754 Hrozby nové doby - Saint Germain Valerie Kolcová

[ Ezoterika ] 2020-01-10

Co jsem posbírala o Saint Germainovi

Kdysi dávno v souhvězdí Býka existovala planeta u jasné hvězdy Nath, kde žila rasa potomků dávných inteligentních ptáků. Saint Germain měl předurčeno pomáhat v našem hvězdném systému.

Přišel do naší sluneční soustavy, když již byla podrobena.
Tehdy se do sluneční soustavy ze vzdálených oblastí hrnula spousta poslů. Sirius i Orion poslali všechny své syny a dcery na ochranu. Osud spojil Saint Germaina s Osirisem (okřídlený kůň - syn asurské země). Často bojoval za zemi Asurů ničil černé hady, které všichni společně uvěznili v útrobách Země (viz. pověsti o Svantovítovi, později svatém Vítovi). Po tomto vítězství přestavěli zemi Asurov - zemi Sva, která se později jmenovala Borea.

Některé pozdější inkarnace (úplné, nebo fragmenty):
Horus (jeho ženou byla Maat) - zabýval se stavbami portálů, kterými se pokoušel spojit se světlými světy a dostat Zemi ze spárů černých draků - došlo ke zničení Raja slunce (nahrazeno současným) - chrámy stavěli bratři Ptah a Phat (nyní strážci spojení se sfingami - rozpadlá v Balúčistánu) (hlavní zloduch Seth - vyrobil si 2 čipy se zálohovaným vědomím před svým přemazáním u zdroje)
Thoth (přisluhovač Annunaků Hermes oblbnul Poseidona v Atlantidě - zkáza Atlantidy, Lemurie, úpadek Hyperborei. Na území Borei později cca 1000 let Daaria)
Platón (Annunaki na Zemi nahrazeni Jehovou, zneužití Enlila a Enkiho, Jehova si implantuje čip Setha)
Merlin
Templáři Hugo de Payne (1000) Jacques de Molay (1200) grál + archa nalezeny a zajištěny - uloženo vv dostatečné vzdálenosti od Země, svatyně templářů odeslány portály mimo 3D Zemi)
Člen rodiny Bacon
Saint Germain (zloduch a podvodník Cagliostro)
duchovní otec Deklarace nezávislosti (neinkarnovaný)
Trump

20. století
Přesun zástupce Annunaků na mistra Agarty v Antarktidě (začátek 20. st.), s tunely a zařízeními pod Asií a Sibiří z dob Lemurie. Mistr Agarty s implantovaným čipem Setha a Jehovy
Záměry agarty
- S nástupem Stalina (inkarnace vysokého kněze dávných dob + Ivan Hrozný - záměr vytvořit nové Rusko s technologiemi a stavbami dle vzoru Atlantidy. Riziko pro Agartu a jimi nastavené energetické toky)
- útok Hitlera a první pokus o vytvoření farmy dělníků a vyhlazení zbývající populace

Konec 20. st. + 21. st.
Pokus o vytvoření chemické potravy za účelem regulace obyvatelstva, vakcíny, léky, transplantace orgánů.
Snížení úrovně intelektu - teorie plochá země, žádný vesmír ke zkoumání, historka o obnovené zemi po nedávném kataklysma, zákaz zkoumání vesmíru
Migranti, bioroboti, radikální muslimové, otvírání portálů, genetické modifikace lidí, obviňování z rasismu.
Změna klimatu pod rouškou ochrany životního prostředí, za tímto účelem úmyslné žhářství (lesy Kalifornie, Austrálie) (původní agarťané - přisluhovači Annunaki nevydrží dlouho v naší atmosféře, i když se navlečou do člověka.. míněno jako oblek, ne že do někoho vlezou, i když i to dělají mentálně)
Snížení těžby ropy v USA - v podzemí pod ložisky jsou zařízení agarty.
Omezení ropy aby se neroztál led a neodhalila zařízení, část energetiky annu vázána na patřičnou vrstvu ledu.
Zákaz reprodukce lidí, povolení kanibalismu.

Zdroj: https://shambavedi.blogspot.com/2020/01/blog-post_10.html

Zpět