748 Záludný manipulátor Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2021-02-05

Věci se teď dějí tak rychle! Pokud jde o Bouři, víme, že když utichne, věci se dějí. A věci jsou klidné, i když v některých částech světa dochází k výpadkům proudu. Věřím, že informace, které se šíří kolem amerických voleb, jsou plné dezinformací. JFK Jr má znovu vstát z mrtvých 4. března, i když mi řekl: ″Ve skutečnosti jsem mrtvý.″ Věřím tomu, co slyším, protože mohu mluvit s kýmkoli. Deep State se nás stále snaží zaplavit lžemi. Čím méně toho vidím, tím je mi lépe.

Další věc, kterou vidím, je spousta herců, kteří procházejí inscenací. Každý, a tím myslím každý, hraje svoji roli. V zájmu diváků je, aby se rozhodli, jak to chtějí cítit, nic jiného. Vše se dělá kvůli nám. Všichni jsou jako krizoví herci, kteří plní své role. Proč? Protože jde o to, abychom se všichni snažili dosáhnout vyššího vědomí. Volby a nadcházející události, z nichž některé budou šokující, vám ukáží, kde byla vaše důvěra nemístná, a že celá tato věc se děje, aby vás naučila, jak si vzít zpět svou moc. To je celý smysl. Nepotřebuji to. Práci jsem už udělala. Všechno, co se děje, je odrazem toho, co se děje v kolektivním myšlení lidí na Zemi. Takže rada pro vás: Přestaňte věřit ve zlo. Když nadále věříte ve zlo, udržujete zlo naživu. Také se udržujete v nižší dualitě a separačním vědomí a daleko od 5D frekvence. Vidím to jako akt lásky ze strany všech zúčastněných. Proč jsou stále kolem tito hráči, které každý považuje za zlo? GFL je mohla odstranit z planety a zabít je, aniž bychom o tom věděli, ale stále jsou tady a hrají role, snaží se zahájit války, snaží se utlačovat lidi atd. Vším, co dělají, se vám snaží ukázat, jak vás v minulosti zbavili moci. Nyní jednají na vaší straně, pokud se na to podíváte správným způsobem. Pokud se na to díváte z pohledu vyděšené oběti, nedíváte se správným způsobem.

Jako někdo, kdo se učil týráním, vám mohu říci, že je to velmi možné. Jako dítě jsem si myslela, že můj otec byl ztělesněný ďábel, a teď mu rozumím a vím, co pro mě udělal. Jde o to, jak to použijete. Co ti hráči, kteří byli po uzavření dohody s Aliancí zatčeni a poté propuštěni? Vydali informace, které pomáhají najít děti v podzemních základnách. A klony může GFL použít také k hraní rolí.

Pokud jde o Bideta, myslíte si, že mu ostatní hlavní světové mocnosti dovolí zahájit světovou válku? Opravdu? Pokud používáte některou z informací šířených k nenávisti vůči komukoli, uniklo vám to. Nemiluji svého premiéra, takže teď bojuji s kanadskou stranou. Ale stále věřím, že to, co říkám, je správné.

Vidíme, jak pan B podepisuje příkazy bez popsaného papíru, jak sedí v kanceláři z filmu. Vidíme, jak se jeho žena připravuje na stejnou událost s dvěma různými botami. Vidíme ho přísahat na satanskou bibli. Je to všechno proto, aby vám to ukázali. Je to hra. Je to televizní pořad, film. Říkejte tomu jak chcete. Na pozadí se dějí další věci, aby osvobodily děti na základnách a další vážnější věci. Temnota se čistí a také se brání, ale tolik z toho je zinscenováno, že už to není vtipné. To, co nevidíme, je skutečné a zabývá se tím Aliance a GFL, spolu s dalšími ET skupinami. To, co vidíme, je zinscenované představení, které nás má začít vést po procesu vzestupu. Chtěla bych vědět, kdo produkuje tento film? Věřím, že je to Aštar. A věřím, že to nyní částečně probíhá již nejméně 4 roky. Proč? Pokud by deep state skutečně chtěla volby vyhrát, proč by proti T nepostavily silnějšího kandidáta? T měl vyhrát. Proč? Byla to všechno spolupráce mezi různými stranami a zinscenována již tehdy. Volby s falešnými hlasovacími lístky a zvýšeným počtem, to vše ukazovali, abychom prozřeli. Zjistili jsme to. Bylo to falešné. Ukazují nám pouze naši historii a ukazují nám pravdu pomocí klonů, kteří jsou herci. Skuteční, kromě pana T a společnosti, jsou už mrtví. Je to představení.

Proč hlasovací automaty dělaly svou práci tak efektivně, proč vyhrál T v roce 2016? Protože to je kandidát, kterého Světlo chtělo, a dostalo ho dovnitř. Jejich kvantové počítače jsou mnohem lepší než cokoli, co společnost Dominion dokáže vyrobit, a mohou přepsat jakýkoli pokus o korupci.

Nyní je tu cabal a temní stále pobíhají po této planetě a stále se nás snaží zabít bombami, ale jejich počet se zmenšuje. Ale nemají ani polovinu síly, kterou se zdá, že mají. To vše je představení. Existuje tolik věcí, které jsou zjevné závady, věděli, že se toho chytíme! Říkají nám to. Světlo prohlásilo, že jsme vyhráli před chvílí, kolem roku 2012. Herci nyní ukazují naši minulost, ne naši současnost. V současnosti již Světlo zvítězilo. Ukazují nám, co se děje, a co nejvíce se probouzí k pravdě, aby změnili časové osy.

Takže jsou to oni, kdo tuto produkci inscenují pomocí klonů. Řešení pro vakcíny a virus jsou med postele. Již je o to postaráno. Někteří zemřou, ano. Ale než vyprší pět let a počty se začnou zhoršovat, zavedou se med postele. Ve skutečnosti mají vyjít letos.

Ivo mi řekl: ″Nezáleží na tom, kdo je POTUS, má lásko, každopádně každá časová osa nyní vede ke svobodě celého světa.″ To proto, že jsme vyhráli. Právě vidíme herce, kteří nám ukazují, jak zkorumpovaná byla tato Země. Chtějí, abychom si vzali zpět naši sílu a řekli ne. To vše je pro naše zmocnění. Už nemá smysl být na Fb, protože jsem to pochopila. Chápu, co se děje. Přišla jsem na to sama, Aštar ani Ivo mi to neřekli.

Jeden z nich v našem nedávném videu řekl, že nám musí bránit v tom, abychom věděli určité věci, dokud se nedostanou tam, kam chtějí, a pak to mohou uvolnit, abychom to viděli, a na základě informací to pochopili a rozhodli naši časovou osu - ukotvili tuto pravdu. Proto se zabývají vším na pozadí, a pak, když nám to dojde, abychom to věděli, musíme to ukotvit do časových linií.

Pokud si během toho všeho dokážete udržet vysokou frekvenci, máte vyhráno. Dokázali jste to. Pokud si neděláte starosti s tím, co se děje nebo jak bude vypadat vaše budoucnost, dáte si dárek, abyste nemuseli zažít nic příliš negativního. To je metafyzika a univerzální zákon. Přitahujete věci v závislosti na vaší frekvenci. Pokud je to strach, pak vás přitahuje více, aby vás děsil. Pokud je to láska, pak přitahujete více lásky. Pokud se naučíte milovat každého, kdo dnes v médiích pochoduje, a samotná média navzdory jejich chování - pokud dokážete tyto hráče milovat - vyhráli jste hru a určitě teď pomáháte lidstvu. A dovolte mi to zopakovat: Nemusíte milovat jejich chování, ale stejně je můžete milovat. Pokud to dokážete, zvládli jste to. Milovat je navzdory jejich činům. To jim neprospívá, vy se neprodáváte, ani vás nevlastní, udržuje vaši náladu povznesenou, takže na vás nemá vliv to, co dělají. To je metafyzika. Nejlepší věcí, kterou teď můžete pro svou zemi udělat, je udržet si vysoké vibrace. Ale věřte mi, můžete být testováni.

Podívejte se na Simona Parkese. Sledujte jeho videa. Mluví o hráčích s pokorou; nechrlí na tyto lidi nebezpečný jed za to, že jsou lidmi, kterými jsou. Prostě o tom mluví bez přehnané negativity. Je zřejmé, že nemá rád věci, které udělali, samozřejmě, že ne. Ale na nikoho nesměruje spoustu negativity, protože ví, že tím bude trpět jako první.

Dobře, dalším důvodem, proč už nejsem na Facebooku, je to, že ve světle těchto informací, a věřím, že jsou pravdivé, už nemá smysl snažit se kohokoli ovlivňovat. Budu nadále vydávat videa, abych udělal jednu věc, kterou zbývá udělat: projít vzestupem.

Vy ostatní, kteří jste nezačali dělat svou vnitřní práci, to budete dělat spolu se silami ET, které vás provedou ukázkou toho, co se děje na této planetě. Ivo a já se více zaměříme na lidi, kteří dělají svou vnitřní práci. Pravda o Zemi, přinejmenším o Americe, se lidem zjevuje způsobem, který nám neublíží. Proč si myslíte, že T trvá na tom, aby nedošlo k násilí? To je jedna z dohod, které uzavřel s GFL. Chtějí minimální ztráty na životech.

Jen zjišťujeme, kolik z toho je představení pro naše porozumění a co je pro nás skutečnou hrozbou. Věřím, že hrozba je menší, než myslíme. Teď si můžeme odpočinout. Součástí médií je i nadále vydávat jednostranný příběh, takže lidé, kteří jim věří, uslyší lži, kterým věří. Musí se také probudit. Pravda je pro ně, aby zjistili, zda chtějí. Ve světle toho všeho tedy už nepotřebuji zveřejňovat příspěvky na facebooku. Lidé mohou přejít na můj web nebo sem přijít a zjistit informace o odhalení, které se letos zvýší.

Což vede k dnešní zprávě: Když maskujete své skutečné záměry, nemyslete si, že je lidé nedokáží zjistit. Lidé, kteří to dělají, si buď neuvědomují, co dělají (nevědomé chování), nebo jsou si vědomi a hledají lidi, kteří jsou dárci, aby na ně použili vinu, aby je přiměli poslouchat. Dostávám tolik zpráv, které by neprošly veřejnou kontrolou. To je mimochodem zneužití chatu, udržovat tajnou konverzaci s úmyslem pokusit se manipulovat příjemce. Nikdo se nezeptá, jak se mám. Lidé to nedělají. Pošlou vám zprávu, aby od vás něco dostali.

Dostala jsem nějakou pomoc s problémem, a předpokládala jsem, že to bylo dáno ze svobodné vůle. Ne, poté jsem byla o něco požádána, protože ten člověk s největší pravděpodobností přinesl dar, aby něco získal zpět. To je velmi jasný případ záludné manipulativní osoby, která využívá povinnost a vinu, aby dosáhla toho, co chce.

″Přicházíme s dary″ pochází z Tróje, když zde přistavili dřevěného koně s nákladem Řeků vyzbrojených meči.

Ti, kteří jsou sobečtí, myslí jen na své vlastní zisky a dárci jako já jsou jejich oblíbeným cílem. Dejte si pozor na trojské koně. Vzpomínám si na mem: ″Dárce musí mít hranice, protože příjemci to nikdy neudělají.″ A to platí zde. Možná si ani neuvědomují, že klamou ostatní. Staré zakořeněné chování je jako obehraná písnička. Ale možná vás čeká šok, když lidé jako já je prokouknou. Tito manipulátoři si pravděpodobně ani neuvědomují, jak jsou skutečně manipulativní, ale ten na cestě Světla vždy vycítí záměr toho druhého. Život je zkouškou vašich hranic a vaší schopnosti prosadit se. Toto je také lekce sebeposílení. Tito lidé jsou ti, kdo testují.

Díky Bouři právě teď vidíte tolik lidí, kteří uvěřili podvodům, a nyní chápou pravdu o situaci, ve které se nacházíme. Opravdu, přemýšlejte o tom. Toto je velký pokrok pro obyvatele Země při zpětném získávání jejich moci. Velký pokrok. Mnozí si to nyní uvědomují. Klam a lhaní musí být odstraněny ze struktury naší interakce. A ti, kdo mluví pravdu, by neměli být vnímáni jako slabí, jsou to ti odvážní, kteří mohou být před davem zranitelní.

Když používáte messenger nebo chat, sledujte, jak zacházíte s lidmi. Pokud se chcete vplížit, vaše zpráva nemusí být přijata tak dobře, jak chcete.

Ivo: Moje lásko, nemohu vám říci, zda máte pravdu nebo ne, pokud jde o váš názor na současnou situaci, ale máte samozřejmě pravdu, když říkáte, že jediná cesta nahoru je skrze Boha. Možná je Bůh orchestrátorem celého tohoto projektu. Sharon: On nás poslal. A poslal také Aštara. Byli jste to vy, kdo jste to říkali ve videích z minulého týdne. Dává mi to smysl. Jak se dostal v roce 2016 proti silnému soupeři? Chlapi, řekli jste mi, že můžete manipulovat s věcmi v zákulisí a řídit časové osy.

Ivo: Můžeme. Usmívám se, má lásko.

Sharon: Ach ano, všichni v tom hrajeme roli, že? Všichni jsme herci v tomto velkém dramatu.

Ivo: Ano. Svou roli hrají dokonce i ti maskovaní důvěřivci. Mají ukázat těm, kteří nenosí masky, jejich nemilující chování. Pokud bojujete s těmi, kdo bojují, co vám to říká? Prozkoumejte své chování a uvidíte skutečný film, který se zde hraje, a proč ho máte vidět.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět