698 Trump chrání fondy St. Germain Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-12-28

Aštar řekl, že by fondy spadly pod systém FIAT a mohli by být ukradeny. Když cabal dělá významné dokumenty a snaží se je schválit jako zákon, přiděluje financování po celém světě, aby očividně naplnila své vlastní kapsy, ukradla více peněz a dala Američanům 600 dolarů na rodinu. Trump chrání fondy St Germain. Chce začít dvěma tisíci na osobu.

Trump řekl: ″Přijde mnohem více peněz.″ Vezměte si peníze. Pokud to Trump nabídne. Neberte to, pokud to nabízí Gates nebo Kamala Harris. Ale nevypadá to, že budou. V Kanadě obdrželi 2000 dolarů na osobu jako podporu CERB. Aštar uvedl, že problémem je přimět lidi, aby si vzali peníze, protože nevědí, komu mají věřit, a raději by se vrátili do práce. Ale to jsou fondy St Germain, které jsou nyní rozdávány. Trump buď vetuje, nebo upravuje zákony Deep State, které posílají americké finance do celého světa. To se nestane. Nyní se zaměří na financování Američanů. Na samém konci tiskové zprávy Trump zmínil: ″Přijde mnohem více peněz.″ Mluví o fondech St. Germain. V těchto fondech je spousta peněz kvůli tomu, co nám bylo ukradeno, ale také existují místa po celé Zemi, kde jsou uskladněné diamanty, zlato a dalších cennosti, o kterých lidé nevědí. Američané jsou mnohem bohatší, než ví. St. Germain má na starosti udržování těchto pokladů v bezpečí.

https://sharonandivo.weebly.com/st-germaine-in-this-now.html?fbclid=IwAR3N4u-HLPwCF_hJwyvAVX1wAiR9nBdaDd76OR0S3ark44ekTelLoAXFCj8

Sharon Steward blog - 28.12.20
Uvědomíte si, že peníze nemají žádnou hodnotu. Je to prostě prostředek k dosažení cíle ve fyzickém systému, který byl vytvořen, aby vás zotročil. Představuje vaše osobní energie, které jsou do značné míry podhodnoceny. To bude znovu vyváženo. Naším úkolem právě teď je přesvědčit vás, abyste tyto peníze obdrželi. Přejete si pokračovat v práci a někteří to budou muset dělat, nicméně peníze vám mají poskytnout volný čas. Nemáte mnoho volného času a kvůli tomu jste pod stresem nedostatečně duchovně rozvinutí, žijící v hmotné existenci. Za starých časů, před dávnými dobami, lidé na Zemi přešli na materialistickou mysl a vzdalovali se od božského myšlení služby Bohu. Byl jsem toho svědkem znovu a znovu, prostřednictvím postupných životů, a nyní tento proces obracíme. Dáváme vám dost peněz. Dáváme vám také dostatek času.

Budou přicházet energie a vedení, které získáte od mimozemských a interdimenzionálních přátel, kteří vás přijdou odvést od materialismu. Chystá se rozpad vašeho západního světa, který vám poskytuje pouze životní potřeby. Když to zažijete, mnozí objeví svobodu. Když nemůžete mít vše, o čem věříte, že potřebujete, zjistíte, že stejně máte vše, co potřebujete.

Když prožíváte nedostatek, který nyní máte, a vidíte příklady bohatých a jejich vychloubání bohatým a stylovým životem, cítíte se depresi a nedostatek. Každý chce to, co mají tito lidé, protože uvnitř cítíte, že je to vaše přirozené právo. To je. Hojnost je vaše přirozené právo. Lze toho však dosáhnout pouze duchovními prostředky. Lidé na Zemi dosáhli velkého bohatství a nebyli duchovní. Nezachovají si své bohatství. Postaráme se o to. Přichází obrovský kolaps systému, spíše než drobné změny každý den. Je to nutné, ale vše bude zajištěno.

Odpověď na otázku ″kdy″: ″Až bude většina připravena.″ Jedná se o velkou změnu, kterou nelze brát na lehkou váhu. Chápeme, jak křehce na Zemi cítí nyní tolik lidí, s malou silou pokračovat v životě v této době turbulencí, ale pochopte, že je vám vždy věnována péče. Dostanete to, co potřebujete. Tím máme na mysli, že pokud máte nedostatek peněz, možná se musíte naučit lekci, kterou vás tento nedostatek peněz učí. To obnoví vaše bohatství, ale s vyrovnanějším přístupem k němu.

Rok 2021 bude obdobím velkých změn, jako tomu bylo v roce 2020. Pochopíte, že život, který jste měli, se změnil. Toto je Věk Vodnáře, existují nové energie a s novými vůdci ve vašem světě to, co bylo, už nikdy nebude. Řím padne. Dynastie padají. Skuteční vládci vše vystupňují, abyste viděli skrz. Vládci, u kterých se lze spolehnout na shovívavost a vedení lidí. Váš svět je požehnaný. Amerika je požehnaná. Vše, co způsobilo pohromu minulých století, již nemá moc. Ukazuje se vám, kým skutečně jsou.

Kdo je Donald Trump? 8. 12. 2020
Sharon: Mám nějaké otázky. Na Donalda Trumpa je spousta různých názorů. Někteří lidé říkají, že je svatý.

StG: Pro ně je. Může být. Může se stát takovým. Záleží na tom, jak uspěje.
Sharon: Je ti blízký? Je to inkarnace (aspekt) vás? (Samotný St Germain NENÍ vtělený)
StG: Je. Učím ho a vedu. Je pozemšťan.
Sharon: Skoro mistr. Vzhůru ke svatým na Zemi. Kdo byl Kennedy?
StG: Byl ztělesněním El Moryi. Kvůli jeho místu ve věku ryb - to vyžaduje Boží vůle, modrý paprsek, abychom se vypořádali s negativitou, se kterou se tehdy potýkal, která se mimochodem snížila, takže máte svoji inkarnaci ohlašující nový věk Vodnáře.

Sharon: Dává to smysl. V padesátých a šedesátých letech bylo spousta indigových.
StG: Ano, ale ne jako vůdci. Nebylo rozumné mít v té době měniče energií u moci. Člověk, který už věděl o své síle, byl jediný, který byl nutný. A byl pobožný a věřil v Boží moc, takže byl vyvolen.
Sharon: Takže jsi se ukázal Trumpovi?
StG: Ano. V soukromí se mnou mluví.
Sharon: Těžko se chápe, že získáte muže, který je obchodník, má 4 manželky a žil životním stylem, v němž si podával ruku s Ilumináty, a nyní otočil a stal se světcem pro lidi na této planetě.

StG: Záleží na tom, kterou jeho stranu chcete vidět. Žijete v dualitě, pamatujte. Je možné na něj nahlížet mnoha způsoby - špatnými nebo dobrými. Záleží na tom, jak se rozhodnete ho vidět.
Sharon: Jen těžko se mi věří obchodníkovi, zvláště když vychází z našeho bezohledného ekonomického systému.
StG: To je vaše pozadí. Umístili jsme bytosti Světla do všech polí.
Sharon: Snadněji bych věřila někomu, jako je princezna Diana nebo Mandela. Nebo Ghandi.
StG: Měli jiné cesty.
Sharon: Předpokládám, že to stejně není na mně. Nechte ho chudáka posnídat, než se pustí do práce, protože pravděpodobně neví, kam dřív skočit.
StG: Nezapomeň, že každý víkend hraje golf.

St. Germain = inkarnace Josef (otec Ježíše), Merlin, poradce mnoha evropských vládců, alchymista, léčitel

Zdroj: https://www.ournewearthnews.com/2020/12/30/

Zpět