683 Vzestup na 5D do 21. prosince 2020 Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-12-23

Pozdravy. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Očekáváme, že všichni uděláte obrovský skok vpřed ve vývoji vašeho vědomí během zbytku vašeho kalendářního roku 2020. Neočekáváme, že budete připraveni vystoupit 21. prosince tohoto roku. Máte před sebou ještě více cesty, a to je tak, jak to musí být. Je to také to, co na úrovni duše chcete. Na úrovni ega se samozřejmě vzestup do konce roku 2020 jeví jako super nápad.

Mnoho z vás již nějakou dobu čeká na vzestup. Čekali jste, až budou vaši bližní připraveni udělat ten skok s vámi. Přesto drtivá většina lidí není připravena. Někteří lidé se rozhlížejí kolem sebe a myslí si, že by bylo v pořádku, kdyby drtivá většina lidstva se spravedlivými vystoupit nesměla, což my vidíme jako velmi trojrozměrný pohled na to, co vzestup ve skutečnosti je.

Vzestup je o zvýšení vaší úrovně vědomí, což znamená z této úrovně vědomí, že byste nikdy za sebou nenechali jiného člověka. Veškerý život byste viděli jako drahocenný, všechny bytosti by si zasloužily vzestup, protože každý, i když dělá hrozné věci, tuto roli hraje, abyste ti z vás, kteří jsou ze světla, mohli bezpodmínečně odpouštět a milovat. Dosáhli jste úrovně vědomí, které jste chtěli dosáhnout, jste stále v hustém fyzickém těle založeném na uhlíku.

Musíte zvednout sázky. Musíte mít vysoké sázky a další duše souhlasily, že budou hrát roli temnoty, aby vám tyto příležitosti poskytly. Nebylo by od vás příliš pětidimenzionální nechat polovinu lidstva za sebou. A tak vás vyzýváme, abyste spoluvytvořili jinou knihu Zjevení, jiný konec příběhu života na planetě třetí a čtvrté dimenze známé jako Země.

Zkuste vidět své bližní jako ty, pro které jste tam, abyste je zachránili, pozvedli a zahrnuli takovou láskou, že prostě otevřou srdce, abyste si mohli společně užít cestu vzestupu. Ať se vám to líbí nebo ne, každý člověk na vaší planetě je vaší součástí. Představují něco, co ve vás také existuje, a pokud je nemůžete obejmout, nemůžete se stát celým svým já. A při vzestupu budete chtít být celým svým já, ne tím rozdrobeným, který chce uniknout z karmického vězení.

Jsme si vědomi všech příběhů, které v tuto chvíli existují, a víme také, kdo stojí za šířením těchto příběhů. Lidstvo, které je rozděleno, je snazší ovládat, snáze s ním manipulovat a vy máte být ti, kdo se nad to všechno povznesou, sjednotí lidstvo a vezmou s sebou všechny své bližní na tuto cestu do páté dimenze. Jízda bude na obří planetární vesmírné lodi, kterou nazýváte Země. Jste zde, aby se proměnila v ráj, v Nebe. Vy jste se rozhodli hrát tuto roli. Jsme zde, abychom vám pomohli jakýmkoli způsobem můžeme.<

Zdroj: https://danielscranton.com/ascension-to-5d-by-december-21st-2020-%E2%88%9Ethe-9d-arcturian-council/

Zpět