6731 Archanděl Michael: Rád tě vidím Kerstin Eriksson

[ Ezoterika ] 2024-06-11

Já jsem Michael a sloužím Bohu! Dobré vibrace! O tom to celé je! Jsem také upřímný a to může být pro některé lidi problematické! Sloužím vám všem! Já jsem s každým z vás! A vy neustále pracujete na své křivce učení a je to stejné jako váš život zde na zemi. Jste duše v těle, v kostýmu! Bez ohledu na to, jak váš kostým vypadá, vaše tělo a vaše duše jsou stejné! A co je pro mě důležité? Co je vlastně moje práce? Znovu a znovu říkám, že ˝sloužím˝, ale co to vlastně znamená? No, já tě posílím! A já tě chráním! Někdy se na mě dokážeš pořádně naštvat? Myslíte si totiž: ˝Proč mě archanděl Michael v určitém okamžiku neochránil˝? No, vidíte, stejně jsem tam s vámi! Ale musíte se setkat s věcmi a událostmi ve svém životě - abyste se poučili! Aby vaše duše mohla růst! Nikdy nedokážu rozvinout bezpečnostní koberec pro nikoho, abyste byli chráněni dvacet čtyři sedm dní po celý rok. Ne, to by byla z mé strany chyba! Tvá duše má ctižádost!

Jako svrchovaná duše máte svobodnou vůli a já vám nikdy nemohu bránit ve vašich zkušenostech, o kterých se vaše duše chce dozvědět více. Takže by se mohlo zdát, že občas nejsem tak moc milý? Je v pořádku, když se na mě zlobíte, protože plně nerozumíte účelu své duše. Jsem vždy nablízku. Vždy vím, co se děje. Vždy se na mě můžete obrátit! Vždycky tě rád vidím! Ale samozřejmě chráním i tebe! Mnohokrát! Jsem v přímém kontaktu s miliardami průvodců a pracujeme jako jeden! Jste v bezpečí! Se mnou jsi v bezpečí! Neznamená to ale, že se vám nikdy nic nestane. Žijte svůj život! Nebojte se! Miluj svůj život! Miluji každý krok! Protože na každém kroku hodně záleží! S každou novou zkušeností ve svém životě se něco naučíte a vy i vaše duše porostete. Pokud máte tendenci se věcí ve svém životě bát. Ujistěte se, že pracujete na vnitřních symbolech víry, jako na krásné zahradě míru ve vašem srdci. Použijte svou vnitřní svatyni jako prostředek k tomu, abyste se zbavili starostí a strachů, a to vám mnohonásobně pomůže. Protože když jste v dobrém stavu srdce a mysli, budete přitahovat právě to. Jen si pamatujte, že přitahujete to, na co myslíte, a přitahujete to, co vibrujete.

Tak se zbavíte starostí. Zbavíte se strachu jednou provždy! Přilákejte dobrou náladu! Přitahujte v životě pozitivní věci! A proč? Protože je to vaše právo! Nikdy byste se toho neměli vzdávat! Jsem tam s vámi, bez ohledu na to, jaké jsou vaše vibrace... Ale je to pro tebe mnohem hezčí, drazí milovaní!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/11/archangel-michael-love-to-see-you/

Zpět