6708 Sananda: Dívejte se, jak se odehrává film James McConnell

[ Ezoterika ] 2024-06-08

Já jsem Sananda, přicházím, abych byl s vámi v této době, v těchto zvláštních časech, ke kterým se nyní blížíte, vězte, že v tomto bodě se vše skutečně mění. Časové osy se posouvají. Život sám se mění. Jste součástí tohoto posunu, i když se vám to občas nezdá, i když se můžete cítit, jako byste se určitě vrátili do matrice třetí dimenze, že jste součástí toho, co se děje ve vašich každodenních životech a v mnoha ohledech jako u ostatních na celé planetě, kteří si neuvědomují ani to, že jsou v matrixu. Vy sami víte, že jste se posunuli, a někdy jste určitě za tím. Jsou chvíle, kdy skutečně kráčíte ve čtvrté a páté dimenzi. Jsou chvíle, kdy můžete vidět toto překrytí páté dimenze a můžete ho stáhnout. Je přímo před vámi a vy to víte. Cítíte to. Cítíte to hluboko v sobě, někdy nejistí, odkud ten pocit pochází, ale přesto tam je.

Říkáte si, proč se cítím tak dobře? Ale proč se divit, když můžete jen být v přítomném okamžiku a cítit se dobře. Nedělejte si starosti s tím, odkud to přišlo. Buďte tím, kým v tu chvíli jste. Zjistíte, že čím více to budete dělat, budete v tom okamžiku, v pětidimenzionálním vyjádření. Budete součástí páté dimenze, která se bude stále více přibližovat k vašemu plnému vzestupu.

Jste nyní v procesu vzestupu. Ve vašem těle, ve vaší tělesné struktuře se děje mnoho věcí, které vás posouvají blíž a blíž k tomuto vzestupu a určitě i ve vašem vědomí. Jak vaše vědomí stále stoupá, jak vibrační frekvence všude kolem vás zvyšují vědomí člověka, skutečně se to děje. Pohybujete se kupředu každý okamžik. Věřte. Důvěřujte plánu, jak jste již mnohokrát slyšeli. Tento plán je Božím plánem pro tento svět, pro zemi. Je to univerzální plán, který existuje velmi dlouho. Právě teď se nacházíte v procesu vyvrcholení této části plánu. Dívejte se na to jako na film, který se odehrává před vámi. Když to uděláte, nejste připoutáni k výsledkům toho, co se v tom filmu odehrává. Prostě se na něj díváte a víte, že v určitém okamžiku tento film skončí.

Když je konec, vždy je nový začátek. Nový začátek je váš vzestup. Mnozí si kladou otázku, zda dojde k nějaké významné události. Stane se něco, co spustí další fázi? Další fáze už začala. Jste v tom teď. Ano, budou tu různé spouštěče, jsou v procesu. Jednoho dne, až se v nepříliš vzdálené budoucnosti probudíte, zjistíte, že jeden z těchto spouštěčů vybuchl, což povede k dalšímu a dalšímu v dominovém efektu. A to se právě děje.

Sledujte hru, která se odehrává před vámi. Nenechte se do ní zaplést ani k ní připoutat. Prostě to nechte být, jak to je. Zjistíte, že budete ve správný čas na správném místě, abyste se věnovali svému poslání, kvůli kterému jste sem přišli. Každý z vás sem přišel z nějakého důvodu, přišel sem na misi. A toto poslání se před vámi bude otevírat víc a víc. Někteří z vás již zahájili tuto část mise, která vás vede na konec tohoto filmu a na začátek pokračující cesty vašich životů. Já jsem Sananda a opouštím vás nyní v míru, lásce a jednotě. A že se stále posouváte kupředu, jste v přítomném okamžiku, v každém okamžiku, kdy můžete, v radosti z toho okamžiku, nacházíte radost v tomto okamžiku.
Protože tyto okamžiky, právě teď, jsou vaše.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/08/sananda-watch-the-movie-play-out/

Zpět