6808 Thymus - kolektiv nanebevzatých mistrů: Cesta k duchovním darům Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-06-23

Vidíme vás takové, jací skutečně jste, a to je náš největší dar pro vás. Největším darem, který můžete dát někomu jinému, je jednoduše ho poznat takového, jaký skutečně je, protože pokud to uděláte, je pravděpodobnější, že mu pošlete lásku, udržíte mu prostor a budete s ním komunikovat s takovou úrovní respektu, jakou byste projevili nanebevzatému mistrovi, kdyby se před vámi zhmotnil. Když přemýšlíte o svých darech, často přemýšlíte o svých schopnostech channelovat, nabízet psychické vhledy, nebo léčit. Přemýšlíte o tom, že čtete akášické záznamy lidí a jste schopni jim říct velmi specifické věci o jejich minulých životech.

Ale pokud byste si mysleli, že váš největší dar je vaše schopnost vidět někoho takového, jaký skutečně je, pak byste s námi byli v souladu a my víme, že mnozí z vás by si to přáli. Je docela možné, že tento dar využijete za jakýchkoli okolností. Ve skutečnosti se často dostáváte do situací, které vás budou vyzývat k tomu, abyste viděli druhého jako bytost Zdrojové Energie, bytost bezpodmínečné lásky. To je výzva, které čelíte jako kolektiv. Je to něco, co by vás mohlo potenciálně sblížit. Přesto se mnohem více lidí zajímá o fantastické duchovní dary než o ty, ke kterým mají přístup neustále. Nyní chápeme, proč tomu tak je, a víme, že se vynořujete ze svých egoistických skořápek, zatímco mluvíme. A tak jsme tu nyní, abychom vás povzbudili, abyste sáhli po tom nejkrásnějším daru, který můžete dát druhému, a abyste se procvičili ve sdílení tohoto daru za všech okolností, ve kterých se ocitnete.

Uveďme si příklad. Řekněme, že s někým komunikujete a on na vás přichází ze svého ega. Mají určité touhy a cítí, že jim stojíte v cestě k dosažení jejich vytoužených projevů. A tak se k vám přibližují z tohoto nízkovibračního místa hněvu. Stále se můžete dívat skrz hněv a za ego a vidět je takové, jací skutečně jsou. Můžete vidět, jak se láska Zdroje Energie v nich zvětšuje a hoří jasněji, protože jste ochotni se na to zaměřit, místo toho, co vám v tu chvíli ukazují.

A to je pro vás nejlepší způsob, jak tomu člověku pomoci a pomoci sobě, protože pokud se s ním setkáte tam, kde je, pravděpodobně se dostanete do hádky, kterou nikdo nevyhraje. Nyní, když míjíte člověka na ulici, který žebrá o peníze a očividně nemá domov, pomáháte mu mnohem více tím, že ho vidíte jako bytost Zdrojové Energie, než když kolem něj jen projdete, nebo mu hodíte nějaké peníze do dlaně a pokračujete v chůzi. Můžete se cítit lépe, když jim rozdáte nějaké peníze, ale pokud nejste ochotni vidět je také jako Bytosti Zdrojové Energie, pomohli jste jim jen dočasně.

Chcete, aby se všichni cítili lépe poté, co byli ve vaší přítomnosti. Chcete, aby každý plněji věděl, kým skutečně je, díky tomu, jak jste se na něj dívali a jakým slovům jste k němu mluvili, a chcete to, protože samozřejmě chcete žít v tomto světě a chcete vidět, jak lidstvo radostně a bez námahy dokončuje posun ve vědomí, a můžete se také zapojit do této praxe a využít tento dar, protože získáte ten nejuspokojivější pocit, jakého jste schopni dosáhnout Najděte tak uvnitř sebe.

Poznáte sami sebe takové, jací skutečně jste, protože Zdroj se dívá na každého jako na bytost Zdroje. A když se sladíte se Zdrojem, s tím, čím skutečně jste, stanete se efektivnějším tvůrcem a stanete se efektivnějším manifestátorem. Pak také uskutečňujete více svých duchovních darů. A tak je to cesta, kterou vám nabízíme, a je to cesta, po které mnozí z nás sami šli, a tak víme, jak je účinná, a víme, že vás dostane tam, kam nakonec jdete a kam chcete jít, a dostane vás tam rychleji.

To je prozatím vše. My jsme Thymus. Jsme kolektiv nanebevzatých mistrů a jsme vždy mezi vámi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/23/thymus-collective-of-ascended-masters-a-path-to-all-of-your-spiritual-gifts/

Zpět