhizn-v-bolshih-gorodah/

Zpět