712 UPDATE Operace zahájena Gregory Ervin

[ Realita ] 2021-11-13

Zkráceno -
POTUS si uvědomuje závažnost tohoto časového období. Na tento okamžik jsme se připravovali od roku 2015. Co se stane během týdne změní historii. Žádáme vás, abyste zůstali ve svých domovech a za žádných okolností nezasahovali do operace. Plán je téměř dokončen.
Vaše role je zásadní a vaším úkolem je pomoci obyvatelům vyrovnat se s tím, co bude brzy odhaleno. Před úsvitem je tma největší. Nevěřte během příštího týdne MSM (pozn. jako by to jindy šlo). Tyto volby jsme legálně vyhráli a to, co přijde, je největší úklid v historii světa.

Děkujeme vám, bez vás bychom se sem nedostali. Nyní je náš čas. Držte linii, dokud neobdržíte další zprávu. V tom okamžiku to bude vědět celý svět. Modlete se za nás a Spojené státy Americké (pozn. slovo Amen se vztahuje k temnému bohu Amonovi, zkuste jen poděkovat)

Jsme v nejnebezpečnější fázi a sázka nemůže být vyšší. Vojenské zatýkání a zastavení šíření začínají tento víkend a budou pokračovat dalších 13 dní a nocí. Některé mezinárodní nájezdy již začaly. Itálie byla rovněž shledána spoluvinou z našeho volebního podvodu (pozn. to shledali i ČR... nemohli bychom jít v první vlně?)

Každý bude dostávat upozornění na své telefony, televizi, rádia a internet. Přemažeme všechna ostatní vysílání a může to trvat několik hodin v kuse. Nemějte strach z toho, co přijde, protože je to pro bezpečnost našeho národa. Po zbytek měsíce nenavštěvujte velká města - zejména Filadelfii. V mnoha velkých zkorumpovaných městech budou probíhat vojenské operace. Jakmile se tato operace rozběhne, lide se začnou bouřit, protože si myslí, že je Trump vojenský diktátor. Má jen 13 dní na to, aby vše uklidnil.

Implementace zákona o povstání začala po útoku na Kapitol a byla oznámena Trumpovým vysíláním, aby se lidé rozešli a vrátili domů. Toto vysílání bylo z velké části médii cenzurováno. Jeho vyjádření nicméně splňovalo požadavky na zahájení zákona.

Mariňáci a vojáci Národní gardy jsou podle potřeby přesunováni do míst potenciálních nepokojů, které začnou po celostátním zveřejnění informací. Zprávy budou zveřejněny ve smyčkách, které potrvají několik hodin.

Systém byl před několika dny otestován FCC a všechna média byla varována, že tok informací nesmí být blokován z nařízení federálních předpisů. Trump bude do 20. ledna neustále v pohybu, aby nedošlo k odvetě vůči němu a jeho rodině.

Zdroj: https://sananda.website/potus-operation-to-save-nation-started-january-13th-2021/

Zpět