6863 Plejádská rada: Budoucí generace Gaii Parallel Brittnie

[ Ezoterika ] 2024-07-03

S potěšením pozorujeme vaši neuvěřitelnou schopnost vnitřně růst a rozšiřovat se, zatímco vyvažujete dualitu. Vy, drazí, jste časovými kapslemi budoucích generací Gaii. Vaše planeta byla důsledně ponořena do pokročilých světelných kódů, které podporují a aktivují vědomí, které vás provedlo synchronicitami, které vás dovedly k mocným průlomům. Tyto pokročilé aktivace spustily vaše vnitřní pravdy a způsobily, že se znovu vynořily na povrch pro vaše konečné znovuobjevení sebe sama. (Pro mnohé tento proces teprve začal, ale někteří z vás jsou v pokročilých stádiích svého multidimenzionálního probuzení.

Tato mocná pásma transformačního světla pomohla mnohým z vás překonat hluboce zakořeněné nejistoty a strachy, kterým jste byli vystaveni, a to nejen prostřednictvím vašich osobních zkušeností, ale i DNA vašich vlastních předků. Ti z vás, kteří jsou stále v procesu léčení, si současně všimnou skoku ve svém pokroku v polovině července 2024. Chápeme složitost a obtíže, které mnozí z vás pociťují a prožívají, a My, Plejádská rada, jsme zde, abychom vám připomněli, že jste Duše, která je oddaná, odhodlaná a kvalifikovaná k čištění, vyčištění a uzdravení mnoha tisíc let dávného zmatku shromážděného prostřednictvím pokrevních linií předků.

Naše láska a vedení se vztahuje na každého z vás. Jste "Tým Kosmické Obnovy Světla" a na základě dobrovolnictví jste byli osobně vybráni naší kolektivní Radou "GFL" Galaktické Světelné federace. Jsme tu, abychom vám připomněli, že jste mocnější, než jste byli vedeni, abyste věřili. Jediný způsob, jak jsou negativní agendy úspěšně schopny plně ovládnout civilizaci, nebo svět, je přimět vás uvěřit, že jsou bezmocné.

Nutí, abyste se stali závislými na materiálním systému, který ničí schopnost sebeobjevování a reflexe prostřednictvím tvůrčích snah. Jste reverzním inženýrstvím mnoha tisíc let potlačovaného emocionálního a tvůrčího potlačování. Tento současný čas/prostor předjímal váš příchod, vy jste změny hry. Máte svobodu zkoumat a integrovat své Akášické pravdy a co je nejdůležitější, jste svobodní milovat a vyjma všech aspektů své přirozenosti, jak fyzické, tak duchovní.

My, Plejádská rada, jsme vděční za tuto příležitost spojit se s vámi všemi. Posíláme Tobě, tvé planetě a všem jejím obyvatelům naši lásku a podporu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/03/the-pleiadian-council-future-generations-of-gaia/

Zpět