6759 Vzácné turbo rakoviny se zrychlují u mladších lidí S.D. Wells

[ Ezoterika ] 2024-06-16

Nový výzkum odhaluje, že spící rakovinné buňky se znovu probouzejí a rostou rychlým tempem, a to i u mladých lidí, v důsledku chronického a těžkého zánětu v těle. Očkování proti covidu spočívá v oklamání lidských buněk, aby produkovaly miliony proteinových prionů napodobujících viry, které cestují celým tělem, vstupují do čistících orgánů a dokonce i do mozku a způsobují chronický zánět, který zhoršuje nemoci a poruchy, včetně rakoviny. Kdo ví? Nemusíte být vědec, lékař, nebo imunolog, abyste viděli, co se zde děje. Nebudete muset udělat nějaký velký skok, abyste tyto "tečky" spojili, a protože stále více mladých lidí, kterým byla vstříknuta "technologie" mRNA, nyní dostává "vzácné" rakoviny, které obvykle dostávají pouze starší lidé, je v této oblasti na místě velká pozornost.

Spike proteiny jsou potravou pro rakovinu, což znamená, že každý, kdo dostal injekci Covid mRNA, má v těle miliony "proteinových" částic živících rakovinu
Lékaři po celé Americe jsou ohromeni raketově rostoucím počtem lidí, kteří onemocní rakovinou, a těch, kteří na ni umírají, od té doby, co plandemie začala. Mnozí se snaží svalit vinu na samotný Covid, protože virus způsobuje zánět, ale otázkou je, jak dlouho tento zánět trvá? Už víme, že "dlouhý covid" ve skutečnosti znamená dlouhodobé vedlejší účinky vakcín proti Covidu, takže by to mohlo být tak, že prudký nárůst výskytu rakoviny pochází z něčeho, co způsobuje CHRONICKÝ zánět? To vyžaduje pečlivé zvážení. Laboratorní testy odhalují, že proteiny koronavirů mohou "znovu probudit spící rakovinné buňky a podpořit jejich růst", ale protože "technologie" mRNA umožňuje, aby buňky vstříknuté osoby vytvářely proteiny hrotu, které se šíří po celém těle, včetně prsou, žaludku a celého cévního systému, tento věčný zánět by mohl snadno vést k proliferaci rakovinných buněk. Jinými slovy, injekce genové terapie mRNA doslova mění lidské buňky na stroje na výrobu rakovinných potravin, které neustále chrlí rakovinné potraviny a šíří je po celém těle. To znamená, že každá nová injekce mRNA, kterou injekční "ovce" dostane, zhoršuje rakovinné buňky a nádory, protože zdvojnásobuje množství "proteinových prionů", které chce rakovina zkonzumovat, jako když se cukr rozprostře po celém domě, když už máte problém s mravenci.

Nová pandemie rakoviny vyvolaná vaxem je s největší pravděpodobností způsobena "technologií" mRNA
Lékaři po celém světě jsou nyní ohromeni pandemií rakoviny, která zachvátila celý svět, a to od zavedení mRNA injekcí. Nikdo o tom nesmí mluvit. Pokud lékaři jen zmíní vakcíny jako viníka, mohou přijít o lékařskou licenci. Bidenův režim, spolupracující v tandemu s Big Pharma a Vaccine Industrial Complex, nebude váhat provést razii v lékařské ordinaci lékaře a odvléct je do gulagů ve Washingtonu, pokud by byť jen zpochybnili lež o "bezpečnosti a účinnosti". Nyní se "vzácné a neobvyklé druhy rakoviny" objevují jako běžná záležitost a u pacientů, kteří nezapadají do tohoto scénáře. Mluvíme o mladých lidech a lidech bez jakékoliv rodinné anamnézy rakoviny, kteří mají najednou 8kilové rakovinné nádory v břiše, vaječnících, prsou, játrech, ledvinách, tlustém střevě, na co si jen vzpomenete. Říkají tomu turbo rakovina a není to žádná konspirační teorie, je to skutečné. Je to rakovina spike proteinu. Je to rakovina vyvolaná mRNA ze špinavých vakcín. Děje se to právě teď. Děti a dospívající onemocní rakovinou, která obvykle postihuje pouze seniory, jako je cholangiokarcinom, a nemají žádné genetické predispozice. Někteří pacienti mají podle svých lékařů celou řadu různých druhů rakoviny, které se objevily z ničeho nic od doby, kdy podvoddemie začala. Zjistili jsme, že Covid-19 není nic nebezpečnějšího než sezónní chřipka, takže vinit to ze všech těchto případů rakoviny se zdá být hloupé.

5 faktů o "vakcínách" Covid-19, které možná nevíte
#1. Vaše přeprogramované buňky nepřestávají vytvářet spike proteiny, což je v rozporu s tím, co tvrdí většina lékařských "expertů".
#2. Injekční složky nezůstávají v místě vpichu, ale šíří se po celém těle, včetně čisticích orgánů, vaječníků a mozku.
#3. Spike proteiny oklamou vaše tělo, aby si myslelo, že JSOU virus, takže vaše tělo si neustále myslí, že je pod útokem cizích vetřelců.
#4. Miliony imitací virových prionů v celém cévním systému způsobují chronický zánět, jeden z hlavních katapultů rakoviny.
#5. Spike proteiny ucpávají cévní systém, omezují množství živin a kyslíku, které jsou dodávány do celého těla, a tím umožňují rozvoj a šíření rakoviny.
Data nyní ukazují, že od zavedení "vakcíny" Covid mRNA se výskyt rakoviny zvýšil o více než 200 000 případů, přičemž přibližně polovina těchto lidí na rakovinu umírá. To je 20procentní nárůst případů rakoviny, který by nemusel existovat, kdyby tito lidé nikdy nepřijali experimentální očkování proti Fauciho chřipce. Dokážete říct "2 miliony nadměrných úmrtí", aniž byste si kašlali do roušky?

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/16/rare-turbo-cancers-are-accelerating-in-younger-people/

Zpět