6819 Archandělská víra: Co je to dobrá víra Kerstin Eriksson

[ Ezoterika ] 2024-06-23

Víra je základ, první nebeská energie, kterou všechno začalo. A co začalo? Velký třesk! Víra je energie! Víra je základem domu. Víra je pilíř, který podpírá všechny ostatní energie, jako je naděje, láska, vděčnost a další. Protože nemáte-li víru, nemůžete mít ani jinou. Před Velkým třeskem a před začátkem velkolepého stvoření Víra všechny spojila. Víra není sama a nemohla by tvořit bez ostatních. Ve skutečnosti jsou všechny různé energie jako láska, naděje, víra, dobro, harmonie, rovnováha, vděčnost, rytmus, hudba a další na sobě závislé. Všechny tyto energie, nebo spíše mistři těchto energií, se spojili a vytvořili Zemi. Všechny tyto energie jsou tím, z čeho jste stvořeni, co skutečně potřebujete, abyste se cítili dobře.

Dobrá víra? Co to je? Víra je v první řadě energie, základy. U vás jsou to vaše nohy. Bez jasné dobré víry nejste řádně uzemněni, a to zase ztíží dosažení vašeho spojení s vyššími říšemi. Co tedy skutečně definuje dobrou víru? Není to o náboženství! Nejde o dochvilnost v chození do kostela každou neděli. Dobrá víra je o vděčnosti kapce rosy! Dobrá víra znamená milovat každou květinu a mít vědění. Mluvím o vnitřním vědění, že všechno má dobrý účel. A pokud někdo nemůže být dobrý v tomto životě, bude jím v příštím životě. Dobrá víra má právě tolik trpělivosti, kolik má Bůh - má nekonečnou trpělivost, aby dobro rostlo všude, a vděčnost za lásku je nejsilnější z energií. Mnohokrát se to vrátí k vaší vlastní trpělivosti! (pozn. zdá se, že s vírou mám problém... ale je to za rohem 😄)

Dobrá víra vždy funguje společně s nadějí a láskou. Je to posvátná trojice! Krb v domě symbolizuje lásku, a nadějí jsou okna. Když mluvím o tom, že dobrá víra je unášena, je to tak, že někteří používají víru k negativním účelům. Dobrá víra je jako pastýř. Víra kráčí jako poslední člověk za stádem, vždy každého kontroluje, stará se o ty, kteří to potřebují. Jít poslední v řadě znamená, že Víra dává pozor na každého, kdo jde před ní. Nenechá si ujít nikoho a nic, co se děje. Dobrá víra je pravou matkou všech. Pečuje o vše, co to potřebuje. Nechce jít jako první, za nic si připisuje zásluhy. Chce pracovat a nemyslí si, že by jí to měl někdo oplácet. Je to pro ni opravdové poslání. Nejlepším přítelem dobré víry je Bůh!

A ještě něco k Velkému třesku. Čas je také prvek. Živočišná říše, Rostlinná říše, Minerální říše a všechny ostatní národy jako Obři, Trollové, Víly, Vittry, živly a další - všechna zvířata jsou velvyslanci zde na Zemi. Pochází z jiného místa ve vesmíru z doby před Velkým třeskem. Čas je součástí rovnice Země! Jste také velvyslanci probuzených duší, které přichází z různých míst vesmíru. Jste-li Arkturián, Plejáďan, Sirian, Andromeďan, nebo z jiných míst, na tom ve skutečnosti nezáleží, protože právě teď stojíte nohama na Zemi! Nejdůležitější je, abyste se uznali za někoho, kdo prošel uchem jehly a držel pochodeň svobody v ruce. Není to snadný proces! Chce to krev, pot a slzy! Teď musíte definovat svou víru, abyste se mohli správně uzemnit.

Položte si prosím tyto otázky: Na čem vám opravdu záleží? Co je pro vás důležité? Co vás hřeje u srdce láskou, když něco cítíte a myslíte na to? O čem sníte? Co byste chtěli vytvořit? Já jsem Víra a miluji vás mnohem víc, než vy kdy můžete věřit! Nyní je nejvyšší čas, abyste projevili to, co milujete, co máte ve svém srdci. Je čas to manifestovat a tvořit do této dimenze, ve které žijete. Když to každý z vás udělá, pozvednete Matku Zemi do vyšší dimenze! Máte své jedinečné barvy, jedinečné vzory a záříte ve svém vlastním světle, které nikdo jiný nemá, a dokonce máte jedinečnou píseň svého srdce. Je tedy čas, abyste pochopili, že vás nikdo nikdy nemůže nahradit a dělat to, co chcete. Musíte se nyní postavit za VÁS! Světlo, které vidím z vesmíru, vy všichni společně vytváříte - symfonii světla a zvuku. Někteří z vás o sobě pochybují, a to zatemňuje světlo. Nyní je čas zazářit v plném světle! Vy jste ti praví! Vy jste ti, na které jste čekali! Čekali jste sami! Můžeš se mi vždy svěřit, kdykoli budeš chtít, ráda bych držela tvou ruku ve své.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/23/archangel-faith-what-is-a-good-faith/

Zpět