6681 💩 Ursula von der Leyen 💩 Rhoda Wilson

[ Ezoterika ] 2024-06-01

Ursula von der Leyen myslí, že občané zemí EU by měli být očkováni proti špatnému myšlení
Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen ve svém projevu na summitu o demokracii v Kodani začátkem tohoto měsíce navrhla publiku, aby se o manipulaci s informacemi přemýšlelo jako o viru, a poté řekla, že je lepší očkovat než léčit infekci. Na kodaňském demokratickém summitu Ursula von der Leyen prohlásila, že "výzkum ukázal, že pre-bunking je úspěšnější než de-bunking. Pre-bunking je opakem de-bunkingu. Stručně řečeno, prevence je lepší než léčba." Pre-bunking je přístup založený na psychologické teorii "očkování", která naznačuje, že vystavení lidí oslabeným dávkám dezinformací jim může pomoci vytvořit si "mentální protilátky" proti falešným zprávám.

Příkladem toho, jak lze pre-bunking uplatnit, je použití nástrojů, jako jsou bezplatné online hry. V roce 2020 zveřejnili britští vědci výsledky několika studií, které provedli pomocí "online dezinformační hry" s názvem "Bad News". Pro vaše dobro a dobro vašich dětí vám doporučujeme, abyste si přečetli o psychologických experimentech "Špatné zprávy" ZDE. Projděte si také TUTO webovou stránku, abyste získali informace o tom, jak se snaží získat přijetí a normalizovat používání očkovací teorie na populaci pod rouškou boje proti "dezinformacím".

Zřejmým problémem her, jako je "Bad News", je, že nemůžeme vědět, jaké podprahové zprávy budou implantovány do našeho podvědomí, když je hrajeme. V jakém okamžiku takové hry představují psychologickou, behaviorální, nebo myšlenkovou kontrolu? Zdá se, že používání donucovacích a dotěrných strategií k psychologické manipulaci, nebo vymývání mozků lidem Leyenovou neznepokojuje, naopak se zdá, že je touto myšlenkou nadšená.

"Přemýšlejte o manipulaci s informacemi jako o viru," řekla. "Místo toho, abychom léčili infekci, která se uchytí, je lepší očkovat, aby bylo naše tělo naočkováno. Pre-bunking je stejný přístup. Vzhledem k tomu, že dezinformace spoléhají na to, že je lidé předávají ostatním, je nezbytné, aby lidé věděli, jaký je škodlivý vliv informací a jak vypadají techniky."

Ursula von der Leyen si to moc neuvědomuje, ale většina z nás ví, jaký vliv mohou mít škodlivé informace, a nepotřebujeme jejich počítačové hry, aby nás naučily je odhalovat. Miliony lidí zemřely a další miliony byly zraněny kvůli státem posvěceným zhoubným informacím o covidu a jeho "vakcíně". K tomu se přidávají nefarmaceutické intervence zavedené vládami v reakci na covid, které způsobily nevýslovné škody na fyzickém a duševním zdraví, vztazích, vzdělávání, příjmech a ekonomice.

Nezvolená předsedkyně Evropské komise je sama vinna zhoubnými informacemi a jejich vliv pocítila celá Evropská unie
Během Covidu zavedla Evropská unie systém kódů rychlé reakce ("QR") v celém bloku jako doklad o očkování pro cestování, volný čas a v některých případech i jako podmínku zaměstnání - i když zprávy začaly vyvolávat pochybnosti o tom, jak "bezpečná a účinná" injekce covid skutečně byla. "Je to, jako by v Bruselu existoval zájem na tom, aby se co nejrychleji dostalo do zbraní a aby byl zaveden systém digitální identity spojený se stavem očkování dříve, než přestane hrát děsivá hudba, nebo ji lidé prostě vypnou," uvedla RT na konci minulého měsíce.

V průběhu programu Covid zavedla Evropská unie v rámci celého bloku systém kódů rychlé odezvy (QR) jako doklad o očkování pro cestování, volný čas a v některých případech jako podmínku zaměstnání - i když se začaly objevovat zprávy o pochybnostech, jak "bezpečná a účinná" je injekce Covid. "Jako by v Bruselu existoval zájem rychle postupovat tak, aby se očkování dostalo do lidí co nejrychleji, a nastavit systém digitální identity spojený se stavem očkování dříve, než přestane hrát děsivá hudba, nebo než to lidé prostě přeladí," uvedla RT koncem minulého měsíce.

Aféra kolem dohod von der Leyen s generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou o očkovacích látkách prostřednictvím textových zpráv a boje za transparentnost a odpovědnost byla nazvána PfizerGate. O tomto skandálu jsme již několikrát informovali, ale pro ty, kteří s ním nejsou obeznámeni, RT nedávno shrnula, jak se PfizerGate vyvíjel:
Skeptičtí poslanci Evropského parlamentu se dožadují informace, jakou dohodu vedení bloku skutečně podepsalo s výrobci těchto injekcí... Až dosud ani občané, kteří to všechno zaplatili, ani jejich volení zástupci nebyli schopni dosáhnout plné transparentnosti těchto dohod.

V roce 2020, řekla Leyenová deníku New York Times, že si s šéfem společnosti Pfizer po dobu jednoho měsíce na vrcholu pandemie vyměňovali sms, přičemž výsledkem byla "objednávka 1,9 miliardy dávek od společnosti Pfizer" (přesněji 900 milionů objednávek s další 900milionovou opcí, která nebyla uplatněna) do roku 2023... Proč tolik dávek pro pouhých 448 milionů obyvatel EU? "Jsem přesvědčena, že je to běh na dlouhou trať," řekla v dubnu 2021 deníku The New York Times.

V poslední době byly jednotlivé členské státy EU ponechány, aby se samy pustily do soudního sporu se společností Pfizer, protože je společnost zažalovala za to, že nezaplatily za dávky, které nepotřebovaly, nebo nechtěly, když nyní nemohou nikomu vnutit injekci, nebo vyděsit lidi, aby si ji vzali. Původní smlouva mezi Pfizerem a EU byla loni upravena tak, aby se snížil původní počet zakoupených dávek, ale Brusel sdělil členským státům, že jsou stále na háku, protože musí platit storno poplatek za každou dávku, kterou již nechtějí. A místo toho, aby EU do roku 2023 pumpovala injekce do lidí, aby zlikvidovala zásoby, měla by další tři roky na to, aby se pokusila vzbudit trvalý zájem svých občanů.

Ursula von der Leyen se ukázala jako nezastavitelný tank, pokud jde o drtivé otravné formality, a převalila se přes PfizerGate jako malý zpomalovač.

PFIZERGATE: POCHYBNÉ NABÍDKY VAKCÍN PROTI COVIDU URSULY VON DER LEYEN DOKAZUJÍ, ŽE JÍ PROJDE VŠECHNO, RT 30. DUBNA 2024

Ursula von der Leyen, která o sobě tvrdí, že je hrdou Evropankou a matkou sedmi dětí, převzala kormidlo Evropské komise v roce 2019. Pětileté funkční období jí končí 31. října 2024 a uchází se o druhé. Její funkce je jmenovaná, nikoli volba občanů evropských zemí. Evropská rada navrhuje předsedu a Evropský parlament schvaluje jeho jmenování prostou většinou hlasů. Občané se na tomto procesu nepodílí. To však nezabránilo Leyenové, aby se pokusila zapojit do dění během volební horečky, která předchází volbám do Evropského parlamentu, které se budou konat příští měsíc.

Jako by se snažila apelovat na voliče v demokraticky vedených volbách, zveřejňuje Leyenová na sociálních sítích "předvolební" inzeráty. Je to docela absurdní, ne-li trochu patetické. Jak RT zcela správně poznamenala: "Myšlenka, že Ursula Von der Leyenová, předsedkyně Evropské komise, se uchází o znovuzvolení, je absurdní, když se ve skutečnosti jen veřejně handrkuje s několika dalšími šíbry establishmentu, aby byla vybrána a potvrzena samotným establishmentem, nikoli lidovým hlasováním."

V roce 2019 schválil Parlament jmenování Ursuly von der Leyen předsedkyní Evropské komise 383 hlasy, což je o něco více než minimální požadovaný počet 374 hlasů. V poslední době její popularita klesá kvůli různým problémům, včetně reakce Evropské unie na covidovou "krizi" a kontroverzí kolem politik a rozhodnutí Evropské komise. S vědomím, že je u veřejnosti nepopulární a čelí kritice a odporu mnoha poslanců Evropského parlamentu, je možná její "kampaň" na sociálních sítích zoufalým pokusem vytvořit zdání popularity.

Možná jsou její skutečnou kampaní výroky, jako byly ty na nedávném kodaňském summitu o demokracii - výroky, které mají zalíbit těm ze zkorumpovaného establishmentu, kdo bude jmenovat příštího předsedu Evropské komise. Ti samí lidé, kteří by také chtěli umlčet hlasy, které by je mohly odhalit, a tak považují platformu předběžných informací za "nutnost" pro každého kandidáta, který doufá, že se stane příštím předsedou Evropské komise.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/01/von-der-leyen-thinks-citizens-of-eu-countries-should-be-vaccinated-against-wrongthink/

Zpět