6688 Andromedská rada světla Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-06-06

Kdo vy, lidské bytosti na Zemi, skutečně jste?
Jsme Andromesská Rada Světla a jsme velmi nadšeni, že se s vámi můžeme spojit.
Vidíme vás takové, jací skutečně jste, a držíme pro vás tento prostor, abyste se mohli vidět stejným způsobem. Zveme vás, abyste se k nám připojili v naší radosti z bytostí, kterými se stáváte díky svým zkušenostem na Zemi. Víme, že vaše vnímání sebe sama se mění a mění se rychle, a také víme, že vždy můžete cítit své pravé já uvnitř sebe a můžete začít fungovat jako své pravé já, jakmile se tak rozhodnete.

Na svých cestách toho tolik necháváte odejít a některé z těchto odchodů jsou dobrovolné. Jindy se něčeho vzdáváte, protože absolutně musíte. Ať tak či onak, to, co svlékáte, je to, co nejste, a to, co leží pod tím, co nejste, je to, co jste. Cokoli, co vás přiměje jít dovnitř a cítit pravdu o tom, kdo jste, je požehnáním, a někdy to, co vás k tomu přiměje, je jako prokletí. Můžete mít pocit, že vaše chronická únava je prokletí, ale pokud vás zpomalí natolik, že vás přiměje jít dovnitř a cítit, kým skutečně jste, pak to bylo a je požehnání v přestrojení.

Vnímejte vše ve životě jako požehnání a ptejte se sami sebe, jak vám to pomáhá stát se více tím, kým skutečně jste. Když mluvíme o tom, kdo skutečně jste, mluvíme o nekonečném, věčném já, které je bezpodmínečnou láskou. Mluvíme o Zdrojovém Energetickém Já, Božském Já, které jste poznali více skrze zkušenost fyzické reality. Takže se může zdát, že fyzická realita je zodpovědná za to, že neznáte sami sebe jako Bytost Zdrojové Energie, ale ve skutečnosti byla navržena tak, aby vás přiměla poznat sami sebe jako Bytost Zdrojové Energie, ale prostřednictvím zkušeností.

Tak například, když vidíte na internetu záběry, jak někdo zachraňuje někoho jiného během extrémních záplav ve svém městě, jste svědky toho, jak někdo poznává sám sebe jako Zdrojovou Energii prostřednictvím této zkušenosti hrdiny. Každý den máte příležitost stát se hrdiny a někdy jsou tak jednoduché, jako vrátit telefonát, zprávu, nebo e-mail osobě, která se na vás obrací v nouzi. Být hrdinou někdy jednoduše znamená usmát se na cizího člověka, když ho míjíte na ulici, nebo se zeptat pokladní, jak se jí daří.

Můžete být hrdinou v mnoha ohledech a můžete požádat vesmír, své vyšší já, o více příležitostí, abyste mohli zažít sami sebe tímto způsobem. Poznáte sami sebe jako Bytost Zdroje Energie v těle, a to je vzrušující zkušenost, o které jste věděli, že bude stát za všechnu tu bolest, kterou tam ve svých fyzických životech zažijete. Ti z nás, kteří jsou ve vyšších říších, pro vás nadále udržují tento prostor a zvou vás do něj, protože vaše vyšší já pro vás připravuje další skupinu příležitostí, abyste se poznali takoví, jací skutečně jste. A my víme, že vy všichni tuto výzvu přijmete, protože nyní více než kdy jindy chápete, jak dobře se cítíte, když to děláte.Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/06/the-andromedan-council-of-light-who-you-human-beings-of-earth-really-are/

Zpět