6663 Pomoc blízkým Magda Funia

[ Ezoterika ] 2024-06-06

Všichni chceme pro své děti, své rodiče, všechny své blízké...aby měli v životě jen dobré věci. Někdy se bojíme, že se jim něco nepovede, bojíme se o ně. Někdy se je snažíme naučit žít naším vlastním způsobem, jak si myslíme, že je správné a potřebné, když nejsou připraveni nás poslouchat a nechtějí. Někdy se pro ně snažíme i žít, procházet všemi lekcemi, vše zařizovat... To vše je samozřejmě z lidského hlediska pochopitelné. Chceme pomáhat, ale pomáháme? Když se bojíme o své blízké, vysíláme temné energie sobě i jim. Všechny naše starosti a prožitky jsou viditelné na jemné úrovni, přímo v našem těle, jako zatemnění v srdci, v auře. Když se snažíme učit život ty, kteří nejsou připraveni nás poslouchat, poškozujeme vztahy. Milovaná osoba se začíná odtahovat. Z tohoto důvodu nás každý den slyší stále méně lidí. Pak se divíme, proč se od nás naši blízcí odvrací. Žít pro někoho, bez ohledu na to, jak moc chceme, nebude vůbec fungovat. To je prostě nemožné! Nemůžete dýchat, chodit, vidět a slyšet pro někoho... tedy žít. Každý by si měl vše na své vlastní cestě vybrat (odmítnutí volby v životě je také volbou). Je za to zodpovědný. Volbou si vytváří svůj život.

Jak vám tedy můžeme pomoci? Důvěřujte dané osobě, že zvládne cokoli! Víra je světlo, které vrháme na člověka, a tato energie nám může pomoci. Inspirujte ho, aby byl nejlepší! Když se rozhodneme pro to nejlepší, sáhneme po tom, přitáhneme to k sobě. Víra v to nejlepší vede také k vnitřní síle, víře v sebe sama!

Přijměte člověka takového, jaký je (se všemi jeho chybami, chybami, nedokonalostmi...). Přijetí znamená klidnou odpověď na jejich život, jejich volbu jako neocenitelnou zkušenost na zemi. Samozřejmě láska! Jenom láska! To je naše nejsilnější podpora! Když prostě milujeme své milované (ať už jsou jakýkoliv), světlo našeho srdce proudí. Uvnitř se cítíme klidnější. Všechny starosti mizí a rozpouštějí se v lásce. Světlo srdce letí k našim milovaným. Na jemné úrovni můžete vidět, jak je obklopuje. Ten člověk cítí, že je prostě milován. Ne kvůli něčemu, prostě milován... To ho podporuje po celý život! Můžete také požádat o pomoc sílu světla a boha pro své blízké. Můžete také požádat o podporu rodu. Určitě vám pomohou! Pomoc, kterou potřebují, přijde!

Zdroj: https://absolutera.ru/article16754

Zpět