6578 Proč Vatikán právě teď vypustil bomby o UFO, mimozemšťanech a Michael Snyder

[ Ezoterika ] 2024-05-18

Po staletí Vatikán pečlivě střežil jejich nejcennější tajemství. V posledních letech to platí zejména o tom, co vědí o UFO, mimozemšťanech a záhadách vesmíru. Čtvrteční tisková konference ve Vatikánu je vůbec první, kdy Vatikán uspořádal tiskovou konferenci o UFO, mimozemšťanech a "zjeveních" od roku 1978. Vatikán se rozhodl vydat nové směrnice "o mimozemšťanech a o tom, jak se vypořádá s potenciálními setkáními v budoucnu" a uspořádal tiskovou konferenci o "nadpřirozených jevech", která se dotkne mimozemšťanů a toho, jak se vypořádá s potenciálními setkáními v budoucnu. Podle oznámení na webových stránkách Vatikánu se jí zúčastní tři prominentní členové Vatikánu. Bude se konat proto, aby "představila nová ustanovení Dikasteria pro nauku víry pro rozlišování mezi zjeveními a jinými nadpřirozenými jevy", a povede ji kardinál Victor Manuel Fernandex, posel Armando Matteo a Daniel Del Gaudio. Pokud Vatikán cítí potřebu vydat směrnice o tom, jak se "vypořádat s potenciálními setkáními v budoucnosti", věří, že "k potenciálním setkáním v budoucnu dojde". Co vědí a neříkají? Asi hodně.

Naposledy Vatikán udělal něco takového v únoru 1978...
Naposledy vatikánský doktrinální úřad vydal normy pro hodnocení údajných zjevení a zpráv o nadpřirozených událostech v únoru 1978. V té době prefekt, kardinál Franjo Seper, řekl, že normy jsou nezbytné vzhledem k tomu, jak rychle se zprávy o údajných zjeveních šíří díky masmédiím. Co se od té doby změnilo až do současnosti? Jedna věc, která se změnila, je to, že současný papež se zdá být docela zaujatý tématem mimozemšťanů. V komentářích, které učinil ke konci roku 2023, zdá se, že papež František naznačil, že mimozemšťané mohou být skutečně pokřtěni... Papež František se však na konci loňského roku dotkl mimozemšťanů, když hovořil o tom, jak první křesťané diskutovali o sdružování se s "Židy a pohany" - které z nějakého důvodu přirovnal k mimozemšťanům. Řekl: "To bylo nemyslitelné. Kdyby například zítra přiletěla expedice Marťanů a někteří z nich přijeli k nám .. (Marťané? Zelení, s tím dlouhým nosem a velkýma ušima, jak si je malují děti?)... a jeden by prohlásil, že se chce dát pokřtít!´ Co by se stalo?" a dodal: "Nikdy to nebyla služba zavřených dveří, nikdy.".. Takže plánuje mít "otevřené dveře" pro mimozemšťany?

Jak by to vypadalo?
Zdá se, že producent nového dokumentu s názvem "Bůh versus mimozemšťané" věří, že nás Vatikán chce připravit na den, až lidstvo konečně naváže kontakt s takovými bytostmi...
Dokumentární film "Bůh versus mimozemšťané" bude mít premiéru na filmovém festivalu v Cannes a odhalí tajemství Vatikánu o UFO. Cenami ověnčený filmař Mark Christopher Lee říká, že zveřejnění nových pokynů Vatikánem ohledně zjevení znamená, že úplné odhalení fenoménu UFO se blíží. Řekl: "Vatikán studuje UFO po celá desetiletí a dokonce má svého vlastního kardinála, který byl jmenován, aby se zabýval prvním kontaktem. Na základě mého výzkumu věřím, že tento nový návod na zjevení je důkazem, že vědí, že UFO jsou více než jen fyzická plavidla z jiných světů a že mají paranormální stránku." Většina lidí si neuvědomuje, že Vatikán byl na špici hledání mimozemského života po dlouhou dobu. Vatikánská observatoř v Římě je velmi dobře financována a Vatikán má také "výzkumnou skupinu", která používá velmi výkonné vybavení na Arizonské univerzitě v Tucsonu... Mnoho lidí je překvapeno, když se dozví, že Vatikán má dokonce observatoř. Historie Vatikánské observatoře sahá dvě a půl století do minulosti. Během své historie došlo k určitým zmatkům a několika stěhováním, aby unikla světlu a dalším překážkám, které velká města, jako je Řím, představují pro astronomii. Proto před více než půl stoletím Vatikánská observatoř zřídila výzkumnou skupinu na Stewardově observatoři Arizonské univerzity v Tucsonu, zatímco ústředí Vatikánské observatoře zůstalo v Itálii. Netřeba dodávat, že Vatikán nám neřekne všechno, co právě teď ví. Ale pár věcí se vyjasnilo. Za prvé, Vatikán věří, že mimozemský život existuje. Za druhé, Vatikán plánuje rozvinout pozitivní vztah s jakýmikoli "mimozemšťany", kteří navážou kontakt s lidstvem. Mohlo by nás to všechno připravit na velký podvod naprosto epických rozměrů?

Ještě za jeho života učinil spisovatel Tom Horn následující postřeh...
Proč se Vatikán v posledních několika letech vydal tímto pečlivě navrženým a promyšleným směrem, je větší záhadou, ale naznačuje, že z jeho strany jsou známa fakta, která jsou však většině světa skryta a která mohou mít dalekosáhlé a historické důsledky. Také to ilustruje, jak se Řím vědomě či nevědomě připravil na to, aby se stal agentem masového klamu posledních časů, pokud jde o "spasení shůry". Je tomu tak proto, že historicky existuje jasný vzorec, kdy se psychologická potřeba člověka po spasiteli projevuje v dobách tísně - v době, jako je ta dnešní - kdy lidé vzhlížejí k nebi a očekávají božský zásah. To je pravda. Až se věci dost zhorší, svět bude hledat spasitele. A pokud se na scéně objeví "nadřazená rasa", která, jak se zdá, zná všechny odpovědi, mnoho lidí ji plně přijme. Po celá desetiletí nás knihy, filmy a televizní pořady udržovaly v očekávání, že jednoho dne budeme komunikovat s "mimozemšťany" z jiné planety. Před 100 lety by každý takové řeči zavrhl jako nesmysl, ale nyní jsme byli dobře připraveni pro velký podvod, který nakonec přijde. Bohužel, zdá se, že Vatikán je docela připraven přivítat "mimozemšťany" jako své nové nejlepší přátele, a to je extrémně nešťastné.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/18/why-has-the-vatican-chosen-this-precise-moment-to-drop-bombshells-about-ufos-aliens-and-apparitions/

Zpět