730 Okultní vládce eliminován Michael Salla

[ Realita ] 2021-01-18

15. ledna bylo oznámeno, že baron Benjamin de Rothschild nečekaně zemřel na infarkt ve věku 57 let ve svém švýcarském domě. Podle některých informací byl Rothschild světovým "Pindarem" - tajným okultním vládcem naší planety podřízeným přímo mimozemským mistrům. Jen o den dříve vydal americký ministr zahraničí Mike Pompeo prostřednictvím svého účtu na Twitteru kódovanou zprávu, která opravňovala k závěrečné fázi tajné vojenské operace ke zničení deep state kolem planety.

Rothschildova smrt byla poprvé oznámena na webových stránkách společnosti Edmond De Rothschild a podrobnosti o něm poskytly zprávy Bloomberg :
De Rothschild byl vedoucím skupiny, kterou vytvořil jeho otec od roku 1997, a po vyřazení ze seznamu pracoval na zjednodušení její struktury. Ke konci roku 2019 měla skupina 173 miliard franků (194 miliard USD) s aktivitami v 15 zemích. D. Wilcock hovořil o zatýkáních páchaných na celém světě u lidí zapojených do pokusu o převrat proti prezidentovi Spojených států. Spojil tuto operaci se záhadnou smrtí Rothschilda, který byl vůdcem globálně organizovaného pokusu o puč. Pindar je jméno vůdce této skupiny, které odkazuje na Draco a mužského člena Draco - muž číslo jedna. A tento muž náhodou záhadně odešel 15. ledna ve věku 57 let. Velmi mladý a přinejmenším podezřelý čas.

Abychom pochopili roli Pindara ve vztahu k mužským dědicům rodiny Rothschildů, je třeba připomenout, co řekl dr. Bill Deagle, bývalý lékař amerického letectva, o záhadném setkání s dřívějším předním členem rodiny Rothschildů - Guy de Rothschildem, v roce 1992 v rozhovoru pro Project Camelot.

... Probudil jsem se uprostřed noci, vzpřímil se a posadil. Měl jsem rozsvícená všechna světla, protože jsem musel pravidelně chodit na toaletu. Ten chlap stál přede mnou ve smokingu za 5 000 dolarů, bez šedivého vlasu, štíhlý a upravený.

Pravil: Je úžasné tě vidět, můj synu. Jsem baron Guy de Rothschild, Pindar.

Vypadal jako francouzský šlechtic. Byla ve mě malá dušička. Aniž bych se pustil do velké dlouhé diskuse, hned jsem to věděl. Mám ten dar. Je představitelem luciferické síly, která ovládá Zemi.

Pravil: Ano, já jsem CEO Země, Inc., a jsem muž, který sedí v třináctém předsednictví Rady Druidů. Chci, abys byl můj záskok, a když postoupím, chci, abys převzal mou práci. Známe tvé pokrevní linie, známe tvou genetiku. Víme o tobě všechno a jsi pro mě perfektní náhradou.

A já jsem řekl jasné ne. Na této výměně je obzvláště zajímavé tvrzení Rothschilda, že je "Pindar" a "generální ředitel společnosti Earth, Inc". Tato prohlášení naznačují, že pouze řídí Zemi jménem ostatních, ale koho?

Icke psal o Pindarovi v Největším tajemství po rozhovoru s bývalým účastníkem satanských okultních ceremonií, Arizonou Wilderovou.

Icke napsal: Pindar znamená "penis draka"... Pindar, stejně jako všichni plazi, když se mění, má velmi silné hypnotické oči ("zlé oko") a při obětích se oběť obrací na Pindara v okamžiku smrti, aby ukradl osobě duši nebo energie prostřednictvím tohoto magnetického procesu "zlého oka"...

Pindar se účastní hlavních satanských obřadů v Evropě a poté letí do Kalifornie na tamní rituály. Ickův odkaz na plazí mimozemšťany přímo souvisí s vysoce postaveným členem rodiny Rothschildů, který je pravidelně volen za generálního ředitele společnosti Earth Inc., která je podle mnoha zasvěcených osob ovládána reptiliánskou říší, která zahrnuje nespočet dalších planet. Guy de Rothschild zemřel v roce 2007 ve věku 98 let.

Pokud bylo Deaglovi v roce 1992 řečena pravda o Rothschildově plánu odejít do důchodu jako Pindar, znamená to, že v období 1992 až 2007 jej nahradil jiný mužský dědic rodiny Rothschildů. Benjamin Rothschild se stal vedoucím společnosti Edmund de Rothschild v roce 1997. Jako vedoucí jedné z hlavních bankovních a investičních skupin Rothschildů je vysoce pravděpodobné, že Benjamin vystřídal Guya jako Pindara.

V příspěvku ze dne 4. června 2020 společnost Q odhalila posloupnost šesti událostí očíslovaných RED1 až RED6, které odkazují na události spojené s různými fázemi tajné globální vojenské operace, která měla zničit Deep State.

K první události RED1 došlo 8. ledna trvalým pozastavením účtu prezidenta Trumpa na Twitteru. Podal věrohodné vysvětlení sledu událostí RED2-5, k nimž došlo při pozastavení tisíců stránek alternativních sociálních médií, přesunu vojenského personálu do Washingtonu DC a hlavních měst. Pokud jde o závěrečnou událost v pořadí, RED6, má fascinující řešení.
Řekl, že se jednalo o kódovanou zprávu sekretáře Mika Pompea prostřednictvím fotografie šesti lahví červeného vína, kterou zobrazil na tweetu ze dne 14. ledna.

Pokud má pravdu, pak Pompeův Tweet byl kódovanou autorizací RED6 pro začátek závěrečné fáze globálního skrytého zastavení šíření Deep State. Hned následujícího dne byl baron Benjamin Rothschild mrtvý...

Byla to náhoda, nebo velká oběť globálního skrytého zastavení šíření Deep State, které nyní probíhá? Na odpověď nebudeme muset dlouho čekat, protože se očekává, že tajná operace bude veřejně oznámena těsně před nebo po formálním skončení funkčního období prezidenta Trumpa 20. ledna.
(pozn. no tak trochu později)

Zdroj: https://exopolitics.org/was-earths-secret-occult-ruler-eliminated

Zpět