6807 Poselství od andělů: Obklopeni láskou Ann Albers

[ Ezoterika ] 2024-06-23

Pokud jste si někdy zachytili svetr na řetízku, nebo náhrdelník, měli jste kousek žvýkačky přilepený na spodní části boty, nebo jste se snažili vykroutit z oblečení, které bylo po velkém jídle příliš těsné, chápete pojem "zapletení"! Ve 3D fyzikálním smyslu je to celkem zřejmé. Většina z vás také ze zkušenosti ví, že když jste zapleteni ve svém fyzickém světě, boj se situací vás často ještě více zaplete, zatímco když se uvolníte, pomalu se ze situace vymaníte. Často je to nejrychlejší způsob, jak se "rozmotat". Můžete se například pokusit vytrhnout řetízek ze svetru a řetízek se přetrhne, nebo ho můžete pomalu vyprostit. Můžete jemně seškrábnout žvýkačku z boty a úplně ji sundat, nebo se můžete vztekle snažit otřít si nohu o zem a žvýkačku rozmazat v každé štěrbině na podrážce boty. Můžete dýchat a pomalu se vysouvat ze svého těsného oblečení, nebo můžete mít problém vynutit si věci a spadnout.

5D svět energie má také své propletence a vy všichni je cítíte.
Jste-li ve vibraci lásky, toto propletení se stává nádherným zážitkem, kdy cítíte lásku od celého stvoření a jste svědky synchronicit, které se objevují, když tančíte ve vzájemné harmonii. Vy rostete a milovaná osoba roste. Něco vás napadne a váš drahý přítel o tom začne mluvit. Vzpomenete si na někoho, koho jste dlouho neviděli, a on vás do týdne kontaktuje. Máte chvilku, kdy si vážíte svého spícího štěněte a ono se probudí a podívá se na vás s láskou. Přemýšlíte o něčem, co vás baví, nebo si přejete, a během několika minut se objeví video, webová stránka, nebo konverzace na toto téma. Všechny vaše energie jsou "zapleteny" do vibrací lásky, a když jste ve vibraci lásky, užijete si lahodný tanec se životem.

Výzva přichází, když se navzájem zapletete do nižších vibrací. Stejně jako můžete ve svém druhém probudit to nejlepší a ve vibraci lásky to nejlepší ze života, můžete také inspirovat ostatní a život, aby představili své nižší formy, když spolu tančíte v nižších vibracích. Cítíte se naštvaní na život, potkáte někoho, kdo je také naštvaný na život, a nakonec se naštvete jeden na druhého. Cítíte se naštvaní a narážíte na nejrůznější věci, které vás také dráždí. Příliš dlouho se soustředíte na něco smutného, aniž byste dosáhli lásky, nebo útěchy, a do vašich myšlenek začnou vtrhat další důvody ke smutku.

Všichni jste viděli tuto zásadu v akci. Když máte dobrý den, máte tendenci vidět a proto v druhých probouzet to dobré. V den, kdy jste uspěchaní, nebo naštvaní, mnozí kolem vás k tomu přispějí ze svého vlastního rozčilení, nebo naléhavosti. Samozřejmě, že každý je zodpovědný za své vlastní vibrace. Nemůžete někoho "přimět", aby se cítil šťastný, nebo smutný, ani nikdo nemůže "přimět", abyste se cítili určitým způsobem. Nikdo si nemůže myslet myšlenky druhých, ale vy všichni dovolíte ostatním, aby vás ovlivňovali, a do té míry, do jaké to děláte, cítíte tyto propletence.

Naším přáním pro vás je, abyste se méně zapletli s nižšími vibracemi světa a více se sladili s Božstvím. V tomto prostoru můžete být ve světě, ale ne z něj. Můžete být svědky bolesti se soucitem, ale necítit ji. Můžete být světlem a silou lásky, která pozvedá ostatní, kteří jsou ochotni být pozvednuti.

Božské a vaši andělé s vámi budou tančit pouze v "propletenci" lásky. Zaměřujeme se na vaše pravé, krásné, zářivé, milující já. Zaměřujeme se na to, abychom podpořili to, co máte rádi a co chcete zažít. Jsme svědky toho, jak nalézáte tyto nižší vibrace, a máme s vámi velký soucit, ale nikdy se s vámi nezapojíme do tance s nižšími vibracemi. Neposíláme vám "lekce", "testy", "odměny" ani "tresty". Vždy se vás snažíme vést tou nejlaskavější, nejsnadnější a nejláskyplnější cestou.

Svět vás však bude tahat a přitahovat nejrůznějšími vibracemi a vy budete vždy nejsilněji cítit vibrace, které se v daném okamžiku shodují s vašimi. Vždy se "zapletete" s vibracemi, které odpovídají vašim vlastním. To je důvod, proč vás povzbuzujeme, abyste sáhli po pohodlí, konejšivých, laskavých myšlenkách, dobrých pocitech, příjemných okolnostech atd. To je důvod, proč vás odrazujeme od toho, abyste se zaměřovali na nízké chování druhých, na bolest a problémy světa a na myšlenky, které vás stahují dolů.

Jednoduše řečeno, prokazujete sami sobě láskyplnou službu, když se odpoutáte od věcí, lidí a situací, které vás stahují dolů, a dovolíte si najít a cítit větší pohodlí, lehkost, milost a radost. Snaha něco dokázat, nebo poučit ty, kteří vás dráždí, vás jen dále zaplétá do jejich dráždivých vlastností. Snaha dokázat svou hodnotu těm, kteří ji nevidí, vás jen dále zaplétá do jejich odsuzujících názorů. Soustředění se na špatnost chování druhého, bez ohledu na to, jak máte pravdu, vás pouze zaplétá do těchto nižších vibrací. Jednoduše se příliš dlouho soustředit na věci, které vás táhnou dolů, může přilákat více negativity, které se snažíte vyhnout.

Dobrou zprávou je, že se můžete jen nepatrně posunout a zaměřit se na kohokoli, nebo na cokoli, co vás těší, na cokoli, co milujete, nebo na cokoli, co vám dokonce poskytuje určitou útěchu, a v této milující vibraci se otevíráte nikdy nekončícímu proudu lásky, který je vám neustále k dispozici.

Není tak těžké otevřít se lásce v daném okamžiku. Rozhlédněte se kolem sebe. Najděte si něco příjemného, právě tady a teď. Užijte si to. Važte si toho. Přemýšlejte o tom laskavě. A teď se zamyslete nad sebou. Možná můžete ocenit sami sebe za to, že jste se v tuto chvíli naladili na lásku. S něčím tak jednoduchým jste se právě otevřeli lásce, kterou vám vesmír neustále posílá. Čím více praktikujete tento jednoduchý akt, tím více se "zaplétáte" do vibrací lásky a tím láskyplnější se stane vaše realita.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/23/message-from-the-angels-entangled-with-love/

Zpět