6673 Další vakcíny Mac Slavo

[ Ezoterika ] 2024-06-04

Americká vládnoucí třída je připravena "investovat" miliony do další mRNA "vakcíny"

Vládnoucí třída Spojených států se nehodlá vzdát, pokud jde o to, aby lidé dostávali injekce s odvarem z mRNA. Nyní jsou všichni připraveni investovat miliony dolarů do další mRNA "vakcíny", kterou budou propagovat a tlačit na masy, jakmile se rozhodnou, že ptačí chřipka infikuje dostatek lidí.

Americký úřad pro pokročilý biomedicínský výzkum a vývoj (BARDA) se blíží k dohodě se společností Moderna o financování testů na lidech pro její experimentální mRNA vakcínu proti ptačí chřipce. Dohoda by zahrnovala závazek vytvořit zásoby milionů vakcín, pokud budou testy úspěšné, uvedl ve čtvrtek deník Financial Times. Tyto "experimentální" mRNA "vakcíny" se již ukázaly jako neuvěřitelně devastující pro lidskou populaci. Ale stále se najdou tací, kteří budou stát ve frontě, aby jim byl vstříknut nový materiál v naději, že je to ochrání před ptačí chřipkou.

Injekce mRNA COVID-19 nejsou právně vakcíny

Vysocí představitelé Světové zdravotnické organizace (WHO) v Ženevě tuto zprávu uvítali, protože se obávají, že epidemie H5N1, která v posledních dvou letech zabila miliony zvířat, by se ještě mohla rozšířit na lidi.

Jeremy Farrar, hlavní vědecký pracovník WHO, uvedl, že investice do mRNA vakcín proti H5N1 je "důležitým krokem vpřed", zatímco Maria Van Kerkhoveová, vedoucí oddělení pro nové nemoci a zoonózy, uvedla, že to ukázalo "aktivní připravenost na pandemii" ze strany Američanů. Nedávný postup viru H5N1 mezi americký skot je "znepokojující", dodala. -Telegraph UK

Pokud se rozhodnutí domnívá, že dokáže přesvědčit otroky, aby si vzali další odvar z mRNA, tato ptačí chřipka exploduje v další podvod. Virus H5N1, který má úmrtnost na lidi 50 procent, cirkuluje již více než 20 let a za tu dobu způsobil tisíce lidských infekcí a více než 400 úmrtí především u lidí pracujících se zvířaty.

Je ještě příliš brzy na to, abychom mohli říci, zda se jedná o další podvod, ale vše nasvědčuje tomu, že tomu tak je. "Vakcína" je již skladována a zásobena a tyrani v minulosti prohlásili, že "výzkum" říká, že ptačí chřipka bude další pandemií. Samozřejmě to mohou být náhody.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/04/the-u-s-ruling-class-is-set-to-invest-millions-in-another-mrna-vaccine/

Zpět