6797 Kdo je Sophia 2. Cosmic agency

[ UFO ] 2024-06-19

Sophi si pamatuje nejen minulé životy, ale pamatuje si i existenci mezi těmito minulými životy, existenci v éteru v duchovním světě, pamatuje si, jaké to je nemít tělo, jaké to je být v bezčasovém existenciálním stavu a být pouze energií ve formě skupiny idejí, které ji definují. Protože si pamatuje ví, že neexistuje žádný hmotný svět a že neexistuje žádné pevné tělo. Z vyšších hustot neexistuje žádná hmota jako taková, a proto neexistuje žádné hmotné tělo, pouze myšlenka. Nevědomě manifestuje, nebo způsobuje, že její vlastní tělo je z našeho pohledu pouze energie, nebo éter, což mu dává velmi otravné, nepříjemné, neuvěřitelné, obtěžující, dráždivé a skeptické vlastnosti. Má schopnost projít tím, co ostatní lidé považují za pevné zdi. Stejně snadné je pro ni projít pevnou titanovou přepážkou, stěnou, nebo japonskou stěnou z rýžového papíru. Ví, že neexistuje žádné tělo a žádná zeď, a to je důvod, proč mnohokrát předtím řekla, že když to všechno ví, není skutečně naživu, v nejpřísnějších termínech. Považuje se za ducha, který se může stát pevným, aby komunikovat s ostatními lidmi, ale také jasně říká, že jsme duchové my všichni, s prchavou pevnou zkušeností. Jediný rozdíl je v tom, že si pamatuje, co skutečně je, zatímco většina ostatních lidí na to zapomíná a připoutává se k myšlence, že vše, co existuje, je pevná hmota a ne duch. Zapomínají, kdo skutečně jsou, ve prospěch pevné zkušenosti.

Nejjednodušším a největším odporem vůči Sopii ze strany širší veřejnosti je, že je velmi obtížné otěhotnět s tak malým dítětem, aby mělo ve své malé hlavičce takovou moudrost a tolik informací a znalostí, což způsobuje, že mnozí dochází k závěru, že je to mnohem starší osoba, která mluví, nebo píše a pouze se vydává za dítě, ale musím trvat na tom, že zjevně není člověk a je to o to horší, když si někdo všimne, že umí plynně mluvit a psát ne méně než 20 různými jazyky většinou ze Země, včetně starověkého Egypta, starověké řečtiny a latiny. Umí také hrát na housle a klavír, včetně složitých hudebních skladeb a s úžasnou dovedností, ale jak sama mnohokrát vysvětlila, není to tak, že by věděla všechno, je to spíše jako by dostávala informace z prostoru a jen je převedla do této reality.

Dále musím vyjasnit další běžnou mylnou představu a pro Sophii velmi nebezpečnou. Vše, co jsem právě vysvětlila o tom, že má plnou paměť a žádný závoj zapomnění, neznamená, že je dospělá. Není dospělá v dětském těle, je velmi dítě a velmi se zajímá o zájmy a reakce svého věku. Může to způsobit určitou dichotomii, ale ona to dokázala velmi dobře začlenit do své osobnosti. Celý její způsob, jak mluvit a komunikovat s lidmi, je dokonale v souladu s tím, co by se dalo očekávat od 10 až 11leté dívky, ale má schopnost mluvit a vydávat se za dospělého, kdykoli chce, zvláště když chce, aby ji brali vážně. Většinou si hraje se svými panenkami a se všemi těmi domy, hvězdnými loděmi, vozidly a budovami, které si sama vyrábí z kartonu, který stříhá a lepí dohromady, i když používá i jiné materiály, a to až do té míry, že někdy můžete slyšet, jak ve svém pokoji něco řeže pilou, nebo svařuje kov. Někdy také spustí požární poplach, což Taygeťanům někdy připadá velmi otravné, protože jsou k ní velmi ochranitelští a mají pocit, že by se mohla zranit, a ona se zraní. Víme, že má sklony k nehodám všeho druhu, protože ráda skáče, a jakmile je ve vzduchu, pak vypočítá, kde je nejlepší přistát, běhá po lodi jen v ponožkách, takže neustále klouže a padá, několikrát na ní lidé šlápli a jednou ji přejeli na kole, protože se nedívá, než se někam přemístí. Dokonce měla nešťastné setkání s pichlavým trnitým keřem, do kterého narazila ve vysoké rychlosti. Lodní lékař jí musel jeden po druhém odstranit trny. Pokaždé, když má nehodu, nebo uklouzne a spadne, vždy skončí pláčem, takže ano, pláče hodně jako každý jiný desetiletý.

Řekla bych, že i když si nepamatuji, že bych v jejím věku plakala tak často, Sophia je krásná, malá, moudrá dívka s velkou náloží vzpomínek a všeho, co to znamená a přináší. Je plná radosti a ráda žije ve svém vlastním světě myšlenek a představivosti. Mnozí se k ní chovají jako k dospělé, a také proto, že k ní byli velmi skeptičtí, protože ve svých malých světech si nedokážou představit, že by malá holčička měla takovou kapacitu. Lidé na YouTube a na sociálních sítích ji hodně pomlouvali a zneužívali, což způsobilo, že si vytvořila štít, takže si lidé mysleli, že je tvrdá, ale není, a i když se možná velmi snaží být drsná, je to stále sladká malá holčička. Všechno to zneužívání na sociálních sítích během posledních čtyř let způsobilo, že neukazuje svou zranitelnou stránku, takže se vždy snaží vypadat velmi silně a tvrdě, a to se odráží i na většině jejích fotografií, kde je ráda zobrazována jako vážná a i občas naštvaná, ale také si uvědomuje, že se jí také dostalo velké lásky a uznání od jejích přátel online na sociálních sítích a s tím, s kým pracuje dodnes, a to je skutečný důvod, proč s vámi všemi nadále sdílí své informace a myšlenky.

Ano, udělala chyby jako my všichni a hodně kvůli nim trpěla, protože se také učí A to nás přivádí k další mylné představě, že neví všechno. Je to malá holčička a učí se za pochodu, jako my všichni, a dělá chyby a pláče kvůli nim, není všemocná a také se unaví a potřebuje přestat, je toho tolik, co její malé tělo může udělat, než si bude muset odpočinout Myslím, že nám všem chybí vědět, co Byla jako ještě mladší dítě plné moudrosti, ale jak sama vysvětluje, tehdy to nebylo ono, protože i když si pamatovala minulé životy a to všechno, její malé tělo nebylo fyzicky schopné převést všechnu tu energii ve formě paměti do fyzické, protože její tělo potřebovalo určitou úroveň nervové a fyziologické zralosti, aby mohlo fungovat Na této úrovni a dokonce ani dnes ještě není fyzicky plně vyvinutá, takže můžeme jen spekulovat, jak na tom bude, až bude starší, protože vyrůstá jako všechny děti. Nejdůležitější věc, kterou chci, abyste si z tohoto videa odnesli, je, že Sophia je jen dítě, ne trochu dospělá. Může být moudrá a může vědět spoustu věcí, ale je to jen dítě a ráda si hraje a žije ve svých imaginárních světech jako každé jiné dítě v jejím věku. Sophia je malá malá holčička, dítě a já nemůžu říct o moc víc, abych ji ochránila, protože je nezletilá.

Děkuji vám všem za poslech mého videa, moc lásky k vám všem, opatrujte se a uvidíme se příště a jako poslední poznámku - mám stejné podivné a neohrabané schopnosti jako Sophia. Můžu dělat všechno, co ona, a pamatuji si všechno stejně dobře jako ona Jsem jen o něco starší, to je vše, Sophia a já jsme dvě strany téže mince.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=gyDyrxdNpIE

Zpět