6561 🎯🎯 Z 3D Do 4D a 5D: Dojení Lev

[ Ezoterika ] 2024-05-22

Nedělejme si iluze: 3D Systém a Pyramida Moci budou bojovat do posledního dechu, dokonce jsou odsouzeni k záhubě, aby zachránili svou zvířecí farmu a mléčný dobytek, tedy všechny pozemšťany. Po invazi Temných na Zemi bylo způsobení bolesti hlavním nástrojem, jak jim vysát životní energii. Rychle si uvědomili, že nemohou přežít tím, že budou krmit životní sílu zvířat během obětí. Míra bolesti by měla být obrovská a zvířata téměř netrpí. Při umírání cítí pouze fyzickou bolest, kterou se paraziti snažili zkonzumovat. Ukázalo se ale, že se jako jídlo nehodí. Potřebují úplně jiné utrpení. Jaké?

Bolest je jen bolest a utrpení je bolest z bolesti. Fyzické strádání nemůže být příliš silné, omezené biologickou ochranou. Ale utrpení, produkované naší myslí a Duší jako jemná energie, je mnohem bohatší a může být nekonečné. Je to jedinečný produkt vnímající bytosti, která ho dokáže produkovat v nekonečném množství. Proto vládci 3D Země rychle přešli od rituálního zabíjení zvířat k masovým lidským obětem. Od této chvíle jsme se stali jejich potravou.

V průběhu tisíciletí byly technologie dojení neustále zdokonalovány - od válek a epidemií až po umělé katastrofy a rychlé opotřebení lidí. Všechno způsobilo nesmírné utrpení. V dnešní době nejrozsáhlejší soubor sofistikovaného know-how každou minutu zhoršuje náš smutek a špatnou náladu všech kolem nás. Tento nepřetržitý dopravník je hlavním pracovištěm lidstva a nasávání odpovídajících životních sil je ideální metodou.

To je podstata úspěchů 3D Systému a jeho Pyramidy Moci, která provedla stovky psychologických, politických a sociálních experimentů. Nejbrutálnější totalitní společnosti byly vybudovány proto, aby produkovaly více utrpení. Tato možnost se však také ukázala jako neefektivní. Nahradila ji naprostá svoboda všech od všeho lidského a pokročilejší high-tech, založená na MK a emocích.

Lidský mozek prochází cykly radosti a utrpení velmi rychle. Můžeme být krájeni ne jednou, nebo dvakrát denně, ale několikrát za minutu. Temní to věděli, ale dlouho nechápali, jak toho dosáhnout v potřebném měřítku. Nemohou zažehnout válku každou půlhodinu, i kdyby chtěli. Vnitřní dialog člověka je omezený. Je těžké přimět nás, abychom si každých pět vteřin připomínali, že jsme poražení, že nemáme peníze a žádnou budoucnost, i když na tom pracují nejlepší mozky Systému.

Problém vyřešil zábavní průmysl, který umožňoval řídit lidskou mysl cykly radosti a utrpení tak často, jak jen to bylo možné, a vtahovat do sebe veškerou sílu a hloubku našich emocí. Videohry, filmy, internet, sociální sítě, zprávy, porno centra - seznam se neustále rozrůstá... Každá z těchto realit je jako sen, kde se radost a utrpení střídají nejvyšší rychlostí.

Postava filmu, nebo hry, ve které se proměníme, nejí, nespí a neobtěžuje se každodenními a světovými problémy. Nemusíme žít dlouhý život, abychom v okamžiku smrti vystřelili do vesmíru výtrysk těch nejvyšších možných emocí. Nyní jsme ve stavu blízkém smrti mnohokrát za hodinu a umíráme každou minutu, neustále vyzařujeme utrpení.

Ano, ve videohrách člověk hledá potěšení, a ne utrpení. To je ten trik. Netuší, že jejich hlavním obsahem je frustrace, kterou Systém neinzeruje. Dokonale ví, že si hráč užívá svou nezranitelnost, vidí nebezpečí, kterému je virtuální hrdina vystaven v umělém světě. Náš mozek nemůže fungovat, aniž by to myslel vážně. Na vědomé úrovni si uvědomujeme, že hrajeme konzolovou střílečku. Ale pokaždé, když se ovladač zachvěje v našich rukou a obrazovka je pokryta pomalovanou krví, část z nás, a to velmi významná, je připravena zemřít doopravdy.

Každá hra vyhlazuje a maskuje utrpení, které se skrývá pod tenkou vrstvou potěšení. Nepříjemné emoce jsou nezbytnou ingrediencí každé hry. Uspokojení, které cítíme, je spojeno s jejich překonáním. A paraziti získají více potravy tím, že drží člověka měsíc před herní konzolí, než když ho jednou pošlou do pásma Gazy. Namísto skutečného boje, kde člověk zemře na sto procent, ho Systém provede stovkou virtuálních soubojů a v každém z nich jeho mysl zemře podmíněně o dvě procenta. Ale celkové množství uvolněného utrpení se mnohonásobně zvyšuje.

Proč nás baví videohry? Ve skutečnosti se nám nedostává potěšení, ale frustrace a úzkosti, v nejlepším případě lhostejnosti. Ale stále máme falešnou vzpomínku na pociťovanou rozkoš. To je důvod, proč většina konzolových her nemá okamžité ukládání. Nutí nás to opakovat stejnou trasu ke kontrolnímu bodu mnohokrát. To se provádí právě proto, aby se maximalizovala životně důležitá potrava pro parazity. Ze stejného důvodu je čas mise omezený, takže ji musíte dokončit za pět minut a ani o sekundu déle. Takže s pomocí jedné stránky kódu jsme dojeni do sucha ne jednou, ale dvacetkrát za sebou. Umění psaní her spočívá právě v tom, že zvýšíte množství uvolněného utrpení a neházet ovladačem tak dlouho, jak je to možné. Je to věda... Dobrý otrok vždy projde hrou na těžké úrovni.

Informační krmivo vytvořilo nový typ živného prostředí, do kterého nás Systém vtahuje od narození. Všechny druhy smyslové stimulace nutí naši mysl a duši produkovat emoce, které jsou pro Temné tak nezbytné. Mezi hrami, filmy, televizí, internetem a vším ostatním není žádný rozdíl. Všude na nás čekají stejné vzorce vzrušení. Interaktivita většiny her je falešná. Konzolová hra je jen ručně kreslený film, rozdělený na části. Aby se nový díl spustil, musíme stisknout požadovanou kombinaci kláves správnou rychlostí a je to. Hlavní je ztotožnění se s virtuálním hrdinou, který krvácí a trpí, ale bojuje proti nepřátelům.

Trápení filmového diváka není tak intenzivní. Inteligentního diváka trápí zejména pochopení, že všechno ve filmu je jen chladná matematika. Děj je postaven na hrdinovi, který musí překonat obtíže. To je nutností ve všech příručkách o scenáristice. Postava nebojuje, protože má problémy. Má problémy, protože se rozhodl bojovat. Když si inteligentní člověk uvědomí, že děj filmu je jen mechanickou stimulací jeho emocí lehkým dojicím strojem, zažívá nevýslovné utrpení z nelidskosti světa. To se zdá být maličkost, ale dává obrovské množství mléka. Takto systém vysává ty nejchytřejší mnohem intenzivněji.

Stejné je to se zprávami. Například nás omrzel film a přepnuli jsme televizi na nejnovější aktualizace. A vidíme, že FX kurz se změnil tím nejfatálnějším způsobem, dělníci zemřeli v zatopeném dole, pedofilové zneužívali děti a banky všem ukradly peníze... Nejsou to vůbec žádné dobré zprávy, protože se neprodávají dobře, a proto nepřinášejí příjmy z reklamy. Celá národní i globální média se opírají o humbuk, nestabilitu a nejistotu. Celý svět je vrtkavý a způsobuje nesmírné utrpení. Jedno nevyhnutelně vede k druhému. I když je utrpení maskováno jako potěšení z toho, že se dnes někdo jiný cítí špatně...

V tomto smyslu je internet nejcennějším nástrojem dojení. Vždy jdeme na internet s očekáváním, že nyní zachytíme něco vzácného, zajímavého a naprosto nezbytného z informačního oceánu. Po třech, nebo čtyřech hodinách vstáváme od monitoru s pocitem, že se naší Duší prohnalo stádo prasat. Přísaháme si, že už nikdy nebudeme ztrácet čas na této skládce. A zítra opakujte to samé.

width=
Jinak to ani nejde. Internet je vesmír her, filmů a zpráv. Černá obloha posetá kineskopy. Pohybujeme se od jedné hvězdy ke druhé a pokaždé spěcháme ke slibnému maximálnímu potěšení. To je psychologie surfování po internetu - neustálé hledání největší blaženosti. Ale nakonec neprodukuje pud, ale utrpení. Člověk, který se věnuje elektronické masturbaci, velmi brzy začne běhat po svém osobním prostoru v kruzích. Vypadá jako krysa, která doufá, že dostane stimulační impuls, ale neustále se děsí elektrického šoku a pamatuje si, že nemá peníze, žádné vyhlídky a dokonce ani čas na surfování. Celý internet je hustě posetý značkami, které to připomínají. Systém tedy vždy vítězí. Jeho informační kanál je nejen naprosto homogenní, ale také bezchybně fraktální.

Mnoho lidí si této nelidskosti nevšímá. Nikdo nic nenamítá. Naopak, lidé si kupují malé přenosné dojicí stroje-smartphony a neodpojují se od nich ani na vteřinu. A platí za to spoustu peněz. Svědomitě kopírují vzorce chování, které vymysleli marketéři, aby získali více mléka od lidí závislých na gadgetech. Pohřbeni v nich jsme šťastní a považujeme se za svobodné a myslíme si, že si v každém okamžiku můžeme vybrat obsah a svou cestu z bodu A do bodu B, i když ve skutečnosti tato svoboda neexistuje.

Systém má zásadní zájem na tom, aby nás navždy uzamkl do stáje a uvrhl každého do zlatého snu plného zábavy a erotiky s mírnou, téměř nepostřehnutelnou frustrací. Sexuální obsah dnes zabírá většinu síťového provozu a jeho objem neustále roste. Miliony uživatelů porna tráví dny a noci vařením se na rozpálených kamnech, která si pouští pod zadkem. Klamou své mozky tím, že zasypávají žárem chtíče elektronické přijímače a antény, které jsou na ně namířeny, a pumpují vibrace vlastních životů do bezedné černé díry, aniž by viděli parazity, kteří je dojí na lůžku zvrácené vášně.

Toto je 3D systém. Pro něj jsme jen ovce bez mozku. Někdo nám ostříhá vlasy, někdo sní naše maso a někdo sbírá naše kosti. Výhradní pochoutkou je však adrenochrom, který dodávají mučené děti, prodávané a unášené po celém světě. Na této droze sedí celá mocenská elita. Přesvědčuje nás, že si nezasloužíme víc. Že jsme jen statistiky, chrlené generátory náhodných čísel. Statistika, která žije ve strachu a naději, které si systém nevšimne. Ale Systém to nepotřebuje, protože nás dělá tím, čím jsme.

Všechno je jednoduché. Rodíme se jako čistý flash disk a Systém na nás okamžitě zaznamenává fragmenty svého kulturního kódu. Mnozí již nemají žádná slova o Všemohoucím, a ani o něm ponětí. Cákance sraček od světového vějíře se staly naším kontrolním programem a určují všechny naše myšlenky, pocity a činy. Podle toho budeme omilostněni, odměněni, nebo popraveni. Pyramida moci do nás nalévá svůj hnisavý tisíciletý jed a činí vinnými před tím, kdo nám ho nacpal hluboko do duše. A jsme-li vinni, co můžeme požadovat? Nejsou tu žádní padouši ani zvrhlíci, jen skripty, které poslušně vypracovávají jeden řádek kódu za druhým. Systém nás vidí jen jako spustitelné operátory, a nic víc. Je přesvědčen, že jsme zombifikováni až do smrti. Jsme?

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/22/from-3d-to-4d-and-5d-milking/

Zpět