6803 Představte si, že překračujete práh Karl Sebastien Ouellet

[ Ezoterika ] 2024-06-23

Jste připraveni vydat se na nové dobrodružství? Transformační cesta by mohla navždy změnit směr vašeho života? Připoutejte se, protože červnový slunovrat 2024 vás brzy posune do nové éry vyššího vědomí! Červnový slunovrat představuje zásadní zlom v duchovní cestě naší planety. Toto je okamžik, kdy Země vstupuje do kolektivního vzestupu k vyšším úrovním vědomí. Vy jste toho spolutvůrcem! Každý z nás má moc utvářet tuto novou časovou linii, která se projevuje.

Připravte se na to, že od 20. června do 4. července 2024 obdržíte některá z nejsilnějších poselství svého života. Vaši andělé jsou připraveni, aby vás provedli tímto zásadním přechodem. Představte si, že překračujete práh vysokovibračního energetického portálu světla a vědomí. Jakmile si tím jednou projdete, už nikdy nebudete úplně stejní. Vaše energetické tělo bude vzkvétat, aby přijalo masivní příliv božského světla, což spustí vzestup Země k novému paradigmatu vyššího vědomí. Je to jako udělat rozhodující krok směrem k nové realitě. Tato energetická transformace urychlí manifestaci všeho, co podporuje vaše sladění s touto vyšší vibrací. Vše, co není v souladu s nejvyšším dobrem vaší duše, bude pod tlakem, aby se rozpustilo a vyjasnilo. To, co je skutečně určeno pro vás, se zjednoduší a rozvine. (pozn. poselství může být i zlomená noha...byla bych opatrná s předčasnou radostí)

Vždy budete mít svobodnou vůli zvolit si, jak budete těmito změnami procházet. Naučíte se lekce, které se vám vesmír chystá nabídnout? Půjdete cestou osobního růstu a evoluce vědomí? Ať už se vydáte jakoukoli cestou, život vám nabídne mocnou příležitost vymodelovat novou realitu. Čeká vás hluboká transformace. Připravte se na Vzestup, objevení toho, kým a čím skutečně jste v Božské Pravdě: multidimenzionální a neomezené Božské Bytí, naplněné láskou a neuvěřitelnou tvořivou silou. Přestože letní (na jihu zimní) slunovrat nastává 20. června, božská a transformační energie bude proudit kolektivem několik dní před a po vrcholu. Ať už jste na severu, nebo na jihu, tento slunovrat na vás bude mít hluboký dopad. V závislosti na tom, co vaše duše právě teď nejvíce potřebuje, můžete zažít návrat ke svým kořenům, znovuzrození, vzestup k vyšším perspektivám, nebo dokonce směs všech tří. Dávejte si pozor na příznaky těchto změn. Můžete pociťovat potřebu více spánku, zvýšenou citlivost na smyslové podněty, zvýšenou emoční citlivost, nebo dokonce ostřejší intuici. Tyto příznaky naznačují, že vaše energie a vědomí jsou v souladu se Zemí. Během této doby neváhejte zavolat své anděly. Mohou vám pomoci pochopit, čím procházíte, a zmírnit závažnost příznaků vzestupu, zatímco vám přinesou radost a požehnání z těchto změn.

Hned po vrcholu slunovratu, 21., nebo 22. června, budeme mít mocný úplněk v Kozorohu. Úplňky vždy přináší vysvobození a ukončení cyklů. Vzpomeňte si, že energetické tělo Matky Země během slunovratu značně vzkvétalo. Vaše energetické tělo má tendenci následovat a odrážet tělo Matky Země. Je ideální čas otevřít se a nechat jít, což umožňuje hloubkovou očistu a uvolnění. Podle andělů budete vedeni k tomu, abyste uvolnili vše, co vám brání v realizaci vaší plné síly a potenciálu. Tato energie bude intenzivní, emocionální a bohatá na lekce, které vás připraví na to, abyste se přihlásili ke své roli spolutvůrce vaší reality. Tento slunovrat je jen první částí mocné iniciace dvojitého vzestupu pro náš kolektiv. Druhá polovina této masivní změny se odehraje 8. srpna ve lvím portálu.

Nyní se pojďme ponořit do tří andělských poselství pro tento slunovratový měsíční cyklus. Vyberte si číslo mezi 1 a 3, které vás nejvíce oslovuje, protože bude představovat vaše hlavní andělské poselství.

1. je o probuzení vašeho sebeuvědomění. Vysokovibrační světlo, které přijmeme kolem slunovratu, spustí masové probuzení. Pamatujte, že světlo je vědomí. Čím více světla vstřebáte, tím více si budete uvědomovat, kdo skutečně jste. Podle andělů jste božsky vedeni prohloubením vašeho sebeuvědomění. Chystáte se dostat velkou dávku pravdy. Iluze jsou eliminovány, aby vám pomohly vidět a přijmout, kdo a co skutečně jste: milující bytost, fraktál Božského Ducha Stvořitele. Jednou z největších překážek pravdy a lásky, kterou často klademe v našem sebedesignu, je stud. Budete vedeni k tomu, abyste si uvědomili jakýkoli aspekt svého sebeuvědomění, kde lpíte na studu, a pak ho odpustili a očistili. Odpuštění je klíčem k uzdravení. Když objevíte původ studu, budete vedeni k tomu, abyste odpustili sobě i komukoli jinému, kdo vás k tomu vedl. To vám umožní vidět sami sebe tak, jak vás vidí Bůh: věčně dokonalé, bezpodmínečně milující a hodné veškeré radosti, dobra, pohody a síly ve vesmíru.

2. se týká bezpečnosti. Červnový slunovrat znamená náš oficiální vstup do období Raka, kdy slunce vstupuje do tohoto znamení. Energie raka se zaměřila na potřebu bezpečí a ochrany. Z nebe se chystá zazářit velký reflektor přímo na aspekty vašeho života, které vás udržují v bezpečí, jako je váš domov, finance a vztahy. Někomu se to může zdát těžké, protože mnozí z nás budou nuceni konfrontovat své přesvědčení o naší bezpečnosti a jistotě v tomto světě. Podle andělů jste vedeni k tomu, abyste si uvědomili, že nejste oběť a nic na tomto světě nemá moc vás jako takovou definovat. Můžete být také vedeni k tomu, abyste se stali svým vlastním obhájcem a postavili se za své vlastní potřeby a omezení. Je čas jak na lekce na úrovni duše, tak na praktické lekce o tom, jak si nárokovat a zlepšovat bezpečí, které v tomto světě zažíváte. Skvělý čas pro tyto lekce nastane kolem 29. června, kdy bude Saturn retrográdní.

3. je o uzdravení. Jsme vedeni k tomu, abychom čelili některým z nejhlubších a nejzákladnějších aspektů našeho vědomí, včetně našeho vnímání sebe sama a našich zkušeností s bezpečím a jistotou v tomto světě. Podle andělů jsme vedeni k tomu, abychom se uzdravili ke svým nejhlubším kořenům. Světlo, které nyní přijímáme, odhaluje mocnou pravdu: Božské vás stvořilo, abyste byli věčně v bezpečí, nekonečně mocní a bezpodmínečně milovaní. Jste vedeni k tomu, abyste se vzdali světlu všeho, co vás kdy přesvědčilo o opaku. Uvolněte staré karmické cykly a vytvořte si novou cestu vpřed tím, že si připomenete, kdo jste: bytost neomezené lásky. Uzdravení není vynalézání kola, ale uvolnění toho, co není pravda, aby ve vás mohla pravda rozkvést. Důvěřujte božské harmonii vesmíru, upřednostněte svůj vnitřní klid a nechte své anděly, aby vám pomohli snížit stres. Pamatujte, že jste mocným spolutvůrcem nové Země, která se právě formuje. Když si zvolíte lásku, stanete se majákem světla ve světě a pomůžete tvořit svět k obrazu lásky.

Jste připraveni na tuto transformační výzvu? Přijmout svou pravou božskou podstatu a spoluvytvářet realitu, která odráží lásku, bezpečí a léčení? Čeká vás slunovrat v červnu 2024. Připravte se na epickou cestu!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/23/imagine-crossing-the-threshold/

Zpět