6735 Ukrajina Mac Slavo

[ Ezoterika ] 2024-06-11

490 milionů dolarů poskytnutých Ukrajině bylo zpronevěřeno, nebo ukradeno

Podle politika Michaila Bondara probíhá na Ukrajině trestní řízení v souvislosti s desítkami případů údajné zpronevěry a krádeže finančních prostředků určených pro armádu. Téměř 500 milionů dolarů poskytnutých Kyjevu na výstavbu ˝obranných opevnění˝ k odražení ruského postupu bylo zpronevěřeno, nebo ukradeno, uvedla v neděli média s odvoláním na Bondara.

Ukrajinská vládnoucí třída uvolnila své orgány činné v trestním řízení, aby jí zabránila ve zpronevěře peněz, které mají jít na válečné štvaní. Ukrajina nyní zahájila asi 30 trestních řízení spojených se zpronevěrou 20 miliard hřiven (491 milionů dolarů), řekl Bondar zákonodárcům na zasedání parlamentní vyšetřovací komise pro opevnění za zavřenými dveřmi. Při absenci obranných opevnění ruské síly v zemi rychle postupují.

Podle ukrajinských protikorupčních aktivistů jen úřady Charkovské oblasti zpronevěřily, nebo ukradly 7 miliard hřiven (176,5 milionu dolarů), které dostaly na stavbu opevnění podél hranice. Nedostatečná obrana vedla k tomu, že ruské jednotky v rychlém sledu obsadily tucet osad. Ale pro každého, kdo dává pozor, je to jen další den pro vládnoucí třídu. Přežívají jen proto, že přesvědčili třídu otroků, že krádež se nazývá ˝daň˝.

Nebojte se však, Ukrajina se bude vyšetřovat stejně jako vládnoucí třídy všude na světě.

Celý systém vládnoucí třídy na této planetě nemůže být směšnější a začíná se to ukazovat. Začíná být zřejmé, co se lidstvu děje, a pomalu, ale jistě uvidíme konec totalitního otrokářského systému. Politici jako Michail Bondar jsou schopni vyšetřovat krádeže válečných fondů jen proto, že kradou plody práce jiných; třída otroků. Je nejvyšší čas, aby se lidstvo probudilo a uvědomilo si tento podvod.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/11/490-million-given-to-ukraine-has-been-embezzled-or-stolen/

Zpět