6608 Zvuky používané k ovládání Tatjana Rjazanova

[ Ezoterika ] 2024-05-24

Již dlouho je známo, že většina lidí reaguje na zvuky, zejména pokud se jedná o hudbu. Někdo má rád jazz, jiný klasiku a někdo potřebuje poslouchat hudbu, která ohluší jeho uši. Hudba velmi pevně zakotvila v reklamě, která firmám pomáhá vydělávat peníze. Může to být zázemí v obchodech a pak je to audio marketing, aby si člověk při procházce po výlohách odpočinul a nakoupil co nejvíce zboží. Hudba hraje v kavárnách, restauracích a čerpacích stanicích. Takové pozadí je pro člověka neviditelné a někdy je tak příjemné, že ho zaplaví blažené vzpomínky, člověk se stává poddajným, aby se snadno rozloučil s penězi. Vědci se již dlouho zabývají vlivem hudby na člověka. Můžete si všimnout v kinech, nebo při sledování filmů, jak hudba na pozadí ovlivňuje váš stav, když se přiblíží některé snímky, které by vás měly přepnout do strachu, nebo jiných negativních emocí.

Dřívější sovětské filmy využívaly veselou hudbu a projevy pozitivních emocí, dnes je vše strukturováno tak, aby horory zanechali na psychice stopu, že člověk je ve všech případech obětí. Detektivky, horory a další filmy z filmové branže zanechávají v našich životech stopu a stávají se populárními značkami, například vyvolávací hudba McDonald´s, nebo doprovodná hudba The Matrix, jazzová hudba se používá v byznysu obchodních center, dílen a showroomů. Jedná se o oboustranně výhodný způsob, jak sdílet svou kreativitu s velkým publikem, a také o poměrně vysokou úroveň příjmů při budování objemného portfolia. K vydělávání peněz je nezbytný dosah širokého publika, rozpoznatelný v profesionální oblasti. Jsou skladatelé, kteří píší jen pro reklamu. To vše vychází z toho, že prostřednictvím hudebního doprovodu je nutné pochopit objektivní psychologii vnímání, aby bylo možné předat sdělení, které zákazník potřebuje. Tento protiklad ˝obchodu s kreativitou˝ dnes nabírá na síle. Youtubeři už například natočili reklamu na mast ˝Zvezdočka˝ ve stylu drahého parfému.

˝Poslouchej a utrácej˝ je motto podnikání na nové úrovni. Dovedně vybrané playlisty pomáhají zákazníkům rozdělit se s penězi na poslech šansonu, nebo jazzu, záleží na preferencích majitele podniku. Mnoho lidí zapomíná, že jakýkoli zvuk je vlna, která ovlivňuje naše vnímání. Zprávy jsou zpoplatněny i při vysílání, takže lidé sami ˝hádají˝, co bude následovat, smrt, nebo odhalení, aby podle toho upravili diváka. Lidé proto kolem sebe vidí jen chaos a ošklivost a považují je za naši realitu. Tento aspekt psychiky je dostatečně zvládnutý a používá se dnes všude, protože je pozadím, které ničí lidi na jemné úrovni.

Zvuky působí na člověka účinněji než například vůně, nebo barva. Používáním té či oné hudby podnik dosáhne svého cíle. Když si pustíte v restauraci klasickou hudbu, člověk tam zůstane déle a dá dobré spropitné. Hudba dobře spojuje lidi na diskotékách, protože určité rytmy zachycují opilé lidi v jediném impulsu. Dříve se lidé bavili, neustále tančili a zpívali, zejména na venkově, a poslouchali harmoniku a další nástroje. Dnes všechny kluby zavřeli s tím, že tam lidé přestali chodit. To se ale dělá jinak, člověk by neměl patřit sám sobě a být svobodný. Systém je nastaven tak, že člověka všude vodí, aniž by mu umožnil sám rozhodovat, co chce. Tato psychologická léčba lidí je vede k tomu, že člověk začne neustále užívat tlumivé látky, mnozí zažívají psychické záchvaty, kdy už člověk nezvládá sám sebe a je nucen se obrátit na psychiatry; Vypadá to jako neškodný vliv, ale výsledek je kolosální. Pokud to bude pokračovat, společnost se skutečně zblázní.

Člověku by se nemělo dovolit upadnout do trvalé deprese. Člověk je tvor velmi křehký, jeho psychika je dnes do značné míry narušená. Hlasitá hudba je škodlivá zejména proto, že ničí mozek, člověk může nejprve dočasně ohluchnout a poté trvale ohluchnout, pokud mu prasknou ušní bubínky. Při takovém zatížení vnímání dochází k poškození hypofýzy. K poškození mozku dochází i na subtilní rovině. To je zvláště škodlivé po 50+, kdy se mozek stává plastickým. V této době je nutné ji rozvíjet směrem k novému vnímání, nutit ho neustále pracovat, ale vidíme opačný obrázek, lidi sužují mozkové příhody, Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba.

Už dlouho existuje mučení, které využívá silné zvuky, když lidé šílí, nebo vydávají svá tajemství, jen aby neslyšeli žádné zvláštní zvuky. Ultra nízké zvuky jsou také škodlivé pro lidi, způsobují poškození člověka v podobě psychosomatického stavu. Člověk je uchem neslyší, ale jeho jemnohmotná těla je vnímají jako hrozbu, nebo zkázu, vzbuzující obavy. Člověk se tím znepokojuje, aniž by věděl proč. Šišinka mozková pracuje na tom, aby člověk rozlišoval a chápal okolní hmotnou realitu, ale při takovém vnímání obrazná část mozku zcela atrofuje. Loutkáři dělají vše pro to, aby se z člověka stal stroj, němý, hloupý, bez tváře a ovladatelný. Odtud pochází bezdomovci, lidé, kteří plní domovy odpadky, asociální živly, milovníci zvířat, kteří nenávidí lidi, podvodníci, kteří nemají svědomí a další, kteří nemají ze života nic dobrého a obviňují lidi kolem sebe. Společenský člověk se na základě svých postojů nemůže věnovat kreativitě, ale učí se pouze konzumovat, ať už na to má, nebo nemá. Pak vznikají půjčky, krádeže a drogová závislost.

Konzumní společnost nevzniká sama od sebe, řídí ji lidé v tomto zkušení - loutkáři a globalisté, kteří se snaží z lidí vymáčknout co nejvíce peněz a snížit jejich vibrační frekvence. Zpracování jde ze všech stran a pociťují to lidé, kteří na sobě nepracují a jdou s proudem. O to zotročovatelé usilují, aby se člověk stal ovládanou loutkou. I když si člověk tento postoj k němu plně uvědomuje, nic nezmůže, už neví, jak ovládat svou psychiku a tělo. Vědomý život se vůbec nepodobá životu obyčejného člověka, který se o sebe nestará. Informovanost by měla člověka vést, pomáhat porozumět procesům, které dávají vzniknout naší společnosti, která je dnes v kapitalismu, jejímž hlavním úkolem je zisk, a taková společnost stahuje ke dnu, jelikož jsme jednotní a všechno ovlivňuje každého člověka. Je třeba vnímat věci, které ničí zdraví člověka a snažit se jim vyhýbat, nebo je vědomě překonávat.

Zdroj: https://absolutera.ru/article16706

Zpět