731 Přestaňte si plánovat budoucnost Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2021-01-22

Mnoho z vás plýtvá časem, dokud se nestane to či ono. Očekáváte, že budete šťastní, jakmile k této události dojde. Přesto, když se tato událost stane realitou, těšíte se událost další. To neznamená, že byste neměli snít o své budoucnosti, ale soustředit se na budoucnost neguje váš život minutu po minutě. Vyvíjíte tak rychle, že to, o čem sníte, bude mít malý význam, až přijde budoucnost.

Ve vaší 3D minulosti byly vaše sny poněkud očekávané vzhledem k parametrům vašeho světa. Opuštění domova, získání zaměstnání, zajištění romantického vztahu, nalezení pohodlného domova, cestování, jiné formy zábavy, důchod a smrt. Tyto sny byly založeny v mladém věku a pokračovaly po celý váš 3D život.

Už nejste na přímé trajektorii očekávání.

Jste nová bytost, která se denně mění. Takové jsou i vaše sny a očekávání. Snít o tom, co by mohlo být zítra, místo toho si to dnes užít, je promarnění vašeho života. Nic není nebo nebude takové, jaké bylo. Dopřejte si svobodu být minutu po minutě. Co si nyní přejete, pro vás zítra nemusí platit. Jste nová bytost v nové zemi. Přestaňte ztrácet čas přáním konkrétní budoucnosti.

To, co se děje nyní, je podobné tomu, když jste byli mladí - rozhodli jste se jednoho dne, že chcete být baletkou, kovboj nebo hasič. Vaši rodiče vám dovolili předstírat, že se to stane. Přesto jste později pochopili a rozhodli se stát strojním inženýrem - něco, co v dětství ani neexistovalo.Tak je tomu nyní. Právě začínáte chápat, kdo jste. Neexistují žádné knihy ani jiné materiály, které by vás mohly přesvědčit ve vaší 3D zralosti, protože se vyvíjíte. A to, o čem se rozhodnete, jakmile dosáhnete své 3D zralosti, ještě nemusí být vynalezeno nebo dostupné.

V roce 2020 jste postavili svůj základ. Nyní budujete svou strukturu bez knih, stavebních plánů nebo jakéhokoli zdroje vnějších znalostí. Vaše nová struktura je ve vás a rychle se vyvíjí. To, o čem dnes sníte, bude do příštího týdne zastaralé. Mnozí z vás si možná říkají, jak vás můžeme znovu zařadit do kategorie mladých, když jsme vás několikrát informovali o vaší zralosti. Jak přijímáte více energií, vyvíjíte se způsobem, kterému dosud nerozumíte. Vzpomeňte si, jak jste byli považováni za dospělého ve věku 21 let, a v dalších desetiletích se dramaticky změnili. Tak je tomu nyní.

Nemáte žádný rámec, abyste pochopili, jak se dnes můžete od příštího měsíce lišit. Jedinou stopou je to, co vás dnes zajímá. Což je podobné přístupu většiny dětí. Když se mladík probudí, nemá denní plán. Jen se pohybuje, jak má zájem. Možná jízda na kole, hraní s panenkami, běh k domu sousedů nebo softball. Záleží na tom, aby děti naplňovaly své dny tím, co je zajímavé, aniž by příliš přemýšlely o dalším dni.

Takže. Co tě zajímá a kdo jsi? Ne kým chceš být, ale "kdo jsi tuto minutu, tuto hodinu, dnes?"

Vaše budoucnost se najde sama. Neztraťte svou dětskou jiskru zájmu a radosti.

Zdroj: https://www.lifetapestrycreations.com/

Zpět