738 Odhalí se pravda všem? Inger Noren

[ Ezoterika ] 2021-01-25

Chceme vám dát zprávu o situaci ve světě a o nadcházejícím velkém odhalení. Přijde někdy během těchto dnů. Rady se dohodly, že lidé jsou dostatečně zralí, aby slyšeli, co se stalo ve volbách v USA s podvody a korupcí. Bez ohledu na to, kdy toto oznámení vyjde, bude to šok pro obyvatele Spojených států, ale i pro zbytek světa. Tma může hrozit čímkoli chce, zpráva bude pro lidi zveřejněna. S odhalením pro lidi to trvalo příliš dlouho a nastal čas.

Náš Pán říká: "Dost už je dost". Toto odhalení má význam pro velmi mnoho lidí, nejen pro vládce, ale také pro lidi, kteří věří, že Donald Trump byl nepřítelem. Teď je jejich zachránce. Víme, že mnoho lidí je zklamaných, že toto zjevení ještě nebylo zveřejněno, ale něco tak závažného musí být ve správný čas a na správném místě.

Všechno se mění božským plánem a vše je tak, jak má být. S velkým potěšením můžete oznámit, že odhalení bude zveřejněno tento týden, bez ohledu na to, čím na temné straně hrozili. Nezáleží na tom, o co se snažíme, lidé musí vědět, co se stalo během věků temna na této planetě. Božský pán vaší planety se rozhodl, že již nezáleží na tom, kdy toto zjevení vyjde lidem. Bude stejně šokující. Čím dříve, tím lépe pro všechny. Temní vědí, že tuto bitvu prohráli, protože světlo zvítězilo.

My v Galaktické federaci světla víme, že to bude velký projev a bude lidem prezentován prostřednictvím přenosu, který média nemohou žádným způsobem zastavit nebo s ním manipulovat. V Radě i v zákulisí pracujeme na tom, aby to vyšlo co nejdříve a vše nasvědčuje tomu, že to musí mít nyní přednost, protože lidé musí otevřít oči a probudit se k tomu, co se děje v jejich zemi, ale i ve vesmíru. Toto musíme dodržet, protože pokud bude docházet ke zpoždění ovlivněném temnotou, může to znamenat dlouhou dobu, než bude možné tento závazek pro lidi splnit. Je to velmi naléhavé a lidé si zaslouží vědět, co se stalo v jejich životě a ve všech předchozích životech.

Bude to bolestivá informace a vy, pracovníci světla, musíte být připraveni pomáhat a podporovat lidi, kteří jsou velmi zmateni z toho všeho, co nyní v jejich životech děje. Máte před sebou velmi velký úkol a někdy to může být velmi obtížné, zvláště když budete sami šokováni odhaleními, která přijdou. Nikdo si nedokáže představit, co přijde, a každý to nějak ovlivní. Postavte se do svého světla a opakujte mnohokrát úmysl: "Jsem světlo, jsem láska, jsem pravda, jsem". Pak jste bezpečně ukotveni ve svém světle.

Milujeme vás za vaši trpělivost. V milující službě. Já jsem.

Zdroj: http://www.st-germain.se/galaktiska-ljusfederationen-via-inger-noren-25-januari-2021/

Zpět