6520 Skupina devíti: Magické hvězdné brány Steve Rother

[ Ezoterika ] 2024-05-15

Vítáme vás v tento den, protože je to magický čas být na planetě Zemi.
Postarali jsme se o to, aby všechny důležité věci byly na svém místě a vy jste tady. Důležité věci, aspekty toho, co začínáte přinášet na tuto planetu, jsou magické.

Odehrává se několik důležitých událostí a jednou z nich jsou hvězdné brány. Ano, existuje spousta sci-fi o hvězdných branách a o tom, co jsou doopravdy zač. Použili jsme toto slovo z vaší sci-fi, protože pro ně vlastně nemáme slova. To, co tak vaše věda dříve nazývala, jsou červí díry. Jsou to způsoby, jak něčím velmi rychle projít a téměř okamžitě se objevit na druhé straně. Abychom plně porozuměli tomu, co se nyní děje, podělme se o něco z historie planety Země a lidského druhu. Jak jsme již zmínili, jste bytosti vesmíru. Mnohokrát jste se inkarnovali v různých formách a na různých místech ve vesmíru. Někteří z vás jsou na to odborníci, jste považováni za poradce při potížích, kteří jsou posíláni na různá místa, kde mají problémy.

Historie vymazána
Mnozí z vás cestovali 300 let zpět z budoucnosti, aby zde mohli být právě v tomto okamžiku. I když na to nemáte vzpomínky jako takové, vězte, že jste včas a na dokonalé křižovatce času a prostoru. Skutečnost je taková, že vaše historie byla zaznamenána, ale také vymazána. V raných dobách lidstva se lidé často pokoušeli ovládat ostatní tím, že si vymýšleli příběhy nebo konsolidovali události.
Přibližně v době Krista, a zvláště po něm, se věci začaly velmi výrazně měnit. Bylo náročné, že existovalo mnoho různých zvyků a systémů víry, a tak se je někteří vaši vládci snažili sjednotit. Bohužel, tím bylo ve skutečnosti vymazáno mnoho předchozích historických spisů, které se datují do doby téměř 6 000 let př. n. l.
Než jsme vám řekli, existovalo šest rodičovských ras, které se spojily, aby vytvořily planetu Zemi. To bylo poté, co jste byli na Marsu a měli jste tam poměrně dlouhou vládu. Ale Mars začal ztrácet svou ionosféru a ztratil svůj magnetický štít, magnetosféru. Už nemohl podporovat život, a tak je to v podstatě dodnes. V určitém okamžiku objevíte různé aspekty svých vlastních otisků na této planetě. Nejprve najdete důkazy, že voda tam kdysi byla. A nakonec vy, lidstvo, najdete zbytky, které jste tam zanechali.

Šest rodičovských ras
Když se to stalo s Marsem, museli jste začít znovu. Šest rodičovských ras se spojilo a v podstatě vás stvořilo k obrazu svému. A začalo to nanovo. Ale na začátku, podobně jako dítě v lidské podobě, jste měli potíže se probudit ze snu. Byli jste mladí a nezralí, takže jste měli pečovatele. Měla to však být planeta svobodné volby. Takže všech šest vašich rodičovských ras se stáhlo a nechalo ji, aby rostla sama. Nyní je na planetě Zemi mnoho lidí, ve skutečnosti je vás 8 miliard.
Kdo jsou tyto pomocné bytosti z původních rodičovských ras? No, řekněme jednoduše, že tomu všemu ještě nerozumíte. Mnohé z nich jsou přímo vedle vás, jen vibrují na jiné frekvenci, takže je pro vás velmi obtížné je vůbec vnímat. Ale všichni věděli, jak se pohybovat mezi dimenzemi, a tak začala celá tato hra na planetě Zemi.

Vrátili se a snažili se lidi vést. A jedna frakce rodičovských ras, odpadlíci, se vrátila, aby se o vás postarala. Dali vám konkrétní pravidla a pokyny, které jste porušili. Jedním z nich bylo, že se nemáte rozmnožovat, což se v Bibli objevuje jako příběh o zahradě Eden. Ano, byli jste skutečně na místě, kde o vás bylo dobře postaráno. Ale říkáme vám, že pokud chcete říct, že Eva kousla do jablka, dobře pro Evu. Ženská energie začala získávat sílu mnoha způsoby, což bylo velmi magické vidět. A přece jste byli vyhnáni ze zahrady.

Nebeští lidé
Když pochopíte, že jste bytosti stvořitelů, můžete to vidět v jiném světle. Část historie byla zapsána, protože máte nějaké důkazy o těchto příbězích, dokonce sahající až 6 000 let před naším letopočtem. Sumerové znovu a znovu označovali nebeské lidi jako Anunnaki, což znamená lidé z nebes. V určitém okamžiku lidé začali přebírat svou sílu, když se probudili ze snu. Začali dospívat jako lidstvo a docela dobře se o sebe starali. Anunnaki odešli, aby evoluce mohla přirozeně pokračovat. Kolem toho všeho bylo mnoho energie a mnoho příběhů bylo přepsáno. Z vašich rodičovských ras zbývají už jen čtyři, protože všechno na vaší straně závoje má začátek i konec, protože je svou povahou konečná. Dvě rodičovské rasy tuto stranu nyní opustili a přestali existovat, ale pracují s vámi z druhé strany závoje, neboť ve skutečnosti jste všichni duchové, kteří na své cestě nekonečně sbírají moudrost.

Urychlovače částic
Máte před sebou krásný vědecký experiment, který už nějakou dobu probíhá. Začalo to na východním pobřeží Spojených států, kdy byl postaven malý urychlovač částic. Malé částice pošlete do kruhu, zrychlíte na neuvěřitelnou rychlost a necháte je narazit do sebe. Urychlovač částic vám umožnil studovat kousky, které zbyly. Poté jste postavili poměrně velký akcelerátor, který existuje dodnes, téměř 100 metrů pod zemí poblíž Ženevy ve Švýcarsku. Jmenuje se Velký hadronový urychlovač a provozuje ho skupina zvaná CERN. Objevili neuvěřitelné věci a našli tolik příležitostí, jak lépe porozumět vašemu světu.
S Velkým hadronovým urychlovačem (Large Hadron Collider) získali pochopení pro nejrůznější věci a objevili Higgsův boson, který je také označován jako božská částice. Předtím to byla pouhá teorie, ale vzešla z toho neuvěřitelná energie. Nedávno byly provedeny opravy a upgrady, takže nyní máte nové možnosti; systém byl letos znovu spuštěn 22. dubna.
Dalším aspektem je, že když dostanete částice blízko rychlosti světla, vysíláte záření a druhy energie ve vlnách, které neznáte. O magnetických a zvukových vlnách už víte, protože vše na vaší straně závoje se šíří ve vlnách. Vše, co právě teď vidíte, se k vám přibližuje v různých vlnách. A frekvence těchto vln určuje, zda je barva modrá nebo zelená a tak dále.

Vlny příležitostí
Velký hadronový urychlovač nyní vysílá do vesmíru signál, který vzbudil velkou pozornost. A díky upgradům se otevřelo ještě více příležitostí. Je tu něco, co byste měli vědět? Vězte, že jste se trefili do černého. Nerozumíte všem vlnám, které nyní existují. Ale možná víte, že ze všech věcí ve vesmíru je zhruba 92 % to, co nazýváte temnou energií nebo temnou hmotou. Jednoduše to znamená, že nevědí, co to je. Existuje mnoho aspektů, které vyzařují z planety Země v různých vlnách, kterých si nejste vědomi.
Byla tam také harmonická vlna, která ovlivnila magnetosféru Země, která je velmi podobná velkému torusu, který se pohybuje všude kolem vás v různých směrech. Magnetosféra je to, co vás chrání před slunečním zářením a všemi jeho škodlivými účinky. Ve skutečnosti pro vás vytváří ionosféru. V systému jsou vždy mezery, ale tato zůstala otevřená po velmi dlouhou dobu, což se dříve nestalo. Nyní, když Velký hadronový urychlovač opět funguje, všichni sledují magnetosféru a Zemi. I když se otevře a změní, nebude to škodlivé, takže se není čeho bát. Ale také vám říkáme, že nyní máte na Zemi čtyři nové hvězdné brány neboli červí díry.

Strážci víru
Již dříve jsme mluvili o strážcích víru. Někdy máte velmi posvátné místo na svém vlastním dvorku, na ulici v parku nebo někde, kde je krásný vodopád, který rozechvívá vaše srdce. Mohou to být víry, které jednoduše víří energii, ale časem se mohou proměnit v portál. Nyní máte čtyři zbrusu velké nové portály, které reagují na Velký hadronový urychlovač, který opět začal. Jsou otevřené a ještě nějakou dobu zůstanou, ale co to znamená? Znamená to, že máte hvězdnou bránu a uvidíte, jak se některé z vašich rodičovských ras vracejí. Mnozí z nich tu vlastně byli celou dobu, v utajení. Mají schopnost vibrovat jinou rychlostí, se kterou nemůžete interagovat. Nyní se to však může změnit, protože máte příležitosti je najít. Jak vypadají? Jak to děláte? Kolem portálů je mnoho energie, kterou budete muset objevit, ale je na vaší straně závoje, ne na naší. Vidíme je velmi jasně. Vzhledem k tomu, že jsou energetické, nemusí to být nutně o fyzickém umístění. A když je najdete, co s nimi uděláte?

Žádáme vás, abyste do nich nevstupovali, protože najít cestu zpět může být na začátku trochu náročné. Ale můžeme vám říci, že bytosti budou procházet. Znamená to tedy, že se jednoho dne budete dívat na vodopád a najednou z něj vyjde člověk? Ne, ale mějte na paměti, že mají schopnost cestovat dimenzionálně a dobře skrytí před vaším vlastním strachem. Také vám říkáme, že se to může změnit, protože o tyto příležitosti můžete pečovat. A když to uděláte, uvidíte, že se budou dít velké věci. Oslavte tuto příležitost a hledejte tato posvátná místa. Pošlete svou lásku do těchto vírů, když je uvidíte. Pokud najdete jednu ze čtyř, bude to pro vás velmi kouzelné. Váš život se poměrně drasticky změní, a to pozitivním způsobem. Doufáme, že chápete, že je to vaše pravá podstata, která se začala v mnoha ohledech znovu vynořovat. Nemůžeme být pyšnější na to, co jste zde udělali, a říkáme vám, že probíhá shledání.

Magické hvězdné brány
Dávejte pozor na hvězdné brány a tato velmi magická místa. Je možné, aby lidé na Zemi jen tak zmizeli? Ano, je, zvláště nyní. Ale pochopte, že to není škodlivé, je to jen změna dimenze. Začnete vidět některé další vibrace, které jste předtím nevnímali. Jste na pokraji objevení temné energie a toho, o čem to skutečně je. Vězte, že přicházíte včas a že vás máme velmi rádi. Také vám prozradíme, že v roce 2025 existují velké plány na velmi vzrušující věci s Velkým hadronovým urychlovačem, takže je sledujte. V té době se otevře mnohem více těchto portálů. Do té doby očekávejte zázrak a my vám ho pomůžeme vytvořit. Je to krásný čas být zde na planetě a pokud zažíváte nějaký strach, natáhněte ruku a držte se navzájem za ruce. V tom je ostatně to pravé kouzlo.

S největší ctí vás žádáme, abyste se k sobě chovali s respektem, pečovali o sebe navzájem a hráli spolu dobře, protože hra se nyní stupňuje. Užijte si cestu.

Espavo, děkuji vám, že jste se chopili své síly.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/15/the-group-of-nine-magical-stargates/

Zpět