652 Update - Plán na osvobození Brian Robert Hyland

[ Realita ] 2020-11-29

Poznámka - držme se při zemi, ale co kdyby?

Bouře je na nás - přecházíme na plný globální válečný stav. Net si dá pauzu, média taky, asi i telefony. V záložním režimu varovné zprávy od prezidenta na mobily a TV sety po celém světě - 10 dní 3x 8 hodin vojenského vysílání, včetně vojenských tribunálů - odstranění vlád po celém světě 500 tisíc obvinění - aktivace nesara/Gesara

Trumo kontroluje FED a každou soukromou rezervní banku na světě (ČNB)

Řím nebyl postaven za den, čekejte mnoho zvratů.
Vypněte na pár dní svá zařízení. Svou práci jste odvedli při volbách. Nechte generály práci dokončit.

13 rodin, které se skrývaly ve stínu a ovládali svět, jsou pryč. Černý papež je pryč. Pokud by žil, Trump by nedošel tak daleko. Flynn dostal milost, aby mohl řídit zatýkání. Kongres je zavřený do středy. POTUS pravil, tento týden bude šokující. Bouře začíná v pondělí. V úterý začíná propast. Akciové trhy budou vyklizeny ve středu. Čtvrtek bude provedena regulace.

Jste připraveni na probuzení?

https://conspiracydailyupdate.com/2020/07/12/qanon-investments-gold-silver-ripple-xrp/

28.11.20
Přímo před našima očima se budoval nový finanční systém. Největší transfer bohatství, který kdy svět viděl. Změna finančního paradigma epických rozměrů. Masivní překvapení v několika příštích týdnech. Čína, Indie, Latinská Amerika, visa, mastercard, american express, applepay, googlepay, samsungpay, téměř všechny banky a 196 měn podepsalo XRP síť (digitální měna). Nový bankovní standard ISO22002 - nový kvantový finanční systém Etherium. Paypal používá Etherium pro 325 milionů uživatelů.

70% dodávek pro farmaceutický průmysl v USA je závislých na Číně (kdyby jen v USA). Doufejme, že přijde utajená medicína.

Nové dodávky adrenochromu pro závislé pochází nyní z koní a psů. Bez jejich dodávek by uživatel zemřel. (pozn. to by byla škoda, někteří mají jen časově omezené tresty - např. 120 let, za dobré chování je pustí i dříve)

Zdroj: https://conspiracydailyupdate.com/2020/07/12/trump-qanon-and-the-plan/

Zpět