6757 Poselství od andělů: Láska nyní, ve věčném proudu Ann Albers

[ Ezoterika ] 2024-06-16

Neexistuje žádný závod k cíli. Neexistuje žádná cílová čára pro vaši duši. Neexistuje žádný bod, ve kterém byste přestali chtít víc. Jste stvořeni z Tvořivé síly vesmíru, která žije ve vás a proudí skrze vás. Tvoření se děje skrze vás. Nikdy nepřestane. Pozor na ty čisté maličké. Chtějí hračku tak moc, že nemyslí na nic jiného! Dostanou ji, chvíli si s ní hrají a pak chtějí další hračku. Jsou to dokonalí tvůrci. Pozorujte přírodu. Žalud chce být dubem a dub chce dělat žaludy. Příroda nikdy nepřestává tvořit. Podívejte se na svou vlastní povahu. Chcete ve svém životě něco. Dostanete to, užijete si to a pak chcete víc. I vy máte vždy v sobě tvořivou životní sílu, která ve vás volá po něčem víc. Na ničem z toho není nic špatného. Je normální, přirozené a součástí vaší podstaty se vyvíjet, tvořit a rozšiřovat lásku. Mnohem kvalitnější život si však užijete, pokud si dokážete užít cestu, oslavit cíle po příjezdu a dovolit si velmi přirozenou tendenci těšit se na další "cíl". Nejste "nevděční" za to, co máte. Jste tvůrci a tvůrci chtějí tvořit!

Chceme, abyste ve svém 3D světě měli vše, po čem toužíte. A co je ještě důležitější, chceme, abyste si užívali svůj život v procesu naladění se na lásku a umožnění 3D světu, aby se kolem vás utvářel. Většina z vás má zkušenost s očekáváním dovolené. Přemýšlíte o tom, těšíte se na to a plánujete to. Na cestě je radost, když spojíte své myšlenky s budoucí událostí. Pak jedete na dovolenou a dobře se bavíte. Když se vrátíte domů, uvědomíte si, že potřebujete něco nového, co můžete očekávat. To je věčný život, který vámi proudí! Ti "nejživější" lidé na vaší Zemi si užívají proces tvoření, ať už rádi vaří večeři, udržují krásný domov, plánují obědy s přáteli, budují firmy, tvoří umění, nebo řeší technické dilema. Baví je proces zdravějšího života, hubnutí, hledání způsobů, jak vydělat více peněz, spojení s duchem, pěstování zahrady, učení se relaxovat, nebo poznávání nových lidí. Předvídají své cíle, těší se na ně, oslavují každé malé vítězství na cestě a užívají si své dny. Samozřejmě zažívají vibrační naladění na své sny, což zajišťuje jejich sebenaplňující se proroctví o úspěchu.

Nejnespokojenější lidé na vaší zemi odmítají být šťastní, dokud se nezmění vnější svět kolem nich. Odmítají mít ze sebe dobrý pocit, dokud je někdo jiný nemiluje a nedokazuje, že jsou hodni lásky. Odmítají odpočívat, dokud nezaplatí poslední účet. Odmítají si užívat toho, co jim život nyní nabízí, protože jejich velké touhy ještě nedorazily. Bohužel zažívají vibrační naladění na svůj nedostatek, což vytváří i smutné sebenaplňující se proroctví. Vaše živost, zdraví, štěstí, hojnost a celková pohoda pocházejí z toho, že skrze sebe táhnete tuto tvořivou životní sílu. Děláte to pokaždé, když něco, nebo někoho milujete. Děláte to pokaždé, když si něčeho, nebo někoho vážíte. Děláte to pokaždé, když se odvážíte snít a očekávat, že se vám splní touha, ať už je to něco tak jednoduchého, jako je dostat se včas na schůzku, nebo něco tak velkého, jako je představa štěstí vašeho dítěte. Taháte skrze sebe životní sílu, když mluvíte o čemkoli, co přináší dobré pocity. Bráníte se nekonečnému proudu a proudu životní síly, když zůstáváte uvězněni v hněvu, strachu, nebo pochybnostech. Krátké výbuchy citů, pokud nejsou nacpané, odšpuntují životní sílu, ale dlouhé válení se v bezmoci jí odolávají. Dokonce i soustředění se na věci, které vás emocionálně tíží, nebo mluvení o nich vytváří odpor vůči tomuto láskyplnému proudu.

Většina z vás střídavě povoluje a odmítá lásku nesčetněkrát denně. Je to součást lidského údělu. Nemusíte být neustále otevřeni proudu, aby se vaše sny staly skutečností. Jen tam musíte být častěji. Zamysleme se nad touto analogií. Představte si, že máte auto, které jede vpřed s každou myšlenkou z dobrého pocitu. Vrací se zpět s každou špatnou myšlenkou. Pokud máte ještě pár dobrých myšlenek, posunete se dál. Pokud si cestu užijete, cesta bude rychle postupovat! Pokud máte převážně špatné myšlenky, nikam se nedostanete. Pokud se rozčílíte, že nejste v cíli, pošlete svého elfa zpět. Sebemenší volba, jak si užít okamžik, který je před vámi, posune auto kupředu a váš život také. Sebemenší volba užít si okamžik ve vás aktivuje vibraci lásky a právě tady a teď můžete zažít lásku, kterou všichni hledáte. Jste věčné duše. Měli jste v úmyslu užít si proces tvoření. Měli jste v úmyslu naladit se na vibrace lásky na této cestě - a tak předvídat, snít, ladit se a přijímat. Dokonce i ti z vás, kteří si vybrali velmi náročné životy, aby pokročili ve svém vlastním růstu k sebelásce, nebo soucitu, věděli, že se můžete naladit na milující vibrace a projít těžkými věcmi do láskyplného života. Neexistuje žádný závod k cíli a žádná cílová čára pro duši.

Jsou chvíle, kdy se ocitnete ve výtvorech, které jste nezamýšleli, uvíznete mezi lidmi, které nemáte zrovna rádi, v zemi, o kterou se bojíte, v těle, které necítí spolupracovat, nebo s bankovním účtem, se kterým se nemůžete úplně smířit. Nenavrhujeme, abyste se snažili mít rádi nepříjemné situace ve svém životě, nebo se spokojili s tím, že v nich zůstanete. Navrhujeme, abyste hledali to, z čeho se můžete v daném okamžiku těšit, protože ve větším schématu věčnosti platí, že čím dříve se dokážete naladit na vibrace a pocit lásky, tím dříve se váš osobní 3D svět začne posouvat. Když si nyní dovolíte cítit se dobře kvůli čemukoli, začnete se uvolňovat na své věčné cestě, a čím více si dovolíte užívat si to, co můžete nyní, tím lepší bude vaše pozdější doba. Udělte si tuto milost, moji drazí. Každý okamžik na vaší věčné cestě je bohatý na možnosti a příležitosti k větší lásce. Bůh ti žehnej! Máme tě moc rádi. - Andělé

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/16/message-from-the-angels-love-now-in-the-eternal-flow/

Zpět