6522 Galaktická Federace Světla: Vzestup dobrovolníků Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-05-16

Otázka od Natalie: Vzestoupí všichni dobrovolníci, kteří odpověděli na výzvu přijít na Zemi a sloužit Gaie a lidstvu, do 5D? Budeme všichni aktivováni a budeme vědět, co musíme udělat?

Zdravím vás všechny! Jsme rádi, že se s vámi můžeme znovu spojit a odpovědět na vaši otázku. Jsme vděční za takovou otázku, protože mnozí v ní najdou své vlastní odpovědi. Naše odpověď zní "ne". Bohužel, ne všichni, kteří se sem inkarnovali s takovou 5D misí, se do ní probudí. Je to proto, že 3D Matrix změnil informace uložené ve vaší DNA. Jinými slovy, byl vytvořen hustý závoj iluzí.

Probudit se a odstranit ji vyžaduje hodně odvahy, abyste skutečně naslouchali své intuici. 5D znamená osvobození od všech přesvědčení. Jste připraveni je všechny vydat? Mohl byste nám říct, proč to říkáme? Protože probuzená lidská bytost ví, že není jen člověkem. Je přítomno poznání jeho/její multidimenzionality. Probuzená bytost se zbavuje všech přesvědčení, protože zjišťuje, že je to všechno hra, že je to samo o sobě iluze. Ale člověk se pak naučí, jak myslet záměrně ne proto, že věří, ale proto, že chce tvořit. Proto se přesvědčení mění v záměry, které mají sílu se projevit. To je důvod, proč se mnozí neprobudí do 5D mise.

Jakmile je mise znovu aktivována, což lze provést s láskyplnou podporou kosmických bytostí, vaše intuice k vám začne neustále mluvit. Vytáhne vás to z vaší komfortní zóny, bude vám to doporučovat riskovat a zničí to to, co vás drží připoutané a závislé na vašich starých přesvědčeních. Takže, jste připraveni být jedním z nich a následovat svou intuici, pokud ano, opravdu vám slibujeme, že to bude bláznivé, ale "bláznivé" úžasným, zázračným způsobem! Protože je vám souzeno žít takové životy, plné radosti a skutečných překvapení, která se dějí neustále. Vidíte? To je důvod, proč se tolik lidí nyní neprobudí, protože jejich připoutanost k tomu, co již zažili, je stáhne zpět. Člověk potřebuje velmi otevřenou mysl a srdce. A pokud jste jedním z nich, požadujte svou sílu nyní a začněte manifestovat podle své vlastní intuice.

Zasloužíte si žít mimo monotónní život, abyste mohli přijmout skutečný, který se podobá úžasnému filmu! Jsme zde, abychom vás podporovali, a budeme tak činit neustále, dokud se i ti poslední z vás nenaladí na 5D energie, tak dlouho, jak to bude trvat. Tak vidíte? Svým způsobem se to stane každému z vás ve správný čas. Mějte důvěru a udržujte své záměry jasné! Milujeme vás víc, než si vaše mysl myslí. Milujeme Tě, protože jsme Ty a Ty jsi my. Všichni jsme Jedno!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/16/the-galactic-federation-of-light-volunteers-ascending

Zpět