6875 Finsko začne příští týden očkovat lidi proti ptačí chřipce Mac Slavo

[ Ezoterika ] 2024-07-02

Finsko plánuje nabídnout preventivní očkování proti ptačí chřipce již příští týden některým pracovníkům, kteří přišli do styku se zvířaty. Chystají se podat tyto injekce ještě předtím, než bude vyhlášena jakákoli pandemie, epidemie, nebo stav ohrožení veřejného zdraví, a bez jakýchkoli důkazů, že zmutovala, aby infikovala lidské bytosti. Zdravotnické úřady v úterý uvedly, že Finsko bude první zemí na světě, která dá lidem "vakcínu" proti ptačí chřipce. "Vakcína bude nabídnuta osobám starším 18 let, které jsou vystaveny zvýšenému riziku nákazy ptačí chřipkou kvůli své práci, nebo jiným okolnostem," uvedl v prohlášení Finský institut pro zdraví a sociální péči (THL).

Kmen ptačí chřipky H5N1 v posledních letech zabil, nebo způsobil utracení stovek milionů kusů drůbeže na celém světě a prý se stále více se šíří mezi savci, včetně krav ve Spojených státech, a v některých případech i mezi lidmi. Vládnoucí třídy světa nadále tvrdí, že ptačí chřipka je pro člověka stále málo riziková, s výjimkou případů, kdy tvrdí, že je vysoce riziková. Finsko dosud nezjistilo žádný virus ptačí chřipky u lidí, ale přesto má v úmyslu zavést vakcíny kvůli riziku přenosu na svých farmách.

Podle zprávy agentury Reuters vedla rozsáhlá epidemie ptačí chřipky mezi norky a liškami na finských kožešinových farmách, které jsou většinou pod širým nebem, k utracení asi 485 000 zvířat, aby se zabránilo šíření viru mezi zvířaty i mezi lidmi. O tom, že Finsko vstříklo svým zemědělským pracovníkům "vakcínu" proti ptačí chřipce, se moc nepsalo. To je v kontrastu s narativem COVID. Jakmile se to rozjelo, loutky vládnoucí třídy v mainstreamových médiích se postaraly o to, aby veřejnost zpanikařila.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/02/finland-will-begin-vaccinating-humans-for-bird-flu-next-week/

Zpět