6860 Odhaleno: Jak se nás klimatičtí vyděrači snaží donutit k chytrým gulagům Paul Cudenec

[ Ezoterika ] 2024-06-29

Na chytrých městech, 15minutových městech a předpovědích přesunu obyvatel venkova do měst se pracuje už nejméně 30 let. Čína byla napřed, když přestěhovala 300 milionů zemědělců do měst, zbavila je jejich půdy, jejich generační profese a jejich důstojnosti.

Technocracy News & Trends Editor Patrick Wood
Z Austrálie a Nového Zélandu se vynořují šokující důkazy o tom, jak je klimatický podvod využíván k prosazení techno-totalitní budoucnosti chytrých měst. Kriminokratičtí globální imperialisté často využívají své kolonie Commonwealthu k tomu, aby vyzkoušeli nejzákeřnější eskalace své tyranie - vzpomeňte si na Kanadu, Nový Zéland a Austrálii během Covidu. Můžeme tedy předpokládat, že toto bude plán pro zavedení jejich agendy čtvrté průmyslové revoluce po celém světě. Dotyčný zlověstný plán s názvem "Managed Retreat" odhalila nezávislá výzkumnice Kate Mason na svém vynikajícím blogu Substack zaměřeném na "dekonstrukci narativů 4IR". Myšlenka spočívá v tom, že přehnané "modelování" imaginárních účinků "změny klimatu" se používá k definování určitých oblastí jako nevhodných pro lidské osídlení. Ruku v ruce se státem pracuje pojišťovnictví - dlouho ústřední součást zkorumpovaného kriminokratického impéria - které považuje domy v těchto oblastech za "nepojistitelné". Svou roli hrají i banky (samozřejmě!) s tím, že nejsou ochotni poskytnout hypotéku na tyto "nepojistitelné" nemovitosti. Ve svém posledním článku se Kate odvolává na televizní reportáž o Kensington Banks poblíž centra Melbourne, který byl nově vyhlášen záplavovou zónou. Píše: "Očekává se, že ceny nemovitostí klesnou o 20 procent. Myslím si, že je to dost konzervativní - kdo bude nakupovat v záplavové zóně? Ledaže by to byl developer, který to všechno srovná se zemí a postaví komplex Smart Resilient."

Obyvatelé Nového Zélandu se bouří proti pokusům o "ústup" z pobřežních oblastí pod záminkou předpokládaného vzestupu hladiny moří. Nevěří propagandě, která šíří poplašné zprávy. Tim Rees: "Bydlím u pláže Paraparaumu od roku 1965 a pláž se stále zvětšuje. Už 45 let se potápím u ostrova Kāpiti a skály jsou při odlivu stále ve stejné výšce." Tania Lees dodala: "Věda není ustálená a neexistuje žádný konsenzus. Nevěříme, že hladina moří výrazně stoupá a že budeme všichni zaplaveni." Centrální a místní vláda by nemohla financovat "proces takového rozsahu", řekla. "Daňoví poplatníci dosud zaplatili více než 4 miliony dolarů za proces Takutai Kāpiti. "Prostě si nemůžeme dovolit utrácet víc. Pokud by byl realizován, řízený ústup by přesáhl 1 miliardu dolarů." Pokud jde o agendu, která se za tím vším skrývá, Kate píše: Když jsem hledala informace o modelování klimatických změn a pojištění, spojila jsem tečky týkající se obrovského množství bytové výstavby, která se v Austrálii odehrává. Budou nás muset všechny někam umístit, když naše domy nebudou pojistitelné a my je budeme muset prodat za hubičku. Je jasné, že se jedná o "odolná" chytrá města. Všechno je připojeno k internetu a data jsou shromažďována, ukládána a používána jako model, který diktuje stále dystopičtější vládní opatření kontroly a vynucování." Jako potvrzení prozrazuje, že Australská rada pro pojišťovnictví, která se podílí na Managed Retreat, pracuje v rámci modelu partnerství veřejného a soukromého sektoru a dodržuje cíle udržitelného rozvoje OSN, a je dokonce zakládajícím členem Zásad OSN pro udržitelné pojištění.

Agenda chytrých gulagů OSN byla představena v jejich 80stránkové brožuře s názvem "Soustředění lidí v chytrých městech: Příručka pro místní a regionální vlády", jak jsme informovali v roce 2022. V roce 2022 také orgán s názvem Australská klimatická rada zveřejnil studii, která odhaduje, že 1 z 25 všech domů a komerčních budov v zemi se do roku 2030 stane fakticky nepojistitelným kvůli "zhoršujícím se extrémním povětrnostním jevům". Největším rizikem podle studie jsou říční záplavy, přičemž bleskové povodně a požáry buše byly identifikovány jako další hlavní rizika přispívající k tomu, že se nemovitosti staly "nepojistitelnými". Kromě výzvy k "řízenému přemisťování" zpráva zdůraznila potřebu "zvýšit veřejné investice do odolnosti" a "podporovat komunity, aby se ´obnovily k lepšímu´". Prohlásila: "Města a obce musí být přebudovány - tam, kde je to vhodné - způsobem, který zohlední nevyhnutelné budoucí změny klimatu a zvýší jejich odolnost." Není žádným překvapením, že tato zpráva byla hrdě představena na webových stránkách Světového ekonomického fóra...

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/29/exposed-how-climate-racketeers-aim-to-force-us-into-smart-gulags/

Zpět