6657 Životní gobelín: Čaroděj ze země OZ Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2024-06-05

Pomalu, ale jistě se odpoutáváte od 3D slov a činů. Ne proto, že by byly špatné pro 3D, ale protože jsou špatné pro vás. Tento přechod je pouze o tomto. To, co bylo, včetně vašeho 3D já, už není. To, co je teď, vás posouvá dovnitř i ven, stejně jako vaše interakce, a tím i vaši kulturu. Tento posun není lokalizován v jedné části Země. Je globální. Přesto se zdá, že koncept " co bylo, již není", se ve vašem vnějším světě neprojevuje. Války, hněv, urážky a úzkost se v tuto chvíli zdají být obzvláště zřejmé. Je tomu tak ze dvou důvodů. I když jste byli vždy zapleteni do podobných myšlenek, činností a strachů během každého pozemského života, který jste zažili, tyto aktivity se zdály logické, dokonce správné. To už neplatí pro vás a miliony dalších. Když se aktivuje každá nová 3D akce, jste zděšeni a naštvaní. My, Vesmírní, jsme během tohoto přechodu naznačili, že ti, kteří si přejí zachovat svou 3D identitu, i když se tento svět zavírá, se stanou křiklavějšími a budou vypadat hmotnější, než ve skutečnosti jsou. Je to doba podobná Čaroději ze země Oz. Dorotka a její společníci se blíží k místu, kde se čaroděj nachází, plni strachu a úzkosti, jen aby zjistil, že čaroděj nemá žádnou moc, jen je šoumen. A tak je tomu nyní na celé Zemi. Ti, kteří nadále křičí a vytváří strach, ještě neměli zataženou oponu - to se stane během několika příštích měsíců.

Tento kalendářní rok je o ignorování projeveného strachu a nárokování si své osobní cesty - stejně jako tomu bylo v případě Dorothy i jejích společníků. Pro ty z vás, kteří stále věří slovům těch, kteří tvrdí, že jsou Čarodějové, strach a hněv budou bublat ještě několik měsíců. Ti z vás, kteří vědí, kým nyní jsou, nebo v koho se vyvíjejí, budou ignorovat ty, kteří si nepřejí, aby se vyvíjeli. Nejsou součástí vašeho nového světa o nic víc, než byl čaroděj součástí nových životů Dorotky a jejích společníků. Není třeba vylučovat nikoho a nic jiného, než své obavy, že je vše ztraceno. Je pravděpodobnější, že se nacházíte ve fázi Dorotky, kdy jí stačí pouze klepnout patami o sebe.

I když nedávné zprávy v médiích naznačují, že byste se měli bát, váš očekávaný strach se pomalu vytrácí ve vaší mysli a rychle v naší mysli mizí, když si začínáte uvědomovat své nové síly a zájmy. Zajistit, aby ti, kteří šíří 3D strach, byli odstraněni z vašeho světa, se stává méně důležitým, než objevit, kdo jste. I když by se mohlo zdát, že teprve objevujete, kde čaroděj žije, jste připraveni klepnout patami k sobě a vytvořit cestu, která je pro vás ta pravá. Ti, kteří vám byli kdysi blízcí, budou mít jinou cestu, která se může, ale nemusí ovlivňovat s vaší. Nejde o to, že ti, kteří vytvářejí jinou cestu než vy, jsou špatní, nebo již nejsou ve vašem životě, ale místo toho mají svobodu vytvořit pro sebe tu nejlepší cestu, což je pravda i pro vás. A protože žádné dvě cesty nebudou stejné, pro mnohé dojde k určitému přizpůsobení, protože si vychutnávají svou svobodu být. Dorotka navázala úžasná přátelství, na která s láskou vzpomínala, ale neměla potřebu v nich pokračovat, jakmile si uvědomila, že si může vytvořit život, který více naplňuje její srdce. Tak to je a bude i pro vás.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/05/life-tapestry-creations-living-the-wizard-of-oz/

Zpět