6896 Matthew Ward Suzy Ward

[ Ezoterika ] 2024-07-03

S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Milí, prosím, odpočiňte si od pocitu tíhy světa na svých bedrech a zhluboka se nadechněte, pomalu vydechněte. Toto opakujte třikrát. Pokud vám vizualizace jde snadno, při výdechu si vykouzlete obraz nedotčené Země, která je jemně zahalena do třpytivého zlatobílého světla. Pokud vám to připadá rušivé, prostě dýchejte a nechte své srdce cítit světlo.

Děkuji vám. Bylo by dobré, kdybyste to dělali tak často, že to bude přirozené. Rytmické dýchání přitahuje a ukotvuje světlo, které vyživuje vaše tělo, mysl a ducha a udržuje rovnováhu. Během této závěrečné fáze zbavování Země temnoty je tento druh dýchání také zbrojí uprostřed nízkých vibrací.

width=
Temní neodejdou smírně. Mají v úmyslu způsobit chaos a zkázu až do své poslední chvíle a my víme jen to, co se jim nepodaří. Chřestění šavlí, které může vyvolat ozbrojené potyčky, nevyústí ve třetí světovou válku, a pokud budou z drzosti, nebo omylem vystřeleny do vesmíru rakety s jadernými hlavicemi, detonaci se zabrání. Pokračování: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php


Zdroj: http://galacticchannelings.com/cesky/index.php

Zpět