735 Energetická rovnováha Marta

[ Ezoterika ] 2021-01-27

Otec Absolut - Co se teď děje na vaší planetě. Jak již víte, na subtilní rovině Země již byly zavedeny nové energie zavedeny a zcela vytěsnily temné nízké vibrační energie. Bytostem ztělesněným ve fyzických tělech, které slouží Silám temnoty, byla odebrána obvyklá výživa z jemné roviny. Stejně jako člověk, který vlastní Božskou duši, je vždy spojen se Stvořitelem, i když o tom sám neví, jsou bytostí nižšího řádu - s duší nebožskou - spojeny s kolektivním vědomím své civilizace. Kolektivní vědomí je energetická forma umístěná v jemné rovině, ze které se neviditelná energetická vlákna spojují s každým ztělesněním vědomí ve fyzickém těle.

Nyní, vzhledem k tomu, že Země vstupuje do nového energetického prostoru, mohou s ní stoupat na novou úroveň existence pouze kolektivní vědomí, která v ní rezonují. Jedná se o kolektivní vědomí lidstva, přírodní prvky a některé druhy zvířat. U všech ostatních forem života došlo k přerušení spojení s kolektivním vědomím, jelikož jejich kolektivní vědomí jsou vytlačována z jemné roviny planety novými energiemi s vysokými vibracemi. Jejich zástupci na Zemi s nimi ztrácejí kontakt.

Jaké to má důsledky?
Pro ně nejsmutnější. Nějakou dobu budou existovat díky svým podvědomým programům fungujícím setrvačností. Zbavení zásobování energií a hlavně kontroly nad těmi, kdo si vytvořili kolektivní vědomí, budou stále více upadat do zoufalství a páchat překvapující neobvyklé činy. To bude zvláště patrné v táboře plazů a dračích plazů, kteří jsou v mocenských strukturách a jsou zvyklí diktovat své podmínky světu. Nepochopí, proč staletí staré programy potlačování lidské vůle a kontroly nad jejich vědomím přestaly na lidi působit. A už to můžete vidět po celém světě.

Pokud jde o kolektivní vědomí lidstva, to naopak získává na síle a stále více se spojuje s každým ze svých představitelů, každý den probouzí stále více lidí. Takto probíhá spojení tenkých a hustých rovin Země. Těžké energie jsou odmítány a naopak "lehké" vysoce vibrační jsou přitahovány. Kolektivní vědomí lidstva ve všech rovinách - tenké a husté - nyní vytlačuje všechno ostatní kolektivní vědomí ve vibracích, které nerezonují se Zemí.

Chaos, který nyní vládne na vaší planetě, bude trvat ještě několik měsíců, dokud nenastane úplné energetické vyrovnání ve všech rovinách existence. Můžete tento proces urychlit "vytlačením" všeho temného, mimozemského, nebožského z fyzické roviny Země.
K tomu již máte vše: svůj čistý záměr žít v novém úžasném světě a četných energetických praktikách, které jste v minulých letech obdrželi. Věřím, že budete moci řádně nakládat se všemi znalostmi, které jste získali, a uděláte vše pro to, aby toto obtížné období přechodu vaší planety na novou prošlo co nejrychleji a bezbolestně. .

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/energeticheskoe-vyravnivanie/#ixzz6knkZXnjS

Zpět