6577 Japonsko a Afrika se staví proti globálnímu převratu WHO Neenah Payne

[ Ezoterika ] 2024-05-18

Americká korporátní média selhávají v informování Američanů o globálním převratu Světové zdravotnické organizace (WHO). Od od 27. května do 1. června se bude hlasovat o Smlouvě WHO o pandemii a Změnách Mezinárodního zdravotnického nařízení (IHR)! Mnoho evropských zemí však smlouvu odmítá. Japonsko odmítá uchvácení moci WHO. Afrika se sjednocuje proti uchvácení světové moci WHO - Afrika vedla boj proti převzetí moci WHO v roce 2022. Afrika opět povstává!

Obrovský protest Japonska proti pandemické smlouvě WHO
Protesty v Japonsku
Tisíce lidí se 13. dubna 2024 shromáždily v Japonsku proti Světové zdravotnické organizaci a navrhované "Pandemické smlouvě" WHO a očkování proti COVID-19. 13. duben 2024 se zapíše do análů moderní japonské historie, protože desítky tisíc občanů po celé zemi se sešly v sérii pandemických shromáždění. Protesty se soustředily na širokou opozici vůči pandemické smlouvě, kdy se stupňující se obavy z "infekčních nemocí" a "veřejného zdraví" staly mocnými nástroji pro bezprecedentní tlak na to, co mnozí vnímají jako totalitní sledovací společnost. Od rušných ulic Ikebukuro až po shromáždění v centrálním parku Higashi-Ikebukuro, samotný rozsah účasti hovoří za vše. Profesor Chikatsu Hayashi, badatel v oblasti moderní historie, ve svém projevu vyzval k odporu proti pronikajícím stínům globálního totalitarismu a symbolicky označil proaktivní postoj proti němu jako "zastavení třetí atomové bomby vlastníma rukama".Jeho dojemný projev zdůraznil národní hnutí připravené nejen proti pandemické smlouvě, ale také proti základním strukturám ohrožujícím japonskou suverenitu a blahobyt jeho občanů. 13. duben nebyl jen protestem proti smlouvě, ale také postojem proti budoucnosti, kde se zdraví stane pákou kontroly a dohledu. Masivní volební účast znamená kritický okamžik v japonské občanské angažovanosti. Je to výzva jejích obyvatel k autonomii, transparentnosti a přehodnocení globálního řízení zdraví, která rezonuje i za jejími hranicemi. Dnes stojí Japonsko v popředí, klade otázky, vyzývá a usiluje o změnu pro budoucnost, v níž zdravotní politika respektuje národní suverenitu a práva jednotlivce.

Afrika se postavila proti pandemické smlouvě WHO
Stejně jako v roce 2022 Shabnam Palesa Mohamed stojí v čele afrického boje proti WHO. Shabram je oceňovaná aktivistka, novinářka, právnička, mediátorka, analytička, stratég a veřejná řečnice z Jihoafrické republiky. Působí ve vedoucích rolích Transformativní spravedlnosti v oblasti zdraví a SA VAERS,Obrana zdraví dětí v Africe a Africké koalice pro suverenitu, jakož i na mezinárodní úrovni Světové rady pro zdraví. V šokujícím videu se Shabram odvolává na dokument "Boj proti rekolonizaci".
Od lékařů se očekává, že se budou starat o své pacienty - podporovat informovaný souhlas, poskytovat bezpečnou léčbu a chránit tělesná práva. Dlouho se však připravovalo globální úsilí, které se snaží tento důležitý vztah respektu podkopat.Lékaři a široká veřejnost jsou ovlivňováni zkorumpovaným zdravotnickým establishmentem.

Vyhlaste svou nezávislost!
Zisk mimo zmanipulovaný systém! Chraňte se před tyranií a ekonomickým kolapsem. Naučte se žít svobodně a šiřte mír! "Osmé zasedání WGIHR se konalo ve dnech 22.-26. dubna 2024. "Zahajovací plenární zasedání v pondělí 22. dubna bylo veřejně přenášeno na internetu. Bylo otevřeno členským státům WHO, přidruženým členům a organizacím regionální hospodářské integrace, jakož i příslušným zúčastněným stranám. Během tohoto zasedání byly zúčastněné strany vyzvány, aby přednesly své příspěvky. "WGIHR poté uspořádala přípravné zasedání, aby projednala celý soubor navrhovaného textu předsednictva. Toto zasedání se konalo s účastí omezenou na členské státy WHO; přidružení členové; regionální organizace ekonomické integrace; Svatý stolec a Lichtenštejnsko jako smluvní státy MZP, které nejsou členskými státy WHO; a pozorovatelská delegace Palestiny. "Očekává se, že se bude jednat o poslední zasedání WGIHR před 77. zasedáním Světového zdravotnického shromáždění v květnu 2024.

Je čas ukončit navrhovanou smlouvu WHO právě teď 4.5.24
Dopis podepsaný každým republikánským senátorem požaduje, aby prezident Biden stáhl americkou podporu navrhované pandemické smlouvy a dodatků k IHR. Senátoři vyzývají Bidena:
1. Odvolat podporu pro stávající změny MZP a jednání o smlouvě o pandemii.
2. Přesunout pozornost ke komplexním reformám WHO, které se vypořádají s jejími přetrvávajícími neúspěchy, aniž by rozšiřovaly její pravomoci.
3. Pokud by Biden tuto radu ignoroval, senátoři požadují, aby prezident Biden předložil jakoukoli dohodu související s pandemií Senátu k radě a souhlasu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/18/japan-and-africa-oppose-who-global-coup/

Zpět