6523 Sluneční a hvězdné fotony Gillian MacBeth Louthan

[ Ezoterika ] 2024-05-16

V této době se odehrávají hluboké a intenzivní energie. Nežádejte o žádné upgrady nebo stahování vašeho dimenzionálního světelného pole, jinak se můžete ocitnout v posunu časové osy (v jednu minutu je to teď a v další minutě jste v budoucnosti). Energie, které přicházejí, se pohybují rychlostí milionů mil za sekundu a přicházejí z hlubokého vesmíru a supernov, které se mění v bílé díry. Hvězdná bílá díra se vylévá dopředu do středu našeho Srdce Slunce. Tyto energie nemají žádné vědomí, mají pouze poslání pohybovat se vesmírem a ukládat své pravdy do živých bytostí prostřednictvím slunečních a hvězdných fotonů.

Člověk je hybridní bytost složená ze země a hvězdného prachu, která přišla z hlubokého vesmíru. Tyto energie, které přicházejí do lidského srdce, tak činí na žádost vesmíru, pamatujte, že Božství vždy dosáhne svého Cíle. Země se posouvá kupředu do dalších bílých čepiček světla, které pronikají buněčnými membránami všeho živého, a posouvají naši DNA směrem k biologickému oživení.

Rozptyl těchto energií jako živých fotonů světla vychází jako mezihvězdné paprsky bez jakýchkoli fyzických barikád a rozptyluje jejich molekulární záměr do všech oblastí života, od našich tajných nálad až po "zlé vzorce počasí", které zažíváme. Tyto energie jsou náročné a nutí vás dívat se na to, co nechcete vidět. Stejně jako osobní trenér od vás požadují víc, než si myslíte, že jste schopni dát.

Každá lidská bytost má svého druhu léčení achilovkou. Tyto živé fotony nabitého světla pronikají hluboko do našeho nitra Achillovy paty jako Neposkvrněné Kosmické Početí. Tyto přicházející kosmické výbuchy (ve formě CME, slunečních erupcí atd.) vás vyvedou z vaší komfortní zóny a přimějí vás podívat se na žánry, o kterých jste si nikdy nemysleli, že se jimi budete zabývat; Vynášení hlubokých buněčných vzpomínek na to, co je třeba dokončit na vaší pozemské cestě. Lidé ztrácejí tolik času tím, že se bojí a jsou naštvaní na všechno a všechny kolem sebe. Ukazují prstem na rodiče, prezidenty a minulé životy; nepřijímají plnou zodpovědnost za svá tvůrčí rozhodnutí. Toto emocionální ustupování vytváří klauzuli o dvojím ohrožení; Abyste se vyhnuli těmto technickým potížím, přestaňte se vymlouvat!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/16/solar-and-stellar-photons/

Zpět