6736 Transgender Jamie White

[ Ezoterika ] 2024-06-11

Pediatři vyzývají velké lékařské skupiny, aby přestaly vnucovat šílenství změny pohlaví dětem

Skupina pediatrů vyzvala hlavní lékařské asociace, aby přestaly propagovat škodlivou genderovou ideologii a lékařské postupy na dětech.

Dr. Jill Simmonsová, výkonná ředitelka American College of Pediatricians, vydala minulý týden silné prohlášení, v němž jmenovitě kritizovala řadu lékařských institucí za to, že prosazují procedury změny pohlaví u zranitelných a zmatených dětí.

˝Je načase, aby tyto americké lékařské instituce následovaly vědu a vedení našich evropských profesionálních kolegů a přestaly podporovat protokoly, které poškozují děti, včetně propagace sociálního potvrzení, blokátorů puberty, hormonů opačného pohlaví a operací pro děti a dospívající, kteří zažívají úzkost ohledně svého biologického pohlaví,˝ řekla v Národním tiskovém klubu ve Washingtonu. D.C.

˝Proto, vzhledem k nedávnému výzkumu a odhalením škodlivého přístupu obhajovaného WPATH a jeho následovníky ve Spojených státech, my, níže podepsaní, vyzýváme lékařské profesní organizace Spojených států, včetně Americké pediatrické akademie, Endokrinní společnosti, Pediatrické endokrinní společnosti, Americké lékařské asociace, Americké psychologické asociace a Americké akademie dětské a dorostové psychiatrie, aby následovaly vědu a jejich Evropské kolegy a okamžitě zastavili propagaci sociálního potvrzení, blokátorů puberty, hormonů opačného pohlaví a operací pro děti a dospívající, kteří zažívají úzkost ohledně svého biologického pohlaví.

Místo toho by tyto organizace měly doporučit komplexní hodnocení a terapie zaměřené na identifikaci a řešení základních psychologických komorbidit a neurodiverzity, které často predisponují k genderové dysforii a doprovázejí ji. Vyzýváme také lékaře, kteří jsou členy těchto profesních organizací, aby kontaktovali jejich vedení a naléhali na ně, aby se drželi výzkumu založeného na důkazech, který je nyní k dispozici.˝

Skupina ACPeds vydala Deklaraci lékařů na ochranu dětí potvrzuje určité vrozené biologické skutečnosti a odhaluje škodlivé důsledky nevratných genderových léčebných postupů, jako jsou hormony a operace.

https://eraoflight.com/2024/06/11/george-soros-directs-america-towards-communism/

George Soros směruje Ameriku ke komunismu S.D Wells

George Soros, krajně levicový globalista a eugenik, má v současné době majetek ve výši téměř 7 miliard dolarů, nicméně nějakým způsobem financoval více než 30 miliard dolarů na úsilí zničit demokracie, podnítit občanské války a zaplavit problémové národy ilegálními imigranty. George Soros profituje z chaosu, zmatků a vnitřních bojů. Nezáleží na tom, kdo vyhraje, nebo jestli někdo vyhraje, nebo jestli prohrají všichni, Soros stále profituje z otřesů, téměř jakéhokoli druhu.

Vezměme si například všechny ty zinscenované nepokoje kvůli Georgi Floydovi, které trvaly dva roky a které vedly Antifa a hnutí Black Lives Matter. Nejednalo se o protesty v žádné formě, ale o plnohodnotné nepokoje, které zahrnovaly znásilňování a vraždy nevinných lidí, zapalování budov a policejních vozidel, rabování celých podniků (z nichž většina později zkrachovala) a totální nepokoje v ulicích. Nikdo z těchto lidí za to není ve vězení, přesto stovky pokojných demonstrantů z ˝povstání˝ z 6. ledna právě teď strádají v gulazích ve Washingtonu, bez soudu. Je to proto, že Soros financuje a podporuje extrémně liberální státní zástupce a prokurátory, kteří nechávají levicové zločince na holičkách za nejhorší zločiny po celé Americe.

Soros daruje peníze extrémně levicovým skupinám, které podporují násilí, chaos, nenávist, občanskou válku a zničení Ameriky

George ˝Adolf˝ Soros v minulosti financoval cokoliv, co pomohlo vytvořit zmatek na vládní úrovni. Říká se, že zdědil nacistickou válečnou truhlu v hodnotě milionů dolarů, aby mohl začít. Třiadevadesátiletý ˝filantrop˝ není ve skutečnosti vůbec filantropem, jen na papíře. Ve skutečnosti byl George Soros v roce 2005 odsouzen francouzským Nejvyšším soudem za insider trading, ale byl potrestán pouze příhodně 940 000 eury.

V roce 2012 Soros daroval 1 milion dolarů super PAC, který podpořil znovuzvolení prvního komunistického prezidenta USA, Baracka Husseina Obamy. V roce 2013 Soros daroval 25 000 dolarů organizaci ˝Ready for Hillary˝ a zároveň se stal spolupředsedou národního finančního výboru super PAC. V roce 2015 Soros daroval 1 milion dolarů organizaci Super PAC ˝Priorities USA Action˝, která podporovala Hillary Clintonovou v prezidentských volbách v roce 2016.

Do roku 2022 Soros napumpoval více než 140 milionů dolarů do politicky nabitých nenávistných skupin v rámci příprav na volby do Kongresu v roce 2022. Jeho konečným cílem je proměnit Ameriku v socialistické peklo, které by se rychle zvrhlo v totální komunismus. Soros také podporuje Monsanto (nyní vlastněné Bayerem) ve snaze zfalšovat a zkorumpovat většinu amerických dodávek potravin.

Soros financoval protestní hnutí ve Fergusonu, nepokoje George Floyda, Antifu, Black Lives Matter a další skupiny, které přilévají olej do ohně ˝nenávisti˝

Jedním z klíčových principů pro nastolení komunismu v zemi je přimět občany, aby bojovali mezi sebou, a tím je odvést od toho, aby věnovali pozornost darebáckému převzetí vlády a odebrání všech svých práv. Rasismus v Americe před nástupem Obamy do úřadu rychle upadal, ale tento ˝velký řečník˝ spolu se Sorosovou podporou pomohl omladit a zinscenovat rasové nepokoje, rasové události a rasové války.

Nyní jsou sociální média zaplavena lžemi o tom, jak je většina konzervativců rasistická, homofobní a nenávidí všechny imigranty.

Soros financuje šíření propagandy, podobně jako to dělal Adolf Hitler, aby přesvědčil Američany, že bychom se všichni měli navzájem nenávidět, toužit po zničení jeden druhého a páchat strašlivé násilné činy, abychom ukázali toto přesvědčení. To je klíčový fundament komunismu a další způsob, jak Soros profituje z chaosu a otřesů tím, že dále destabilizuje národy.

Soros používá své miliardy k financování temných organizací pod rouškou filantropie, které mění společnost na základní úrovni. To mu umožňuje chopit se moci, aniž by si lidé vůbec uvědomovali, jak jsou manipulováni, podváděni a nuceni k destruktivním myšlenkám a chování. Je to koroze v jádru společnosti, a jak zločin vzkvétá v metropolitních městech, většinou řízených demokraty a Sorosem financovaným a podporovaným státním zastupitelstvím, Soros dostane přesně to, co chce, a to je více moci a více peněz.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/11/pediatricians-call-on-major-medical-groups-to-stop-pushing-gender-transition-craze-on-children/

Zpět