6800 Vesmírné zprávy 28 - Alenym, nová loď Hyády Cosmic agency

[ UFO ] 2024-06-20

Mari Swaruu
Musím použít mnoho lidských slov, z nichž většina je založena na námořní terminologii. Vím, že mnohá mohou být zatížena nechtěnými odkazy nevztahujícími se na obsah Taygety, nicméně zůstávají tím nejlepším, co jsem našla pro popis věcí a klasifikací lodí a nelidského vybavení, ačkoli jsme všichni stejný druh.

První část dnešní zprávy je o královně Alenym. Byla převedena ze suché lékařské kapsle, která se používá k léčbě mírných problémů, do mokré lékařské kapsle, která se používá k léčbě vážných zdravotních stavů, nebo když je z jakéhokoli důvodu nutná úplná fyzická regenerace. Stav královny Alenym je stabilní a chirurgička ujistila každého, že je mimo nebezpečí, ale musí zůstat ve svém lékařském modulu po zbývající dobu léčby, aby se úplně uzdravila, a to může být maximálně tři, nebo čtyři měsíce. K léčbě využívají vysoce kvalitní energii holografické technologie ve spojení s úplným ponořením do speciální kapaliny naplněné kmenovými buňkami, které postupně nahrazují jakoukoli poškozenou tkáň. Jsou schopny vrátit biologickému tělu jeho maximální genetický potenciál a jsou také schopny nechat dorůst ztracené končetiny. Používají se k léčbě nejzávažnějších zdravotních stavů, nicméně mnoho lidí v nesčetných vyspělých mezihvězdných společnostech je používá také pro kosmetická vylepšení, ačkoli to mnozí považují za zneužití systému. Po ukončení léčby se vrátí ke svým povinnostem královny Taygety, nebo se rozhodne stáhnout. Na základě posledních věcí, které mi řekla před vstupem do lékařských kapslí, a také na základě toho, co vyjádřila ostatním lidem, včetně vysoké rady Taygety, a také na základě jejích posledních činů se Alenym pravděpodobně rozhodne nevrátit se ke svým povinnostem královny, ale stále je to její volba. Za tři, nebo čtyři měsíce uvidíme.

Přejdeme k dalším zprávám. Minulé pondělí 17. června 2024 dorazila z Temeru zbrusu nová hvězdná loď Hyady, čerstvě z Loděnice, první své třídy, která je navržena jako lehký torpédoborec. Byla umístěna na nízkou oběžnou dráhu vedle hvězdné lodi Toleka a hvězdné lodi Vigilant Eagle, která je také torpédoborcem. Má být ochranným doprovodem a štítem pro loď Toleka, která je vlajkovou lodí flotily Taygety. Přílet a přítomnost hvězdné lodi navrhla vysoká rada Taygety jako součást jejich reakce na útok na integritu královny. Je součástí silné eskalace vojenské síly Taygety v tomto regionu.

width=
Na žádost kapitána a posádky hvězdné lodi zůstane torpédoborec třídy Vigilant Eagle ve službě po delší dobu. Oddaluje svůj návrat nejméně o několik měsíců, ne-li na neurčito, a to bez započtení nutné rotace posádky, kterou musí mít většina hvězdných lodí kromě Toleky. Tady nikdo nechce opustit své pozice kvůli rotaci posádky. Jde o ty členy, kteří jsou nejvíce unavení a potřebují si odpočinout od svých povinností, vrátit se do svých domovů, aby si odpočinuli, zatímco sem přijdou noví, aby je nahradili.

Samotná loď zde zůstává zaparkována na nízké oběžné dráze počínaje 17. dnem tohoto měsíce. Hvězdná loď je v těsné blízkosti doprovázena dvěma torpédoborci, po jednom na každé straně. Hvězdná loď Hyady má svůj název podle souhvězdí stejného jména. Je první ve své třídě a byla jsem informována, že již začala stavba druhé, která se bude nazývat hvězdná loď Cindriel na počest planety, která obíhá obří hvězdu Aldebaran, a je také kolonií Taygety. Torpédoborce třídy Hyady jsou Taygetské lodě nové generace. Jsou v současné době zdaleka nejpokročilejšími hvězdnými loděmi, jaké kdy byly opustil Taygetu. S délkou 310 m jsou malé ve srovnání s jinými loděmi třídy Hyady. Jsou 2x delší, než US Navy torpédoborce třídy Arleigh Burke. Podle vesmírných standardů jsou klasifikovány jako lehké torpédoborce. Jsou vybaveny čtyřmi špičkovými rotačními magneticko- plazmovými turbínovými motory, jako v nových stíhacích lodích Susie Max. Nejmodernější elektronika a kvantová holografická umělá inteligencec zahrnuje plně automatizované systémy a robotiku, stejně jako nejpokročilejší polymorfní samoléčivé kovové super slitiny. Může fungovat v hlubokém vesmíru po delší dobu s minimální, nebo nulovou údržbou.

Hyady je také nejagilnější hlavní lodí ve flotile Taygeta. Může manévrovat spíše jako hvězdná loď domácí třídy, než jak by se očekávalo od hlavního plavidla. Nevýhodou je, že je uvnitř malá. Nemá dostatečný prostor pro volný čas posádky. Bude stresující být členem její posádky po delší dobu. Jako obvykle byl u příležitosti jejího příletu na oběžnou dráhu Země uspořádán uvítací večírek, částečně na palubě samotné Hyady pro oficiální přivítání a poté skutečná párty s jídlem a vším na palubě hvězdné lodi Alcyone, protože má mnohem adekvátnější prostor uvnitř. Uvítací party se již nekonala na palubě Toleky z důvodu bezpečnosti královny Alenym. Máme silné podezření, že patogeny proti ní přinesl někdo během slavnostního večírku.

Několik lidí, kteří jsou vysoce postavenými členy rady a všech planet Taygety, ale nejsou členy vysoké rady Taygety jako takové mi přijelo popřát k mé nedávné korunovaci, ale nikoho z nich jsem neznala, takže jsem se cítila dost nesvá, i když ke mně byli všichni velmi milí a uctiví. Každopádně mVoc děkuji za zdvořilost. Podle očekávání tam bylo mnoho novinářů z Taygety pokrývajících událost. Všichni dorazili na palubu Hyady a 19. června se vraceli na palubě velké lodi Sasca zpět domů.

Byla jsem napjatá také kvůli nedávným událostem proti královně. Logicky jsem cítila, že by mě mohli nějakým způsobem napadnout, i když jsem byla doprovázena svými strážemi - Alia Casia a Cara, která je také chirurgem specializujícím se na toxikologii. Byli součástí mého doprovodu právě z tohoto důvodu. Během celého večírku jsem nemohl nic jíst, ani pít a omezovala jsem se na čichání navzdory svému hladu. Alia Casia, Cara a já jsme opustili Alcyone a její skupinu brzy, protože jsme tam byli osobně a ne vzdálenou přítomností. V jídelně na Tolece jsem zjistila, že ostatní členové posádky všechno snědli. Nakonec jsem si uvařila něco snadného a rychlého, protože jsem měla hlad. Jedla jsem sama a přemýšlela o dalším tématu pro svůj kanál YouTube.

Vím, že mnozí z vás jsou zvědaví na mou stravu a stravu Taygeťanů, ale můj tým mi nařídil, abych se v o tom tuto chvíli nezmiňovala, aby to nedalo vodítko těm, kteří napadli Alenym. Vím, že dalším cílem bych mohla být já.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=mk7C6XvfvGY&list=TLPQMjIwNjIwMjRdQByz2cAZrw&index=3

Zpět